Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

⭐CASKANJE⭐

> lokibg: > MiciZara malopre mi je falilo malo tvog nacina razgovora kada su prostacine u pitanju. U parkicu naravno! Pffffff......kad nisam malopre skocila da vadim oci seljacini necu nikada!!!!! :@ :@ :@ :@ :@ Ženska sa stokom moraš razgovarati na način na koji stoka razume .. Strašno jbg... Pa šta i ako je oborio kokice ?? To je dečija svađa .. Šta zamišlja taj uličar pa uzima pravdu u svoje ruke ??? Trebala si samo komunalnu policiju da pozoveš... A usput da ga pošalješ u rodni kraj... I osećam da su ostali roditelji samo gledali niko da pritrči u pomoć... Mlati taj i dete i ženu kući , čim pravi takve scene po parku .. Mogu da zamislim tvoje dete koje se istraumiralo... I šta ga kažnjavaš pa nije uradio ništa što druga deca nerade ...
2018 06 02
> lokibg: > > Debela_devojka: > > Pa, j....a bih mu m....r!!! Šta, bre, oni misle, da imaju platinastu decu koja su bolja od druge dece?? Kreten neopevani. I ju što me iznervira ta priča sad! Seljačina brdska i baš mi žao što ti muž nije bio tu. Mom pada mrak ma oči za svaku sitnicu, a o detetu da ne govorim. I on bi mu zavalio sve, tri vaspitne i za tuđu decu, a kamoli za svoje. Odakle nekome pravo da ti na sred ulice prevaspitava dete > Ma prvo mi je doslo mom detetu da "zavrnem usi" zbog bezobrazluka-ne sme nikako tako da se ponasa! Zamisli molim te-nije dobio kokice pa srusio detetu da nema ni on! Ljuta sam na njega zbog toga jos uvek!!!! > Ali za razliku od njega koji ima 3 ipo godine, ova magarcina je sredovecan covek. Ako tako prevaspitava svoje dete moje nece sigurno! > A sad sam ljuta na sebe sto sam u trenutku blokirala sto mmi se inace retko desava. Obicno umem da odbrusim kad treba, a sad nisam....mada mozda i bolje! Ko zna..... Pa, dobro, dete od 3 godine popizdelo, jer neko nije nešto podelio sa njim, trebalo bi mi, naravno, objasniti da je pogrešio, ali to rade deca od tri god! Pizde, otimaju i povremeno imaju napade histerije, jaka stvar. I jedan otac bi morao to da zna. Da je normalan, prvo bi izgrdio svoje sebično dete i kupio obojici kokice, barem bih ja tako uradila. Strašnooo, malograđanština najgore vrste
2018 06 02
> lokibg: > > Debela_devojka: > > > lokibg: > > > MiciZara malopre mi je falilo malo tvog nacina razgovora kada su prostacine u pitanju. U parkicu naravno! Pffffff......kad nisam malopre skocila da vadim oci seljacini necu nikada!!!!! :@ :@ :@ :@ :@ > > Neko dirao dečicu? > Ma scena potpuno debilna.....moj mladji sin se naljutio valjda na nekog klinca sto nije hteo da mu da kokice i umesto lepo da dodje kod mene da trazi da mu kupim, on iz revolta obori tom detetu kokice. I ja to vidim i krenem ka njima u nameri da ovog mog kaznim, a da detetu kupim nove kokice. Medjutim, pretice me tata tog deteta koji skace ljutit kao ris i krece da urla na moje dete i jos gore-da mu zamahuje rukom ispred lica kao da ce da ga udari. > Sokirana takvom gestikulacijom priskacem i pitam coveka cemu takva reakcija!!! I nemam pojma sta sam mu dalje govorila, ali znam da nije ni izbliza ostro kao sto je trebalo! > Svesna sam da je moje dete pogresilo, nakon svega je bio i kaznjen naravno, ali da mu tako nepoznata budaletina zamahuje ispred lica preteci to ne dolazi u obzir! > Imao je ludu srecu sto sam u parku bila sama, tj.bez muza posto da je i on bio sa mnom garantujem da mu ta ista ruka zavrsila u gipsu. I to u najboljem slucaju.....Kada su deca u pitanju padne mu mrak na oci ocas posla Oooo pun mi je kofer takvih roditelja :@ Imala sam par slicnih situacija...Izgorim kada samo pomislim na njih i to sa tatama!!Cak je u jednoj bilo toliko kriticno da sam pokupila kamencugu i drzala iza ledja...jer nisam znala da li imam posla sa ozbiljnim dusevnim bolesnikom ili je samo dzukac!
2018 06 02
Ma sad čitam dete ti ima tri godine... Daj bre pa šta zna beba od tri godine , kakve kokice pa neka ih je oborio. Kupila bi ti nove ali nije razlog da se dete traumira zbog kesice od 50dinara.. Taj bre nije normalan...
2018 06 02
> MiciZara: > > lokibg: > > MiciZara malopre mi je falilo malo tvog nacina razgovora kada su prostacine u pitanju. U parkicu naravno! Pffffff......kad nisam malopre skocila da vadim oci seljacini necu nikada!!!!! :@ :@ :@ :@ :@ > Ženska sa stokom moraš razgovarati na način na koji stoka razume .. Strašno jbg... > Pa šta i ako je oborio kokice ?? To je dečija svađa .. > Šta zamišlja taj uličar pa uzima pravdu u svoje ruke ??? Trebala si samo komunalnu policiju da pozoveš... A usput da ga pošalješ u rodni kraj... > I osećam da su ostali roditelji samo gledali niko da pritrči u pomoć... Mlati taj i dete i ženu kući , čim pravi takve scene po parku .. > Mogu da zamislim tvoje dete koje se istraumiralo... I šta ga kažnjavaš pa nije uradio ništa što druga deca nerade ... To sto si sad napisala da taj garant mlati kuci i zenu i dete sam svega mi i ja pomislila iste sekunde. Niko nije pritrcao u pomoc jer su svi bili u stanju shoka, mada iskreno da mi je zaista i udario dete vise bi trebala njemu pomoc. Mislim da bi me tada adrenalin poneo toliko da bih imala totalno pomracenje svesti. U zivotu se nisam potukla, ali mislim da bi ovo bio prvi put.... ]:(
2018 06 02
Jbt, valjda sam ja onda neka budala sto nikada ne reagujem na te decije svadje, tj. reagujem samo kada moja deca nesto pogrese, ne dozvoljavam da budu grubi i nevaspitani prema drugima, a kada je neko prema njima los pustam ih da se sami izbore sa tim....
2018 06 02
> MiciZara: > > lokibg: > > MiciZara malopre mi je falilo malo tvog nacina razgovora kada su prostacine u pitanju. U parkicu naravno! Pffffff......kad nisam malopre skocila da vadim oci seljacini necu nikada!!!!! :@ :@ :@ :@ :@ > Ženska sa stokom moraš razgovarati na način na koji stoka razume .. Strašno jbg... > Pa šta i ako je oborio kokice ?? To je dečija svađa .. > Šta zamišlja taj uličar pa uzima pravdu u svoje ruke ??? Trebala si samo komunalnu policiju da pozoveš... A usput da ga pošalješ u rodni kraj... > I osećam da su ostali roditelji samo gledali niko da pritrči u pomoć... Mlati taj i dete i ženu kući , čim pravi takve scene po parku .. > Mogu da zamislim tvoje dete koje se istraumiralo... I šta ga kažnjavaš pa nije uradio ništa što druga deca nerade ... Mila moja ja sam poslala jednog dzukca u rodni kraj,sa jos dosta kitnjastih tonova,ispred skole mog sina,zato sto nam je zablokirao pesacki i samo sto nas drugi auto nije udario,i sada smo na sudu.,..posto je majmun izasao iz kola u nameri da me bije...Nije mu se dopalo moje slikovito vidjenje njega... Tu mi je bilo i dete... dovela sam i njega u opasnost..Nikad ne znas s kim imas posla i zbog dece kada smo same moramo da se kontrolisemo koliko je to moguce
2018 06 02
Zene hvala za komentare, bolje se osecam sad....muzu nisam ni ispricala kako ga ne bi trazio po parkicima koliko sutra da ga casti kokicama hahahahah.... Stars izvini, ozracih ti temu....
2018 06 02
> lokibg: > Jbt, valjda sam ja onda neka budala sto nikada ne reagujem na te decije svadje, tj. reagujem samo kada moja deca nesto pogrese, ne dozvoljavam da budu grubi i nevaspitani prema drugima, a kada je neko prema njima los pustam ih da se sami izbore sa tim.... Pa nisu se pobili pa da skače bolesnik ?? Sami bi to oni rašili , kupile bi se kokice i kraj priče .. A o živcima njegovim ne treba diskutovati kad tako na javnom mestu napada tuđe dete.. To dovoljno govori o stanju njegove svesti i slabosti živaca... Uz to to su mala deca bebe ... Po meni su bebe do pet godina i mani ljutnju prema detetu... Mali je i sve mu je oprošteno...
2018 06 02
> MiciZara: > > lokibg: > > Jbt, valjda sam ja onda neka budala sto nikada ne reagujem na te decije svadje, tj. reagujem samo kada moja deca nesto pogrese, ne dozvoljavam da budu grubi i nevaspitani prema drugima, a kada je neko prema njima los pustam ih da se sami izbore sa tim.... > Pa nisu se pobili pa da skače bolesnik ?? Sami bi to oni rašili , kupile bi se kokice i kraj priče .. > A o živcima njegovim ne treba diskutovati kad tako na javnom mestu napada tuđe dete.. > To dovoljno govori o stanju njegove svesti i slabosti živaca... Uz to to su mala deca bebe ... Po meni su bebe do pet godina i mani ljutnju prema detetu... Mali je i sve mu je oprošteno... Ma, kakvi živci, pa moj muž ima problem sa živcima, tj on ima zdravstveni problem, svaka tri dana pritisak 210/170, pa NIKADA se ne bi usudio da povisi ton na tođe dete, pre bi psovao i drao se sam sa sobom, eventualno slomio nešto, nego demonstrirao snagu na detetu od 3 god. Nikada neću zab kada su dva klinca romske nacionalnosti i jedna devojčica maltretirali u tramvaju trećeg klinca, takođe romske nacionalnosti. Toliko je ispizdeo zbog tog malog, koji je jadan sedeo mirno i ćutao dok su ga ćuškali, prozivali i zabadali pesnicama, da ih je, bukvalno, išutirao na ulicu na,sledećoj stanici! Niko više u busu nije ni pogledao, a kamoli reagovao, sram ih bilo sve
2018 06 02
> lokibg: > Zene hvala za komentare, bolje se osecam sad....muzu nisam ni ispricala kako ga ne bi trazio po parkicima koliko sutra da ga casti kokicama hahahahah.... > Stars izvini, ozracih ti temu.... Ma hajde😘😘😘😘😘 I ja bih ga sutra trazila,malo sam kurpulentnija od tebe,hehehe.😂😂😂
2018 06 02
> *STARS*: > > lokibg: > > Zene hvala za komentare, bolje se osecam sad....muzu nisam ni ispricala kako ga ne bi trazio po parkicima koliko sutra da ga casti kokicama hahahahah.... > > Stars izvini, ozracih ti temu.... > Ma hajde😘😘😘😘😘 > I ja bih ga sutra trazila,malo sam kurpulentnija od tebe,hehehe.😂😂😂 Ahahahahaaa.....zamisli scenu: okupi se krpicarska banda i jurimo konjinu matoru po Ceraku sa oklagijama da ga prevaspitamo :') :')
2018 06 02
> lokibg: > > *STARS*: > > > lokibg: > > > Zene hvala za komentare, bolje se osecam sad....muzu nisam ni ispricala kako ga ne bi trazio po parkicima koliko sutra da ga casti kokicama hahahahah.... > > > Stars izvini, ozracih ti temu.... > > Ma hajde😘😘😘😘😘 > > I ja bih ga sutra trazila,malo sam kurpulentnija od tebe,hehehe.😂😂😂 > Ahahahahaaa.....zamisli scenu: okupi se krpicarska banda i jurimo konjinu matoru po Ceraku sa oklagijama da ga prevaspitamo :') :') Ja sam za :D ja sam se noćas tako iznervirala, pričam ja mužu, a kaže on: Joj, što nisam ja bio u tom parku, da mu objasnim samo par stvarčica
2018 06 02
> Debela_devojka: > > lokibg: > > > *STARS*: > > > > lokibg: > > > > Zene hvala za komentare, bolje se osecam sad....muzu nisam ni ispricala kako ga ne bi trazio po parkicima koliko sutra da ga casti kokicama hahahahah.... > > > > Stars izvini, ozracih ti temu.... > > > Ma hajde😘😘😘😘😘 > > > I ja bih ga sutra trazila,malo sam kurpulentnija od tebe,hehehe.😂😂😂 > > Ahahahahaaa.....zamisli scenu: okupi se krpicarska banda i jurimo konjinu matoru po Ceraku sa oklagijama da ga prevaspitamo :') :') > Ja sam za :D ja sam se noćas tako iznervirala, pričam ja mužu, a kaže on: Joj, što nisam ja bio u tom parku, da mu objasnim samo par stvarčica Ahahahhaa.....verujem! Svet je definitivno poludeo, potpuno sam protiv bilo kakvog nasilja ali sto kaze MiciZara sa stokom i sljamom ponekad treba komunicirati na nacin koji ta stoka razume! Ti sto zamahuju na decu i zene nisu svesni da ako je neko miran i kulturan to ne znaci da ce ukoliko zatreba biti 10 puta ludji i jaci od njih! Posebno ako brani svoje dete, zenu, majku, sestru..... Ne znam da li ste gledali snimak iz Brazila kada je u sred bela dana kreten izvukao pistolj na decu i majke? Na njegovu nesrecu jedna od majki je po zanimanju vojni policajac, u tasni je imala sluzbeni pistolj i izresetala ga!
2018 06 02
> lokibg: > > Debela_devojka: > > > lokibg: > > > > *STARS*: > > > > > lokibg: > > > > > Zene hvala za komentare, bolje se osecam sad....muzu nisam ni ispricala kako ga ne bi trazio po parkicima koliko sutra da ga casti kokicama hahahahah.... > > > > > Stars izvini, ozracih ti temu.... > > > > Ma hajde😘😘😘😘😘 > > > > I ja bih ga sutra trazila,malo sam kurpulentnija od tebe,hehehe.😂😂😂 > > > Ahahahahaaa.....zamisli scenu: okupi se krpicarska banda i jurimo konjinu matoru po Ceraku sa oklagijama da ga prevaspitamo :') :') > > Ja sam za :D ja sam se noćas tako iznervirala, pričam ja mužu, a kaže on: Joj, što nisam ja bio u tom parku, da mu objasnim samo par stvarčica > Ahahahhaa.....verujem! > Svet je definitivno poludeo, potpuno sam protiv bilo kakvog nasilja ali sto kaze MiciZara sa stokom i sljamom ponekad treba komunicirati na nacin koji ta stoka razume! > Ti sto zamahuju na decu i zene nisu svesni da ako je neko miran i kulturan to ne znaci da ce ukoliko zatreba biti 10 puta ludji i jaci od njih! Posebno ako brani svoje dete, zenu, majku, sestru..... > Ne znam da li ste gledali snimak iz Brazila kada je u sred bela dana kreten izvukao pistolj na decu i majke? Na njegovu nesrecu jedna od majki je po zanimanju vojni policajac, u tasni je imala sluzbeni pistolj i izresetala ga! Daaaaaaaa, jebala mu nanu naninu!!
2018 06 02
1 2 ... 37 38 39 40 41 42 43 ... 72