Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

⭐CASKANJE⭐

> jelena2606: > > lokibg: > > > jelena2606: > > > > lokibg: > > > > > jelena2606: > > > > > @LOKIBG...I ja sam sa Dorcola..a sada sam na Senjaku..gde isto ima dosta zelenila i tiho je....Ja uopste ne mogu da se naviknem na ovu tisinu.,..fali mi gradska guzva,buka ,tramvaji :/ > > > > Hahahahahah gde na Dorcolu? Ja kod Bitefa.... > > > > Joj i Senjak je prelep....ali u pravu si, to je bas tih kraj. Ovde kod mene bas i nije tiho, jos je tu u blizini i skola pa je veoma zivahno. Totalno razumem sto ne mozes da se naviknes ,:) > > > AHAHAAH A ja zivela preko puta Bitefa..,odmah pored sina koje mi toliko nedostaju ,:) > > E jos ce ispasti i da se znamo hahahah...ja u Drincicevoj, `81.sam godiste > Pa moguce i da se znamo ,ako ne onda iz vidjenja sigurno....Ja 77...u DZ.Vasingtona sam zivela...Isla sam u Djuru..sadasnju Skadarliju Ja nisam isla u osnovnu na Starom gradu jer su me upisali na Zvezdari posto su moji ziveli kod tatinih na Krstu, tj.na Bulevaru. A onda smo se preselili u mamin stan na Dorcolu, ali sam ja ipak zavrsila isu osnovnu skolu da ne bih menjala na pola....ali oduvek sam vise volela Dorcol. I drustvo tamo! I prva ljubav mi je iz ulice, bili smo zajedno sto godina-tacnije od 16.do 24.godine :)
2018 05 27
> Debela_devojka: > Koliko vam zavidim, obožavam Dorćol, a i krajeve u kojima sada živite , mrzim ovo selo :( moj blesavi deda je imao opciju stan u Rakovici ili ovde i pošto je onomad na tu stranu bila pustoš, svi su mislili da će se ovde pre urbanizovati. Bio bus do Vuka, tošina, milina. A sad, 7 km od strogog centra, ja moram da menjam 2 prevoza da bih stigla u grad, a seljaci ne daju ništa da se menja. Jedva smo se za parkić izborili i to parkić 3 klupe, jedno drvo. O noćnom prevozu da ne pričam... ali odoooooh, neće me Lug više gledati svakodnevno :D Pre nego sto smo se ovde doselili zivela sam sa muzem na Zvezdari, tj. na granici Zvezdare sa Mirijevom! Uhhhh koliko sam samo mrzela taj kraj! Onaj deo oko Olimpa je ok, ali ulica u kojoj smo ziveli je bila sve suprotno od onoga na sta sam navikla i sta mi prija. A ljudi tek....pfffffff.....samo kad sam se resila te seljanije hvala bogu!
2018 05 27
> lokibg: > > Debela_devojka: > > Koliko vam zavidim, obožavam Dorćol, a i krajeve u kojima sada živite , mrzim ovo selo :( moj blesavi deda je imao opciju stan u Rakovici ili ovde i pošto je onomad na tu stranu bila pustoš, svi su mislili da će se ovde pre urbanizovati. Bio bus do Vuka, tošina, milina. A sad, 7 km od strogog centra, ja moram da menjam 2 prevoza da bih stigla u grad, a seljaci ne daju ništa da se menja. Jedva smo se za parkić izborili i to parkić 3 klupe, jedno drvo. O noćnom prevozu da ne pričam... ali odoooooh, neće me Lug više gledati svakodnevno :D > Pre nego sto smo se ovde doselili zivela sam sa muzem na Zvezdari, tj. na granici Zvezdare sa Mirijevom! Uhhhh koliko sam samo mrzela taj kraj! Onaj deo oko Olimpa je ok, ali ulica u kojoj smo ziveli je bila sve suprotno od onoga na sta sam navikla i sta mi prija. A ljudi tek....pfffffff.....samo kad sam se resila te seljanije hvala bogu! Sve samije bugari! Mada ni centar nije kao sto je bio :(
2018 05 27
Pa u centru vrlo slabo ima starosedeoca
2018 05 27
Odnosno je ostalo veoma malo starosedeoca
2018 05 27
Opasne su ove Dorćolke , prosto ih osetim u vazduhu😁 Ja sam još uvek iz Tadeuša Košćuškog ali gornji deo blizu zoo vrta...
2018 05 27
> MiciZara: > Opasne su ove Dorćolke , prosto ih osetim u vazduhu😁 > Ja sam još uvek iz Tadeuša Košćuškog ali gornji deo blizu zoo vrta... A priznajda ti smrdi pod prozor ? :D
2018 05 27
> Debela_devojka: > > MiciZara: > > Opasne su ove Dorćolke , prosto ih osetim u vazduhu😁 > > Ja sam još uvek iz Tadeuša Košćuškog ali gornji deo blizu zoo vrta... > A priznajda ti smrdi pod prozor ? :D 😂😂😂😂😂😂😂😂😂
2018 05 27
Vozdovac - zakon😂😂😂😂
2018 05 27
Zvucim ko oni ludi Radovci🤔
2018 05 27
> *STARS*: > Vozdovac - zakon😂😂😂😂 Znači, tvrdim, Voždovac je najjači! Vidi, ja sam bliće Voćdovcu, nego Zvezdari, a pripadamo Zvezdari, to mi nikada neće biti jasno :D Medak mi je 10 min laganim hodom udaljen od gajbe
2018 05 27
> MiciZara: > Opasne su ove Dorćolke , prosto ih osetim u vazduhu😁 > Ja sam još uvek iz Tadeuša Košćuškog ali gornji deo blizu zoo vrta... Pa.... uopste se nisam iznenadila :') :')
2018 05 27
> MiciZara: > Opasne su ove Dorćolke , prosto ih osetim u vazduhu😁 > Ja sam još uvek iz Tadeuša Košćuškog ali gornji deo blizu zoo vrta... Pa.... uopste se nisam iznenadila :') :')
2018 05 27
> Debela_devojka: > > MiciZara: > > Opasne su ove Dorćolke , prosto ih osetim u vazduhu😁 > > Ja sam još uvek iz Tadeuša Košćuškog ali gornji deo blizu zoo vrta... > A priznajda ti smrdi pod prozor ? :D Smrdi ubija...haha ali to su pogodnosti kruga dvojke...😎
2018 05 27
> jelena2606: > > MiciZara: > > Opasne su ove Dorćolke , prosto ih osetim u vazduhu😁 > > Ja sam još uvek iz Tadeuša Košćuškog ali gornji deo blizu zoo vrta... > Pa.... uopste se nisam iznenadila :') :') Osetimo se 😂 Mada sam ja matora koka imam 40god...
2018 05 27
1 2 ... 27 28 29 30 31 32 33 ... 72