Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

⭐CASKANJE⭐

> MiciZara: > > jelena2606: > > > MiciZara: > > > Opasne su ove Dorćolke , prosto ih osetim u vazduhu😁 > > > Ja sam još uvek iz Tadeuša Košćuškog ali gornji deo blizu zoo vrta... > > Pa.... uopste se nisam iznenadila :') :') > Osetimo se 😂 Mada sam ja matora koka imam 40god... Onda smo vrsnjakinje
2018 05 27
Paradajz i papričice slikam kad porastu.. Ma sve na ovom dorćolu niče još samo koju koku i prase da nabavim😎😂
2018 05 27
> jelena2606: > > MiciZara: > > > jelena2606: > > > > MiciZara: > > > > Opasne su ove Dorćolke , prosto ih osetim u vazduhu😁 > > > > Ja sam još uvek iz Tadeuša Košćuškog ali gornji deo blizu zoo vrta... > > > Pa.... uopste se nisam iznenadila :') :') > > Osetimo se 😂 Mada sam ja matora koka imam 40god... > Onda smo vrsnjakinje Eto lepo , ja sam 78...
2018 05 27
> MiciZara: > > jelena2606: > > > MiciZara: > > > > jelena2606: > > > > > MiciZara: > > > > > Opasne su ove Dorćolke , prosto ih osetim u vazduhu😁 > > > > > Ja sam još uvek iz Tadeuša Košćuškog ali gornji deo blizu zoo vrta... > > > > Pa.... uopste se nisam iznenadila :') :') > > > Osetimo se 😂 Mada sam ja matora koka imam 40god... > > Onda smo vrsnjakinje > Eto lepo , ja sam 78... Ja 77...za mesec dana punim 41...ali sve do tog dana imam 40 :') :') :')
2018 05 27
Mene sad tek drma zakasneli pubertet...😂😂😂
2018 05 27
> MiciZara: > Mene sad tek drma zakasneli pubertet...😂😂😂 Ti imas 40 godina????? Nikada ne bih rekla. Od kad ti je slika
2018 05 27
> Debela_devojka: > > MiciZara: > > Mene sad tek drma zakasneli pubertet...😂😂😂 > Ti imas 40 godina????? Nikada ne bih rekla. Od kad ti je slika Od prošle god... Imam bore ženoooo a šminka je čudooo .. I od prošlog leta 8 kg višeeee... Ubija me ova restrikcija čokolade...haha.. U meni kao da ima dve žene jedna jede druga me psuje...😎😂
2018 05 27
> MiciZara: > Opasne su ove Dorćolke , prosto ih osetim u vazduhu😁 > Ja sam još uvek iz Tadeuša Košćuškog ali gornji deo blizu zoo vrta... A priznaj da si mogla da me "namirises" da sam gospoDZa sa Dorchola hahahahaha............. Ne vredi, taj kraj ima poseban smek....stoji i to da sam vrlo subjektivna i lokal patriota, ali opet....raspoznajemo se po specificnom smislu za humor, opustenom i nervoznom stavu u isto vreme i tako tim sitnicama hehehe.... 8-)
2018 05 27
> lokibg: > > MiciZara: > > Opasne su ove Dorćolke , prosto ih osetim u vazduhu😁 > > Ja sam još uvek iz Tadeuša Košćuškog ali gornji deo blizu zoo vrta... > A priznaj da si mogla da me "namirises" da sam gospoDZa sa Dorchola hahahahaha............. > Ne vredi, taj kraj ima poseban smek....stoji i to da sam vrlo subjektivna i lokal patriota, ali opet....raspoznajemo se po specificnom smislu za humor, opustenom i nervoznom stavu u isto vreme i tako tim sitnicama hehehe.... 8-) Da , da baš smo takve...😊😉
2018 05 27
Dobrooo jutro. Loki, šta he danas na meniju? Teletina u sečuan sosu, jagnjeći kotleti, šnicla i Angela Merkel? :D
2018 05 28
> Debela_devojka: > Dobrooo jutro. Loki, šta he danas na meniju? Teletina u sečuan sosu, jagnjeći kotleti, šnicla i Angela Merkel? :D Ne, ne nikako snicla dok se ne razrese bitna pitanja za drzavu.... :') :') :') :') Evo spremam se za posao, nije mi dobro znajuci kakav haos me ceka danas, ali ok..... ,:) ,:) ,:)
2018 05 28
> lokibg: > > Debela_devojka: > > Dobrooo jutro. Loki, šta he danas na meniju? Teletina u sečuan sosu, jagnjeći kotleti, šnicla i Angela Merkel? :D > Ne, ne nikako snicla dok se ne razrese bitna pitanja za drzavu.... :') :') :') :') > Evo spremam se za posao, nije mi dobro znajuci kakav haos me ceka danas, ali ok..... ,:) ,:) ,:) Zavidim zaposlenim gospoDŽama i jedva čekam ponovo da workingujem :D srećno ti biloooo :D
2018 05 28
Zašto,brate, devojke napišu NE RADIM RAZMENE, pa pitaju za istu, a ako im daš negativan odgovor, još se malo i uvrede. Jasno mi nije
2018 05 28
> Debela_devojka: > Zašto,brate, devojke napišu NE RADIM RAZMENE, pa pitaju za istu, a ako im daš negativan odgovor, još se malo i uvrede. Jasno mi nije Zato sto rade na sajtu radi prodaje,da zarade nesto,a kad im zatteba krpica pitaju za razmenu ,jer nemaju novac...
2018 05 28
> *STARS*: > > Debela_devojka: > > Zašto,brate, devojke napišu NE RADIM RAZMENE, pa pitaju za istu, a ako im daš negativan odgovor, još se malo i uvrede. Jasno mi nije > Zato sto rade na sajtu radi prodaje,da zarade nesto,a kad im zatteba krpica pitaju za razmenu ,jer nemaju novac... Pa, svii mi radimo manje više po tom principu, makar ja, ali baš iz tog razloga mi stoji da radim razmene, naravno i ja ih radim kad mi nešto treba, a ne tek tako, čisto da bih se menjala
2018 05 28
1 2 ... 28 29 30 31 32 33 34 ... 72