Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

⭐CASKANJE⭐

Ovo neka bude poklon :D Jer ljudi nemaju cenu :D
2018 06 14
> Debela_devojka: > Jel si ozbiljna??:D Uvek. Sta fali, samo sam zatrazila pomoc 🙂 Vidim da se komentarise o svemu i svacemu 🙂
2018 06 14
Ma, carski :D mi smo ti ovde sve, draga moja, izašle iz tih priča :D moraćeš da otvoriš novu temu, možda ti neka single lady pomogne :D u ovoj temi uglavnom možeš da naučiš ponešto o pranju zavesa, bebećoj kaki, noši, eventualno o spremanju neke dobre klope :D što se mužjaka tiče, jedino burazera da ti nabacim :D ali on ti je crnogorac, jadna :D znači, da kuvaš, peglaš, pereš i ne pričaš puno :D hahahahahaha
2018 06 14
> AlexP94: > Ahahahahahah, da 🙂🙂🙂 Ma sve upoznajem neke budale, pa rekoh hajde i ovde da pokusam, mozda se i meni nekada nesto lepo desi :D Probaj u podforumu TRAZIM ,mozda ti se posreci.... ,:) Samo napucaj text.."Nista ofucano,demode, itd" :') :') :')
2018 06 14
> Debela_devojka: > Ma, carski :D mi smo ti ovde sve, draga moja, izašle iz tih priča :D moraćeš da otvoriš novu temu, možda ti neka single lady pomogne :D u ovoj temi uglavnom možeš da naučiš ponešto o pranju zavesa, bebećoj kaki, noši, eventualno o spremanju neke dobre klope :D što se mužjaka tiče, jedino burazera da ti nabacim :D ali on ti je crnogorac, jadna :D znači, da kuvaš, peglaš, pereš i ne pričaš puno :D hahahahahaha Eeeeee zato moj muž kuka kako je izrod od svojih pa mene naopaku oženio a Crnogorac! Ja niti kuvam kako treba i to sve neka jela koja nisu "iz naroda", perem po potrebi, a pegla je strana reč iz nepoznatog jezika! :') :') :') :') Ali istini za volju nije ni tražio te talente kada me je ženio hahahaaahhaa........... 8-) 8-) 8-) :') :') :') :') :')
2018 06 14
Ahahahahah :D Da vas nasmejem ako nista drugo ^^ :) Hahahah, ma kakve veze ima ako je Crnogorac, svi smo mi ljudi :) Vazno je da je dobar covek ;) ^^ Lude ste skroz :*
2018 06 14
> jelena2606: > > AlexP94: > > Ahahahahahah, da 🙂🙂🙂 Ma sve upoznajem neke budale, pa rekoh hajde i ovde da pokusam, mozda se i meni nekada nesto lepo desi :D > Probaj u podforumu TRAZIM ,mozda ti se posreci.... ,:) Samo napucaj text.."Nista ofucano,demode, itd" :') :') :') ....Da je garažiran, malo prešao, urađen veliki servis i da je udoban naravno. Da spolja deluje kao Lamborgini Diablo, a iznutra kao porodični Volvo. Da je cena povoljna (jer da se ne lažemo ništa što valja nije za džabe).....Mislim da je ovo ok, šta kažete? ,:) ,:) ,:) :') :')
2018 06 14
> AlexP94: > Ahahahahah :D Da vas nasmejem ako nista drugo ^^ :) Hahahah, ma kakve veze ima ako je Crnogorac, svi smo mi ljudi :) Vazno je da je dobar covek ;) ^^ Lude ste skroz :* E to ti je vidiš diskutabilno hahahaha..... :') :') :') :') :') :') :') :')
2018 06 14
> lokibg: > > Debela_devojka: > > Ma, carski :D mi smo ti ovde sve, draga moja, izašle iz tih priča :D moraćeš da otvoriš novu temu, možda ti neka single lady pomogne :D u ovoj temi uglavnom možeš da naučiš ponešto o pranju zavesa, bebećoj kaki, noši, eventualno o spremanju neke dobre klope :D što se mužjaka tiče, jedino burazera da ti nabacim :D ali on ti je crnogorac, jadna :D znači, da kuvaš, peglaš, pereš i ne pričaš puno :D hahahahahaha > Eeeeee zato moj muž kuka kako je izrod od svojih pa mene naopaku oženio a Crnogorac! Ja niti kuvam kako treba i to sve neka jela koja nisu "iz naroda", perem po potrebi, a pegla je strana reč iz nepoznatog jezika! :') :') :') :') > Ali istini za volju nije ni tražio te talente kada me je ženio hahahaaahhaa........... 8-) 8-) 8-) :') :') :') :') :') Potpisujem tvoj koment do poslednjeg slova :D moj često ima običaj, kad nešto ne uradim kako treba, da promumla sebi u bradu:,,Sta si oženio , budalo?'' Pa, počne sam sebi da se smeje :D :D :D ssmo nekavon kuva i pegla, zdravo je to za psihu. U radu je spas :D
2018 06 14
Pa ljudi moji Crnogorci su samo bucni u kafani sa ortacima...zna se da je kod njih zenina prva i poslednja :') :') :') :')
2018 06 14
> jelena2606: > Pa ljudi moji Crnogorci su samo bucni u kafani sa ortacima...zna se da je kod njih zenina prva i poslednja :') :') :') :') Zato i vole da se žene Beograđankama i Novosađankama-misle da će sa nama lakše nego sa njihovim ženama, ali onda sledi hladan tuš kod kuće hahahahahah................. ]:) ]:) ]:) ]:)
2018 06 14
Boga mi, meni je teča CG i kof njih u kućći njegova je prva i poslednja :D mada, on pripada ipak nekim starijim generacijama :D
2018 06 14
Nadam se samo da se niko neće uvrediti-šalimo se malo! ;)
2018 06 14
> lokibg: > > jelena2606: > > Pa ljudi moji Crnogorci su samo bucni u kafani sa ortacima...zna se da je kod njih zenina prva i poslednja :') :') :') :') > Zato i vole da se žene Beograđankama i Novosađankama-misle da će sa nama lakše nego sa njihovim ženama, ali onda sledi hladan tuš kod kuće hahahahahah................. ]:) ]:) ]:) ]:) :') :') :')
2018 06 14
Ahahahahahah :D Ma meni treba nezna dusa za ljubav, zene moje <3 ^^ Malo je ostalo odista vrednih, postali su emdemicne vrste, nazalost :(
2018 06 14
1 2 ... 44 45 46 47 48 49 50 ... 72