Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

⭐CASKANJE⭐

> *STARS*: > Moje iskustvo: skines pelene,bacis i kupis 10 pari gaca. Nutkas na svakih 15 min nosu. Za nedelju dana dete prestaje da se upiski. Ni nocu joj ne stavljaj,musema ispod carsafa. Tecnost najkasnije u 7 uvece. Piski oko 9 ,pa je budis u 12,2,4 navijas sat. Vremenom proredjujes. Dodjes samo na jedno piskenje nocu izmedju 1 i 2. Nikakvo grdjenje,nagrada kad sama trazi,bananica"bravoooo!". Decija motivacija je cudo. Moji sinovi su poceli da kake sa 7 meseci u nosu ,a pelene za piskenje su skinuli sa 2 god,mada su mogli i ranije,ali to su decaci. Desavalo im se i sa 4 da se zaigraju i upiske😂 Pa, godinu dana ima :) pokusacu tako , samo to budjenje nocu ce biti hsos XD ona danju spavs bukv pola h , pa nocu zakiva 8,9 dati u komadu :D
2018 05 26
Debela😉,ne moras je razbuditi,nosa pored kreveta,nezno je uzmes,u mraku,sapuces joj " moramo da piskimo" stavis je na nosu i pridrzavas,jedan deo njene svesti to usvaja,piskice,videces. Vratis je u krevet i to je to. Bas je mala,ja bih to odlozila za avgust,recimo. Ali probaj, Meni su dali savet da je vreme za skidanje pelena,kada je dete suvo tri,cetiri dana za redom nocu,tj ujutru kad se probudi.
2018 05 26
> Debela_devojka: > > *STARS*: > > Moje iskustvo: skines pelene,bacis i kupis 10 pari gaca. Nutkas na svakih 15 min nosu. Za nedelju dana dete prestaje da se upiski. Ni nocu joj ne stavljaj,musema ispod carsafa. Tecnost najkasnije u 7 uvece. Piski oko 9 ,pa je budis u 12,2,4 navijas sat. Vremenom proredjujes. Dodjes samo na jedno piskenje nocu izmedju 1 i 2. Nikakvo grdjenje,nagrada kad sama trazi,bananica"bravoooo!". Decija motivacija je cudo. Moji sinovi su poceli da kake sa 7 meseci u nosu ,a pelene za piskenje su skinuli sa 2 god,mada su mogli i ranije,ali to su decaci. Desavalo im se i sa 4 da se zaigraju i upiske😂 > Pa, godinu dana ima :) pokusacu tako , samo to budjenje nocu ce biti hsos XD ona danju spavs bukv pola h , pa nocu zakiva 8,9 dati u komadu :D Mislim da je rano....mozes da pocnes da je stavljas ali nikakvo forsiranje.Pitala sa svog pedijatra o tome..i kazala mi je da oko piskenja..nemaju neki refleks ili sta god zaboravila sam tacno sta, do nekog 18 meseca,a kakenje moze i ranije..Kada sam pitala pa dobro da li ipak ja to mogu malo da isforsiram ..rekla mi je"Mozes i mecku da naucis da igra,pitanje je da li je to dobro" ,:)
2018 05 26
A celo to moje forsiranje oko piskenj je nastalo od roditelja koji imaju ekstremno" naprednu" decu,pa iz njihovih prica njihova deca su vec sa godinu i po sve radila u nosi...sa dve godine su vec govorili tri jezika.. ,:) ..i takve budalastine
2018 05 26
> jelena2606: > A celo to moje forsiranje oko piskenj je nastalo od roditelja koji imaju ekstremno" naprednu" decu,pa iz njihovih prica njihova deca su vec sa godinu i po sve radila u nosi...sa dve godine su vec govorili tri jezika.. ,:) ..i takve budalastine Moja nije nikao napredna :D ja je ne teram nista. Mumla, ne prica jps, tek je pocela da hoducka, ne moram skroz da skinem, ali bar pomalo cu da je navikavam. Jednom, dva puta dnevno za pocetak na nosu, sad kad je toplo, pa mpze da sedi gola :)
2018 05 26
Rano je jos, bas je mala....Ja recimo nisam decu forsirala uopste, stariji je skinuo pelene sa dve ipo i proslo je bas glatko. Za cetiri dana smo uspeli da skinemo pelene preko dana potpuno i jos 7 dana nam je trebalo za nocno piskenje. Nakon toga se nikada vise nije upiskio ni danju ni nocu. A mladji je rekorder-takodje je imao dve ipo ali posto on kopira starijeg brata u svemu sam je hteo da piski na nosu. Sve ukupno je trajalo dva dana, mada je on imao posle obicaj da se upiski nocu. I to je prestalo posle par meseci.... Ne treba forsirati...Sto bi rekao nacelnik neonatologije na GAK"Dragisa Misovic" dr Kostic: Mame, da li ste nekad videle tinejdzera koji ne prica ili nosi pelene? ,:)
2018 05 26
> lokibg: > Rano je jos, bas je mala....Ja recimo nisam decu forsirala uopste, stariji je skinuo pelene sa dve ipo i proslo je bas glatko. Za cetiri dana smo uspeli da skinemo pelene preko dana potpuno i jos 7 dana nam je trebalo za nocno piskenje. Nakon toga se nikada vise nije upiskio ni danju ni nocu. A mladji je rekorder-takodje je imao dve ipo ali posto on kopira starijeg brata u svemu sam je hteo da piski na nosu. Sve ukupno je trajalo dva dana, mada je on imao posle obicaj da se upiski nocu. I to je prestalo posle par meseci.... > Ne treba forsirati...Sto bi rekao nacelnik neonatologije na GAK"Dragisa Misovic" dr Kostic: Mame, da li ste nekad videle tinejdzera koji ne prica ili nosi pelene? ,:) Ahahahaha i to je istina, nista ne traje vecno :D sad je u fazonu da hoda , onako kad je drzim za ruke, toliko se isprimala, da ujutru, cim jede, odmah moramo napolje, pa kao lude naste po ulici trckamo gore dole :D
2018 05 26
> Debela_devojka: > > lokibg: > > Rano je jos, bas je mala....Ja recimo nisam decu forsirala uopste, stariji je skinuo pelene sa dve ipo i proslo je bas glatko. Za cetiri dana smo uspeli da skinemo pelene preko dana potpuno i jos 7 dana nam je trebalo za nocno piskenje. Nakon toga se nikada vise nije upiskio ni danju ni nocu. A mladji je rekorder-takodje je imao dve ipo ali posto on kopira starijeg brata u svemu sam je hteo da piski na nosu. Sve ukupno je trajalo dva dana, mada je on imao posle obicaj da se upiski nocu. I to je prestalo posle par meseci.... > > Ne treba forsirati...Sto bi rekao nacelnik neonatologije na GAK"Dragisa Misovic" dr Kostic: Mame, da li ste nekad videle tinejdzera koji ne prica ili nosi pelene? ,:) > Ahahahaha i to je istina, nista ne traje vecno :D sad je u fazonu da hoda , onako kad je drzim za ruke, toliko se isprimala, da ujutru, cim jede, odmah moramo napolje, pa kao lude naste po ulici trckamo gore dole :D Ma tako i treba! Sad kad je lepo vreme sto vise treba decu izvoditi napolje! Ja sam se sa mojima malopre vratila-kao cergari nosimo sve zivo, nemam pojma ni kako uspevam sve da ponesem hahahhaa.....dva trotineta, neki reketi na cicak traku, Bey Blade-ovi, lopta, flasa vode od 1,5l, dve plasticne case, keks, jagode.....hahahhaa.....samo jos nisam ponela lezaljku i suncobran! I oni opet merkaju tudj keksic u parku i tudje igracke ,:) x-)
2018 05 26
> lokibg: > > Debela_devojka: > > > lokibg: > > > Rano je jos, bas je mala....Ja recimo nisam decu forsirala uopste, stariji je skinuo pelene sa dve ipo i proslo je bas glatko. Za cetiri dana smo uspeli da skinemo pelene preko dana potpuno i jos 7 dana nam je trebalo za nocno piskenje. Nakon toga se nikada vise nije upiskio ni danju ni nocu. A mladji je rekorder-takodje je imao dve ipo ali posto on kopira starijeg brata u svemu sam je hteo da piski na nosu. Sve ukupno je trajalo dva dana, mada je on imao posle obicaj da se upiski nocu. I to je prestalo posle par meseci.... > > > Ne treba forsirati...Sto bi rekao nacelnik neonatologije na GAK"Dragisa Misovic" dr Kostic: Mame, da li ste nekad videle tinejdzera koji ne prica ili nosi pelene? ,:) > > Ahahahaha i to je istina, nista ne traje vecno :D sad je u fazonu da hoda , onako kad je drzim za ruke, toliko se isprimala, da ujutru, cim jede, odmah moramo napolje, pa kao lude naste po ulici trckamo gore dole :D > Ma tako i treba! Sad kad je lepo vreme sto vise treba decu izvoditi napolje! Ja sam se sa mojima malopre vratila-kao cergari nosimo sve zivo, nemam pojma ni kako uspevam sve da ponesem hahahhaa.....dva trotineta, neki reketi na cicak traku, Bey Blade-ovi, lopta, flasa vode od 1,5l, dve plasticne case, keks, jagode.....hahahhaa.....samo jos nisam ponela lezaljku i suncobran! I oni opet merkaju tudj keksic u parku i tudje igracke ,:) x-) E, molim te mi objasni kako da se igramo tim reketima :D meni nije jasno, a cool su mi :D
2018 05 26
> Debela_devojka: > > lokibg: > > > Debela_devojka: > > > > lokibg: > > > > Rano je jos, bas je mala....Ja recimo nisam decu forsirala uopste, stariji je skinuo pelene sa dve ipo i proslo je bas glatko. Za cetiri dana smo uspeli da skinemo pelene preko dana potpuno i jos 7 dana nam je trebalo za nocno piskenje. Nakon toga se nikada vise nije upiskio ni danju ni nocu. A mladji je rekorder-takodje je imao dve ipo ali posto on kopira starijeg brata u svemu sam je hteo da piski na nosu. Sve ukupno je trajalo dva dana, mada je on imao posle obicaj da se upiski nocu. I to je prestalo posle par meseci.... > > > > Ne treba forsirati...Sto bi rekao nacelnik neonatologije na GAK"Dragisa Misovic" dr Kostic: Mame, da li ste nekad videle tinejdzera koji ne prica ili nosi pelene? ,:) > > > Ahahahaha i to je istina, nista ne traje vecno :D sad je u fazonu da hoda , onako kad je drzim za ruke, toliko se isprimala, da ujutru, cim jede, odmah moramo napolje, pa kao lude naste po ulici trckamo gore dole :D > > Ma tako i treba! Sad kad je lepo vreme sto vise treba decu izvoditi napolje! Ja sam se sa mojima malopre vratila-kao cergari nosimo sve zivo, nemam pojma ni kako uspevam sve da ponesem hahahhaa.....dva trotineta, neki reketi na cicak traku, Bey Blade-ovi, lopta, flasa vode od 1,5l, dve plasticne case, keks, jagode.....hahahhaa.....samo jos nisam ponela lezaljku i suncobran! I oni opet merkaju tudj keksic u parku i tudje igracke ,:) x-) > E, molim te mi objasni kako da se igramo tim reketima :D meni nije jasno, a cool su mi :D Mi smo ih kupili u Maxiju za nesto malo manje od 400din. Mladji sin definitirvno nije jos za igranje sa njima, a sa starijim koji ima 5 godina se lepo dobacujem bas. Ma nista, to su dva kruga sa cicak trakom i igra lici na bejzbol. Baci se loptica i onda je drugi igrac hvata svojom cicak trakom na "reketu". Ali zanimljivo je.....
2018 05 26
Cooool to ću da kupim :D jel ste spremne za Nagradnu igru ? :) jedva cekam da vidim šta je Stars smislila :)
2018 05 26
E ovaj vikend mi prso mozak,nisam mogla nista da smislim,onda je moj muz smislio....trebalo mi je 8 min da nadjem,s tim sto ja znam sta nije sigurno..tako da,spremite se😁 Meni je bilo super zabavno.😋 Ajde prijavite se,gde je loki,elena keiko???
2018 05 26
Zaglavila sam se na Bulevaru ,tako da ako nestane signala,imajte strpljenja :")
2018 05 26
> lokibg: > > Debela_devojka: > > > lokibg: > > > Rano je jos, bas je mala....Ja recimo nisam decu forsirala uopste, stariji je skinuo pelene sa dve ipo i proslo je bas glatko. Za cetiri dana smo uspeli da skinemo pelene preko dana potpuno i jos 7 dana nam je trebalo za nocno piskenje. Nakon toga se nikada vise nije upiskio ni danju ni nocu. A mladji je rekorder-takodje je imao dve ipo ali posto on kopira starijeg brata u svemu sam je hteo da piski na nosu. Sve ukupno je trajalo dva dana, mada je on imao posle obicaj da se upiski nocu. I to je prestalo posle par meseci.... > > > Ne treba forsirati...Sto bi rekao nacelnik neonatologije na GAK"Dragisa Misovic" dr Kostic: Mame, da li ste nekad videle tinejdzera koji ne prica ili nosi pelene? ,:) > > Ahahahaha i to je istina, nista ne traje vecno :D sad je u fazonu da hoda , onako kad je drzim za ruke, toliko se isprimala, da ujutru, cim jede, odmah moramo napolje, pa kao lude naste po ulici trckamo gore dole :D > Ma tako i treba! Sad kad je lepo vreme sto vise treba decu izvoditi napolje! Ja sam se sa mojima malopre vratila-kao cergari nosimo sve zivo, nemam pojma ni kako uspevam sve da ponesem hahahhaa.....dva trotineta, neki reketi na cicak traku, Bey Blade-ovi, lopta, flasa vode od 1,5l, dve plasticne case, keks, jagode.....hahahhaa.....samo jos nisam ponela lezaljku i suncobran! I oni opet merkaju tudj keksic u parku i tudje igracke ,:) x-) Jel to ona sa bas tvrdom loptom?MIslim na rekete sa cicak trakom?
2018 05 26
> lokibg: > Rano je jos, bas je mala....Ja recimo nisam decu forsirala uopste, stariji je skinuo pelene sa dve ipo i proslo je bas glatko. Za cetiri dana smo uspeli da skinemo pelene preko dana potpuno i jos 7 dana nam je trebalo za nocno piskenje. Nakon toga se nikada vise nije upiskio ni danju ni nocu. A mladji je rekorder-takodje je imao dve ipo ali posto on kopira starijeg brata u svemu sam je hteo da piski na nosu. Sve ukupno je trajalo dva dana, mada je on imao posle obicaj da se upiski nocu. I to je prestalo posle par meseci.... > Ne treba forsirati...Sto bi rekao nacelnik neonatologije na GAK"Dragisa Misovic" dr Kostic: Mame, da li ste nekad videle tinejdzera koji ne prica ili nosi pelene? ,:) Pa meni je takdje pedijatar objasnio da ako se deca pre vremena forsiraju....moze da se desi da pocnu da mokre u gacice sa 7 godina... I maje dete je sa dve god i 4 meseca skinulo pelene i takodje jako brzo uopste ni nocu vise nije nosio
2018 05 26
1 2 ... 24 25 26 27 28 29 30 ... 72