Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

⭐CASKANJE⭐

> Debela_devojka: > > Debela_devojka: > > > MiciZara: > > > > Debela_devojka: > > > > > MiciZara: > > > > > Ja radim svaki vikend a slobodna sam sredom i četvrtkom.. > > > > > Nastupam u radnoj organizaciji svaki dan od 7 do 15 h . I tako 18godina... > > > > Evropski :D a čime se bavite, žene? Jel se slikate sa diplomom ili vam znači u praksi? > > > Ja imam samo srednju ali ne radim to što sam završila , radim u ugostiteljstvu , hotel... > > > Hotel je državni još uvek .. Privatno nokte i trepke ali to sve slabije jer dok svakoj drugarici uradim jbg od para slaba vajda.. Više mi se isplati da ne radim to... > > > Imala sam i neki salončić ali nije to išlo , jer nas je bilo tri ... > > > Ponekad radim i kao animator u igraonici ali to već naplatim ... Od moje državne firme jedino što valja je godišnji odmor jer imam 28 radnih dana... 😉😀 > > Pa, dobro, vidiš ja sam hotelijer, a bežim od hotela :D i ostadoh samo konobarica.. ali bolje zaradim od mnogih ljudi koji rade neke finije poslove. Mada sam radila u jednom call centru i baš mi se svidelo. To je bilo neko javljanje na tel, davanje informacija, malo prodaja.. bilo je cool posle 10 god stajanja, sedeti na poslu :D > Ali ti je extra što je državni hotel, malo ih se danas može pohvaliti radom u državnom preduzeću Joj koliko god da sam mislila da je državna firma prednost vremenom sam promenila mišljenje.. Što se tiče bolovanja i godišnjeg je ok , ali i ako odeš na to bolovanje, presedne ti kada dođeš.. Ne vole to jbg... Ne priznaju oni bronhitise , upale , prehlade ... Sem ako se ko polomi to prolazi . Ako može što više da se radi , a manje da te plate to im odgovara .. Mobing na sve strane , svi su stranački opredeljeni ali vremenom navikneš na tooo , jbg...
2018 06 01
> *STARS*: > Tu sam devojke,sta pijemo?? Pijem kafu i može jedan rose i u njega sipam malo shwepsa... Jeste li probale tooo?
2018 06 01
> MiciZara: > > Debela_devojka: > > > Debela_devojka: > > > > MiciZara: > > > > > Debela_devojka: > > > > > > MiciZara: > > > > > > Ja radim svaki vikend a slobodna sam sredom i četvrtkom.. > Joj koliko god da sam mislila da je državna firma prednost vremenom sam promenila mišljenje.. Što se tiče bolovanja i godišnjeg je ok , ali i ako odeš na to bolovanje, presedne ti kada dođeš.. > Ne vole to jbg... Ne priznaju oni bronhitise , upale , prehlade ... > Sem ako se ko polomi to prolazi . > Ako može što više da se radi , a manje da te plate to im odgovara .. > Mobing na sve strane , svi su stranački opredeljeni ali vremenom navikneš na tooo , jbg... Na kojoj si poziciji? Nisi pokušavala da apliciraš za Hilton ? Mada i tamo je k živo, sve tezgaroši, loše za stalne radnike.Veruj mi, te tezge su mi najviše psra donele. Jbg, smešni poslovi, ketetnig, pauza za kafu, poliranje čaša, a 190 din sat. Pritom niko ne zna tvoje kretanje kroz hotel po ceo dan, pa se i ukrade neki sat :D
2018 06 01
> Debela_devojka: > > MiciZara: > > > Debela_devojka: > > > > Debela_devojka: > > > > > MiciZara: > > > > > > Debela_devojka: > > > > > > > MiciZara: > > > > > > > Ja radim svaki vikend a slobodna sam sredom i četvrtkom.. > > Joj koliko god da sam mislila da je državna firma prednost vremenom sam promenila mišljenje.. Što se tiče bolovanja i godišnjeg je ok , ali i ako odeš na to bolovanje, presedne ti kada dođeš.. > > Ne vole to jbg... Ne priznaju oni bronhitise , upale , prehlade ... > > Sem ako se ko polomi to prolazi . > > Ako može što više da se radi , a manje da te plate to im odgovara .. > > Mobing na sve strane , svi su stranački opredeljeni ali vremenom navikneš na tooo , jbg... > Na kojoj si poziciji? Nisi pokušavala da apliciraš za Hilton ? Mada i tamo je k živo, sve tezgaroši, loše za stalne radnike.Veruj mi, te tezge su mi najviše psra donele. Jbg, smešni poslovi, ketetnig, pauza za kafu, poliranje čaša, a 190 din sat. Pritom niko ne zna tvoje kretanje kroz hotel po ceo dan, pa se i ukrade neki sat :D Ma nisam gledam da promenim posao ali ništa ne radim po tome pitanju... Radila sam kao telefonista, šank, pomoćni radnik pre par godina sam počela kao evidentičar.. Tezge konobarisanje, šank sam radila i ja.. Radila sam u The baru u Hyatty i brat mi je godinama bio šef tamo.. Dosta mojih prijatelja dan danas radi svadbe i to su super dnevnice od 4000 hilj.. Ja sam isto radila dugo u La u Visu taj posao.. Ali iskreno ne isplati mi se niti mogu 12-13 sati da radim pa idem posle kući.. Imala sam skoro ponudu za Holiday inn ali mala je dnevnica a rade po 16 sati... Sad hoću malo da se posvetim ovim svilenim trepavicama , iskreno i ja sam se ulenjila.. A i ženo 40 god imam jbg.. Matora devojka sam odavnooo..😂
2018 06 01
Hocemo nagradnu igru sutra,nesto mi mrtvo.... Dzabe sto je prvi,nema plate jos...
2018 06 01
Ne mogu danas da nakacim oglas,nesto me sve izbacuje
2018 06 01
MiciZara malopre mi je falilo malo tvog nacina razgovora kada su prostacine u pitanju. U parkicu naravno! Pffffff......kad nisam malopre skocila da vadim oci seljacini necu nikada!!!!! :@ :@ :@ :@ :@
2018 06 02
> lokibg: > MiciZara malopre mi je falilo malo tvog nacina razgovora kada su prostacine u pitanju. U parkicu naravno! Pffffff......kad nisam malopre skocila da vadim oci seljacini necu nikada!!!!! :@ :@ :@ :@ :@ Sta ti se desilo?
2018 06 02
> lokibg: > MiciZara malopre mi je falilo malo tvog nacina razgovora kada su prostacine u pitanju. U parkicu naravno! Pffffff......kad nisam malopre skocila da vadim oci seljacini necu nikada!!!!! :@ :@ :@ :@ :@ Neko dirao dečicu?
2018 06 02
> Debela_devojka: > > lokibg: > > MiciZara malopre mi je falilo malo tvog nacina razgovora kada su prostacine u pitanju. U parkicu naravno! Pffffff......kad nisam malopre skocila da vadim oci seljacini necu nikada!!!!! :@ :@ :@ :@ :@ > Neko dirao dečicu? Ma scena potpuno debilna.....moj mladji sin se naljutio valjda na nekog klinca sto nije hteo da mu da kokice i umesto lepo da dodje kod mene da trazi da mu kupim, on iz revolta obori tom detetu kokice. I ja to vidim i krenem ka njima u nameri da ovog mog kaznim, a da detetu kupim nove kokice. Medjutim, pretice me tata tog deteta koji skace ljutit kao ris i krece da urla na moje dete i jos gore-da mu zamahuje rukom ispred lica kao da ce da ga udari. Sokirana takvom gestikulacijom priskacem i pitam coveka cemu takva reakcija!!! I nemam pojma sta sam mu dalje govorila, ali znam da nije ni izbliza ostro kao sto je trebalo! Svesna sam da je moje dete pogresilo, nakon svega je bio i kaznjen naravno, ali da mu tako nepoznata budaletina zamahuje ispred lica preteci to ne dolazi u obzir! Imao je ludu srecu sto sam u parku bila sama, tj.bez muza posto da je i on bio sa mnom garantujem da mu ta ista ruka zavrsila u gipsu. I to u najboljem slucaju.....Kada su deca u pitanju padne mu mrak na oci ocas posla
2018 06 02
Pa, j....a bih mu m....r!!! Šta, bre, oni misle, da imaju platinastu decu koja su bolja od druge dece?? Kreten neopevani. I ju što me iznervira ta priča sad! Seljačina brdska i baš mi žao što ti muž nije bio tu. Mom pada mrak ma oči za svaku sitnicu, a o detetu da ne govorim. I on bi mu zavalio sve, tri vaspitne i za tuđu decu, a kamoli za svoje. Odakle nekome pravo da ti na sred ulice prevaspitava dete
2018 06 02
No comment😡😡😡😡😡😡
2018 06 02
Uopste nisam sigurna da bih se suzdrzala,ja mislim da bi od mene ipak dobio po nosu🤔🤕
2018 06 02
> Debela_devojka: > Pa, j....a bih mu m....r!!! Šta, bre, oni misle, da imaju platinastu decu koja su bolja od druge dece?? Kreten neopevani. I ju što me iznervira ta priča sad! Seljačina brdska i baš mi žao što ti muž nije bio tu. Mom pada mrak ma oči za svaku sitnicu, a o detetu da ne govorim. I on bi mu zavalio sve, tri vaspitne i za tuđu decu, a kamoli za svoje. Odakle nekome pravo da ti na sred ulice prevaspitava dete Ma prvo mi je doslo mom detetu da "zavrnem usi" zbog bezobrazluka-ne sme nikako tako da se ponasa! Zamisli molim te-nije dobio kokice pa srusio detetu da nema ni on! Ljuta sam na njega zbog toga jos uvek!!!! Ali za razliku od njega koji ima 3 ipo godine, ova magarcina je sredovecan covek. Ako tako prevaspitava svoje dete moje nece sigurno! A sad sam ljuta na sebe sto sam u trenutku blokirala sto mmi se inace retko desava. Obicno umem da odbrusim kad treba, a sad nisam....mada mozda i bolje! Ko zna.....
2018 06 02
> *STARS*: > Uopste nisam sigurna da bih se suzdrzala,ja mislim da bi od mene ipak dobio po nosu🤔🤕 Mislim da me sprecilo to sto znam da je moje dete krivo pa je zato izostala prava reakcija!
2018 06 02
1 2 ... 36 37 38 39 40 41 42 ... 72