Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

⭐CASKANJE⭐

> jelena2606: > > lokibg: > > Sta radite zene? Ja napravila nes, stavila u termos, uprtila trotinete i Bey Blade-ove i sad pijuckam kaficu u parkicu a klinci sa drugarima prave neki turnir hahaha....uzivancija.... > Pila nes ali u kaficu dok sam cekala dete sa engleskog.....Mi bas slabi sa vremenom...kraj godine..pa pojacani kontrolni ,pismeni....slabo koristimo lepo vreme :/ Joj i mene ceka skola za dve godine.... :) trudim se da deca provode sto vise vremena napolju. Planiram da ih upisem na engleski kad napune 6 godina. Do tada neka se igraju
2018 05 29
> lokibg: > > jelena2606: > > > lokibg: > > > Sta radite zene? Ja napravila nes, stavila u termos, uprtila trotinete i Bey Blade-ove i sad pijuckam kaficu u parkicu a klinci sa drugarima prave neki turnir hahaha....uzivancija.... > > Pila nes ali u kaficu dok sam cekala dete sa engleskog.....Mi bas slabi sa vremenom...kraj godine..pa pojacani kontrolni ,pismeni....slabo koristimo lepo vreme :/ > Joj i mene ceka skola za dve godine.... :) trudim se da deca provode sto vise vremena napolju. Planiram da ih upisem na engleski kad napune 6 godina. Do tada neka se igraju Pametno to je bila i moja logika...Isao je sa 6...pa smo u prvom napravili pauzu,namerno.da ga ne bi udvila sa obavezama.samo smo od tih aktivnosti ostavili sport..posto po meni ne trce dovoljno...E sada i sport i engleski...posto su po meni uzasno slabo aktivni...ustvari u ovom sada uzrastu slabo ima njegovih vrsnjaka u parku
2018 05 29
Da li neko zna mozda da li mozemo da narucujemo sa e-bay..Mislim znam da mozemo,nego postarina me zanima?
2018 05 29
> lokibg: > Sta radite zene? Ja napravila nes, stavila u termos, uprtila trotinete i Bey Blade-ove i sad pijuckam kaficu u parkicu a klinci sa drugarima prave neki turnir hahaha....uzivancija.... Mi u gostima ceo dan, lijepoo nam je bilo baš, sada klopa , laganica :D jel bio neki zajeb ručak danas ?? XD
2018 05 29
Kad se registujes povče tvoju IP adresu i onda ti na osnovu toga daje ponude. Ima i onih gde nije kao definisano da li šalju za našu zemlju, ali uglavnom ima pa piše ili besplatna poštarina ili se plaća.
2018 05 29
Ok.Hvala .Ma palo mi napamet...Htela sam da kupim onaj waterpik..u apoteci ,najjeftiniji 10.000???Moj cale je to doneo iz nemacke jos pre 30 godina..nismo znali ni cemu sluzi :') :') i platio je to nesto normalno....Samo su kod nas cene van svake pameti.i nema mogucnost izbora da npr kupis aparat od nekog drugog prizvodjaca...Gledam na aliekspresu ti aparati po 35$....Pa sam mislila mozda na e-bay pronadjem nesto
2018 05 29
Ja bila na rodjosu kod svekrve,a i da se pohvalim da sam imala i malo posla preko fejsa👏
2018 05 30
A sto su bile torte.....😊😊😊
2018 05 30
> *STARS*: > Ja bila na rodjosu kod svekrve,a i da se pohvalim da sam imala i malo posla preko fejsa👏 Tooooooo!!!!! Drago mi je da tooooo čujem :)
2018 05 30
Žene, jedno pitanje: mi ovih dana imamo redovan pregled kod pedijatra i čeka nas famozna MMR. S obzirom na to da mija bliska drugarica ima ćeru, koja je U TREĆOJ GODINI ( podvlačim treću, jer se svi drže priče da se davanje vakcine poklapa sa simptomima autizma), dakle u trećoj, zbog alergije neke, primila vakcinu i dve ned kasnije se ugasila. Ja sam svedok da je bilo tako. Pedijatar nam je rekla, citiram: ,,Moje mišljenje je da NE IZAZIVA TO STANJE, ALI DA VAKCINA MOŽE BITI OKIDAČ, AKO IMA PREDISPOZICIJA.“ Imam u porodici čak četvoro sa šizofrenijom i znacima autističnog stanja, muž ima dva bratanca sa Daunovim. Eto ne znam, Boga ni :/ kako biste pustupile? Da sačekamo još malo? Ja nisam nikakav teoretičar zavera i tako to, ali ne može čovek sa se ne zamisli. Već danima razmišljam kako da se postavim i da li da čekamo, baš sam se nešto prepala
2018 05 30
> Debela_devojka: > Žene, jedno pitanje: mi ovih dana imamo redovan pregled kod pedijatra i čeka nas famozna MMR. S obzirom na to da mija bliska drugarica ima ćeru, koja je U TREĆOJ GODINI ( podvlačim treću, jer se svi drže priče da se davanje vakcine poklapa sa simptomima autizma), dakle u trećoj, zbog alergije neke, primila vakcinu i dve ned kasnije se ugasila. Ja sam svedok da je bilo tako. Pedijatar nam je rekla, citiram: ,,Moje mišljenje je da NE IZAZIVA TO STANJE, ALI DA VAKCINA MOŽE BITI OKIDAČ, AKO IMA PREDISPOZICIJA.“ Imam u porodici čak četvoro sa šizofrenijom i znacima autističnog stanja, muž ima dva bratanca sa Daunovim. Eto ne znam, Boga ni :/ kako biste pustupile? Da sačekamo još malo? Ja nisam nikakav teoretičar zavera i tako to, ali ne može čovek sa se ne zamisli. Već danima razmišljam kako da se postavim i da li da čekamo, baš sam se nešto prepala Vidi,i ja znam za takav slucaj. Moje dete sam odlagala sto duze,na krsju je primio pted skolu,prvu dozu. Mislim,nisam bas izbegavala da necu da dam,nego da odlozim. Da sam morala dala bih ranije. Bila sam isprepadana. Jako je bitno da se urade sve analize,krv,urin,bris grla i nosa,i tek ako je sve cisto dati vakcinu. Dve nedelje nakon vakcine cuvati dete da ne dobije neki virus i jacati mu imunitet. Jedna poznanica koja je studirala imunologiju mi je to objasnila i ja sam svaki put ispostovala iako se doktorka krstila i vikala kako je to bespotrebno. Kaze to je komplikacija izazvana spletom okolnosti(autizam) Izvini na opsirnosti,kad si me vec pitala...
2018 05 30
> Debela_devojka: > Žene, jedno pitanje: mi ovih dana imamo redovan pregled kod pedijatra i čeka nas famozna MMR. S obzirom na to da mija bliska drugarica ima ćeru, koja je U TREĆOJ GODINI ( podvlačim treću, jer se svi drže priče da se davanje vakcine poklapa sa simptomima autizma), dakle u trećoj, zbog alergije neke, primila vakcinu i dve ned kasnije se ugasila. Ja sam svedok da je bilo tako. Pedijatar nam je rekla, citiram: ,,Moje mišljenje je da NE IZAZIVA TO STANJE, ALI DA VAKCINA MOŽE BITI OKIDAČ, AKO IMA PREDISPOZICIJA.“ Imam u porodici čak četvoro sa šizofrenijom i znacima autističnog stanja, muž ima dva bratanca sa Daunovim. Eto ne znam, Boga ni :/ kako biste pustupile? Da sačekamo još malo? Ja nisam nikakav teoretičar zavera i tako to, ali ne može čovek sa se ne zamisli. Već danima razmišljam kako da se postavim i da li da čekamo, baš sam se nešto prepala To je vec ozbiljno pitanje i mislim da treba da konsultujes nekog strucnjaka oko toga....Mislim da bilo kakve price ovde na forumu mogu samo jos vecu konfuziju oko toga da ti naprave.Kao sto je i prica za i protiv vakcinacije napravila ozbiljan haos...I na kraju krajeva to je odluka koju sama moras da doneses....Ja sam svoje dete vakcinisala
2018 05 30
> *STARS*: > > Debela_devojka: > > Žene, jedno pitanje: mi ovih dana imamo redovan pregled kod pedijatra i čeka nas famozna MMR. S obzirom na to da mija bliska drugarica ima ćeru, koja je U TREĆOJ GODINI ( podvlačim treću, jer se svi drže priče da se davanje vakcine poklapa sa simptomima autizma), dakle u trećoj, zbog alergije neke, primila vakcinu i dve ned kasnije se ugasila. Ja sam svedok da je bilo tako. Pedijatar nam je rekla, citiram: ,,Moje mišljenje je da NE IZAZIVA TO STANJE, ALI DA VAKCINA MOŽE BITI OKIDAČ, AKO IMA PREDISPOZICIJA.“ Imam u porodici čak četvoro sa šizofrenijom i znacima autističnog stanja, muž ima dva bratanca sa Daunovim. Eto ne znam, Boga ni :/ kako biste pustupile? Da sačekamo još malo? Ja nisam nikakav teoretičar zavera i tako to, ali ne može čovek sa se ne zamisli. Već danima razmišljam kako da se postavim i da li da čekamo, baš sam se nešto prepala > Vidi,i ja znam za takav slucaj. Moje dete sam odlagala sto duze,na krsju je primio pted skolu,prvu dozu. Mislim,nisam bas izbegavala da necu da dam,nego da odlozim. Da sam morala dala bih ranije. Bila sam isprepadana. Jako je bitno da se urade sve analize,krv,urin,bris grla i nosa,i tek ako je sve cisto dati vakcinu. Dve nedelje nakon vakcine cuvati dete da ne dobije neki virus i jacati mu imunitet. > Jedna poznanica koja je studirala imunologiju mi je to objasnila i ja sam svaki put ispostovala iako se doktorka krstila i vikala kako je to bespotrebno. Kaze to je komplikacija izazvana spletom okolnosti(autizam) > Izvini na opsirnosti,kad si me vec pitala... I treba mi opširan odg i iskustva :) znači , sve analize obavzno
2018 05 30
> jelena2606: > > Debela_devojka: > > Žene, jedno pitanje: mi ovih dana imamo redovan pregled kod pedijatra i čeka nas famozna MMR. S obzirom na to da mija bliska drugarica ima ćeru, koja je U TREĆOJ GODINI ( podvlačim treću, jer se svi drže priče da se davanje vakcine poklapa sa simptomima autizma), dakle u trećoj, zbog alergije neke, primila vakcinu i dve ned kasnije se ugasila. Ja sam svedok da je bilo tako. Pedijatar nam je rekla, citiram: ,,Moje mišljenje je da NE IZAZIVA TO STANJE, ALI DA VAKCINA MOŽE BITI OKIDAČ, AKO IMA PREDISPOZICIJA.“ Imam u porodici čak četvoro sa šizofrenijom i znacima autističnog stanja, muž ima dva bratanca sa Daunovim. Eto ne znam, Boga ni :/ kako biste pustupile? Da sačekamo još malo? Ja nisam nikakav teoretičar zavera i tako to, ali ne može čovek sa se ne zamisli. Već danima razmišljam kako da se postavim i da li da čekamo, baš sam se nešto prepala > To je vec ozbiljno pitanje i mislim da treba da konsultujes nekog strucnjaka oko toga....Mislim da bilo kakve price ovde na forumu mogu samo jos vecu konfuziju oko toga da ti naprave.Kao sto je i prica za i protiv vakcinacije napravila ozbiljan haos...I na kraju krajeva to je odluka koju sama moras da doneses....Ja sam svoje dete vakcinisala Ma, znam, i podrazumeva se da ćemo sami odlučiti na kraju, nego reko da pitam, možda je neko bio u sličnoj situaciji što se tiče tih porodičnih predispozicija i slično. Lekarr, ako pitaš, uvek otprilike dobiješ odgovor da bi trebalo dati, da su to retki slučajevi i slično, pa čisto još malo da razmenim iskustva
2018 05 30
Vakcinu treba obavezno dati. Svi smo bili u takvoj dilemi. Sad je tvoja odluka da li i koliko ces je odloziti. Samo obavezno je daj iskljucivo,potpuno zdravom detetu..
2018 05 30
1 2 ... 31 32 33 34 35 36 37 ... 72