Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

⭐CASKANJE⭐

I sad imam rezervisane neke stvati,ljudi tamo treba da mi potvrde,a ja ne mogu da vidim...
2018 05 31
Zabranjena je generalno prodaja ili bilo kakvo reklamiranje....Obrisali su tako i mog muza ,njegovu neku sljaju...Druga mog itd
2018 05 31
Odnosno ako posumnjaju da si neko pravno lice cini mi se
2018 05 31
Otvori na fejsu svoj profil ali ih salji ovde da gledaju...sta imas
2018 05 31
> kalina__: > > Debela_devojka: > > > jelena2606: > > > > kalina__: > > > > Caao svima,jako slabo ide prodaja pa me zanima kako vama ide? I usput slobodno pogledajte profil imam dosta novih krpica i povoljno je :D > > > Ma svima nikad bolje :') :') > > Hvala na ponudi, će pogledamo, samo prvo da prodamo nešto :D > Hahah a mozda nas krene Pa, ja sam.već komentarisala da mi ide solidno i Stars je krenulo na FBu po malo. Ja imam skoro svaki drugi dan po jednu prodaju, ali se trudim da mi cene budu ultraniske. A krenuce svima posle odmora, garant. Spremanje za jesen—zimu, NG. P.S. ali moraš i da kupuješ , da bi išlo :D
2018 05 31
> *STARS*: > Super me tamo krenulo,prodaje se. I onda me neko prijavi i blokiraju mi slanje poruka novim clanovima. Ajde nema veze to,ljudi puste meni prvi poruku,pitaju i mogu da odgovorim. E danas da udje kad ono mi kaze" na vasem profilu su uocene sumnjive akcije,vasa bezbednost je na prvom mestu,tralala,posaljite sliku da vas identifikujemo. Ja pustim sliku i od tada ne mogu nista,odmah mi izbaci prozorce,vasa slika je na identifikaciji... > Da li. je neko imao slican problem? Joj, ne znam , nemam profil na toj sekti prokletoj, STARS otvori odmah drugi profil, pa kontaktiraj ljude i ne reklamiraj se puno
2018 05 31
> Debela_devojka: > > *STARS*: > > Super me tamo krenulo,prodaje se. I onda me neko prijavi i blokiraju mi slanje poruka novim clanovima. Ajde nema veze to,ljudi puste meni prvi poruku,pitaju i mogu da odgovorim. E danas da udje kad ono mi kaze" na vasem profilu su uocene sumnjive akcije,vasa bezbednost je na prvom mestu,tralala,posaljite sliku da vas identifikujemo. Ja pustim sliku i od tada ne mogu nista,odmah mi izbaci prozorce,vasa slika je na identifikaciji... > > Da li. je neko imao slican problem? > Joj, ne znam , nemam profil na toj sekti prokletoj, STARS otvori odmah drugi profil, pa kontaktiraj ljude i ne reklamiraj se puno I da, probaj sa Instagramom, mislim da je bolja priča
2018 05 31
Ma tamo je pola fejsa prodaja krpica,samo mnoooogo veca potraznja,doduse ima ludaka,ali ide super,eto lad sam i ja zadovoljna😊
2018 05 31
> *STARS*: > Ma tamo je pola fejsa prodaja krpica,samo mnoooogo veca potraznja,doduse ima ludaka,ali ide super,eto lad sam i ja zadovoljna😊 Pa, extraaaa, a ja nikako ne želim na fb, pa i po cenu bankrota :D drago mi je da je krenulo. Jesi rešila problem?
2018 05 31
> Debela_devojka: > > *STARS*: > > Ma tamo je pola fejsa prodaja krpica,samo mnoooogo veca potraznja,doduse ima ludaka,ali ide super,eto lad sam i ja zadovoljna😊 > Pa, extraaaa, a ja nikako ne želim na fb, pa i po cenu bankrota :D drago mi je da je krenulo. Jesi rešila problem? Ne,moracu novi da otvorim
2018 05 31
> *STARS*: > > Debela_devojka: > > > *STARS*: > > > Ma tamo je pola fejsa prodaja krpica,samo mnoooogo veca potraznja,doduse ima ludaka,ali ide super,eto lad sam i ja zadovoljna😊 > > Pa, extraaaa, a ja nikako ne želim na fb, pa i po cenu bankrota :D drago mi je da je krenulo. Jesi rešila problem? > Ne,moracu novi da otvorim Otvaraj odmah i malo povedi računa i obezbedi bolje nalog ili sta vec
2018 05 31
Dobar dan drage cure :) Kako ste? Danas stižu plate pa će valjda pasti i neke prodaje :')
2018 06 01
> Keikoo: > Dobar dan drage cure :) > Kako ste? > Danas stižu plate pa će valjda pasti i neke prodaje :') Ja ne verujem! Isto sam pomislila pre pola h,baš u vreme kad si napisala :D
2018 06 01
Moja plata stiže tek 6 -tog prvi deo ... Uglavnom je potrošim ranije pa se snalazim do sledeće uplate 21... U poslednje vreme ozbiljno razmišljam da svoje znanje prekvalifikujem u kafansku pevaljku ... Jer od ovog rintanja za platu ne može da se živi .. A apetiti mi veliki. . Kupim mikrofon popnem se na sto , pa preskačem sa stola na sto , bekšiš leti ja u zanosu pevam .. Gde ćeš bolje ... Ah' uz to mi samo neki " bizMismen" fali , ali i toga će biti ... 😎😂
2018 06 01
> MiciZara: > Moja plata stiže tek 6 -tog prvi deo ... > Uglavnom je potrošim ranije pa se snalazim do sledeće uplate 21... > U poslednje vreme ozbiljno razmišljam da svoje znanje prekvalifikujem u kafansku pevaljku ... > Jer od ovog rintanja za platu ne može da se živi .. > A apetiti mi veliki. . > Kupim mikrofon popnem se na sto , pa preskačem sa stola na sto , bekšiš leti ja u zanosu pevam .. Gde ćeš bolje ... > Ah' uz to mi samo neki " bizMismen" fali , ali i toga će biti ... 😎😂 Ni one više ne zarađuju toliko... u kafanama gde sam ja šljakala, X puta prođem bolje, nego pevačica.. plus malo ispod ruke. A najviše love bilo i biće na techno žurkama. Što tu može za vikend celaaas plataa da se uzmeee. Alivjbg prošlp moje vreme
2018 06 01
1 2 ... 34 35 36 37 38 39 40 ... 72