Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

⭐CASKANJE⭐

Žene, od jutros mi po drugi put treba pomoć. U želji da jednu haljinicu malo osvežim, ubacih je na 60, jer mi na 40, nekako nije bila dovoljno čista. Nesšto je naravno pustilo boju, a haljinica blago, ali ravnomerno, potamnela, a čitava je u svetlijim bojama. Ima li šanse nekim sredstvom da malo povrati svoje boje ? Baš je volim. Mada nije strašno, jer je ravnomerno, ali nije onako svetlo belo roze žuta, nego su sad sve boje na njoj tamnije. I uvek mi muž ponavlja da ne experimentišem, jer ću zpropastiti, ali kqd je čovek tvrdoglav kao konj džabe :D
2018 06 08
> Debela_devojka: > Žene, od jutros mi po drugi put treba pomoć. U želji da jednu haljinicu malo osvežim, ubacih je na 60, jer mi na 40, nekako nije bila dovoljno čista. Nesšto je naravno pustilo boju, a haljinica blago, ali ravnomerno, potamnela, a čitava je u svetlijim bojama. Ima li šanse nekim sredstvom da malo povrati svoje boje ? Baš je volim. Mada nije strašno, jer je ravnomerno, ali nije onako svetlo belo roze žuta, nego su sad sve boje na njoj tamnije. I uvek mi muž ponavlja da ne experimentišem, jer ću zpropastiti, ali kqd je čovek tvrdoglav kao konj džabe :D Evo opet mene Ja sam belu isflekanu beneton majcu ubacila na 60 i teget slova pustila boju,ona je postala siva,to niko nije znao sem mene,jer je bila jednaka boje. Dete je nosilo maji u oko kuce. Pitala sam svuda i na hemijskom ciscenju i ovi sto prodaju hemiju na tezgama,niko nije znao da li cime ce se skinuti. Uredno sanm je nastavila prati na 40, negde pred kraj leta primetih majica svetlija,nije bas sneg bela ,ali... Tako da ,eto ,nosi je ,peri,vremenom ce malo tog sivila izaci.
2018 06 08
Tako sam i ka otpr mislila :) hvala Stars carice :D srećno sa makedonsko devojče :D
2018 06 08
Hahaha,da,nadam se da cemo se dogovoriti. Savetnica iz banke mi rekla da moram otvoriti devizni racun
2018 06 08
Obavezno. Uveži odmah devizni i tekući i reko mbankinga možeš da konvertuješ novac u din ili evre kako ti odg. Uzmi instrukcije za plaćanje, Iban i ssift code, samo preko tih instrukcija, novac ti može biti uplaćivan na devizni račun. Malo je akuplje održavanje, tipa 300 za oba računa, ali isplati se
2018 06 08
E, čula sam za tog doktora :D nisam koristila, ali kupićz već danas :)
2018 06 08
Dr.Beckmann me je spasio 2-3 puta :') :') Jednom mi je veš bio pink ali baš kao logo Pinka, nešto mi je izgleda zalutalo sa vešom što pušta boju. Bela košulja je posle ovog praha bila belja nego kad sam je kupila. I još neke stvari koje su imale više boja na sebi ostale su kao što su bile, samo je to pink izvuklo. Kunem se u ovaj prašak. Nikad nisam u kući bez njega :') Sad sam kao sa Top Šopa hahahhaha
2018 06 08
> Keikoo: > Dr.Beckmann me je spasio 2-3 puta :') :') > Jednom mi je veš bio pink ali baš kao logo Pinka, nešto mi je izgleda zalutalo sa vešom što pušta boju. Bela košulja je posle ovog praha bila belja nego kad sam je kupila. I još neke stvari koje su imale više boja na sebi ostale su kao što su bile, samo je to pink izvuklo. Kunem se u ovaj prašak. Nikad nisam u kući bez njega :') > Sad sam kao sa Top Šopa hahahhaha Probala. Nece.
2018 06 08
> *STARS*: > > Keikoo: > > Dr.Beckmann me je spasio 2-3 puta :') :') > > Jednom mi je veš bio pink ali baš kao logo Pinka, nešto mi je izgleda zalutalo sa vešom što pušta boju. Bela košulja je posle ovog praha bila belja nego kad sam je kupila. I još neke stvari koje su imale više boja na sebi ostale su kao što su bile, samo je to pink izvuklo. Kunem se u ovaj prašak. Nikad nisam u kući bez njega :') > > Sad sam kao sa Top Šopa hahahhaha > Probala. Nece. E fora je što ja to potopim u lavor, poklopim ga drugim lavorom i ako treba ostavim i celu noć da odstoji (mada mi posle jednom i posle sat vremena potopljeno se skinulo). Nisam u mašini prala, znam da mojoj sestri nije tako uspelo. Kako si ti radila?
2018 06 08
ZA MAME...Danas smo detetu skinuli krpelja i odnesen je na analizu....Pokazalo se da je krpelj zarazan...Tako da obratite paznju!
2018 06 08
> jelena2606: > ZA MAME...Danas smo detetu skinuli krpelja i odnesen je na analizu....Pokazalo se da je krpelj zarazan...Tako da obratite paznju! Ju :'( Kako je detence?
2018 06 08
OK...Dobio antibiotike...treba da ih pije 15 dana :/, Nego..je vazno da se brzo uklone u prvih cinimi se 12 ili 24 h...jer onda je manja sansa da je krpelj preneo nesto...Receno nam je da je u proseku na teritoriji Beograda svaki drugi krpelj zarazan.....
2018 06 08
Joj, jesu zajebani. Još ja imam kuče, koje pored svih mogućih zaštita, nekako nahvata krpelja, valjda su imuni postali. Koji antibiotik je dobio?
2018 06 08
> Keikoo: > > *STARS*: > > > Keikoo: > > > Dr.Beckmann me je spasio 2-3 puta :') :') > > > Jednom mi je veš bio pink ali baš kao logo Pinka, nešto mi je izgleda zalutalo sa vešom što pušta boju. Bela košulja je posle ovog praha bila belja nego kad sam je kupila. I još neke stvari koje su imale više boja na sebi ostale su kao što su bile, samo je to pink izvuklo. Kunem se u ovaj prašak. Nikad nisam u kući bez njega :') > > > Sad sam kao sa Top Šopa hahahhaha > > Probala. Nece. > E fora je što ja to potopim u lavor, poklopim ga drugim lavorom i ako treba ostavim i celu noć da odstoji (mada mi posle jednom i posle sat vremena potopljeno se skinulo). Nisam u mašini prala, znam da mojoj sestri nije tako uspelo. > Kako si ti radila? U masini sa pretprsnjem
2018 06 08
> *STARS*: > > Keikoo: > > > *STARS*: > > > > Keikoo: > > > > Dr.Beckmann me je spasio 2-3 puta :') :') > > > > Jednom mi je veš bio pink ali baš kao logo Pinka, nešto mi je izgleda zalutalo sa vešom što pušta boju. Bela košulja je posle ovog praha bila belja nego kad sam je kupila. I još neke stvari koje su imale više boja na sebi ostale su kao što su bile, samo je to pink izvuklo. Kunem se u ovaj prašak. Nikad nisam u kući bez njega :') > > > > Sad sam kao sa Top Šopa hahahhaha > > > Probala. Nece. > > E fora je što ja to potopim u lavor, poklopim ga drugim lavorom i ako treba ostavim i celu noć da odstoji (mada mi posle jednom i posle sat vremena potopljeno se skinulo). Nisam u mašini prala, znam da mojoj sestri nije tako uspelo. > > Kako si ti radila? > U masini sa pretprsnjem Mislim da na uputstvu baš piše da ne treba koristiti pretpranje i nikako mešati sa praškom
2018 06 08
1 2 ... 41 42 43 44 45 46 47 ... 72