Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

⭐CASKANJE⭐

Hello!!!!?🤔 ajmo kremasti recept za tortu???? Pravim coko moko jednu ,a drugu bih neku vocnu ,samo da nije pola kile margarina i patispanj?
2018 06 20
N' umem :D znam samo onu plazmu da smuljam :D ali nznm gde su žene da pripomognu, mrtvilo danasss
2018 06 20
Ako se ne vidi dobro tekst, možes broj da mi ostaviš pa da ti na viber pošaljem.
2018 06 20
Uuu super izgleda ali mi nije zgodno da je tako secem,imam puno gostiju,delovace gnjecavo🤔 Nju bih mozda ovako napravila za kucnu varijantu,cucemo se.😘
2018 06 20
Možeš i u četvrtastom plehu, kad se lepo ohladi i stegne super se seče.
2018 06 21
Aj salji mi na vib,da probam,mada bih ja stavila maline
2018 06 21
> *STARS*: > Aj salji mi na vib,da probam,mada bih ja stavila maline Možes da probaš, mada su one dosta vodene.
2018 06 21
Starsss kako su ispale torte??? :) jel samo kod mene mertvilo već dva dana ili i kod vas? Na sajtu kao da je sa'rana
2018 06 21
> Debela_devojka: > Starsss kako su ispale torte??? :) jel samo kod mene mertvilo već dva dana ili i kod vas? Na sajtu kao da je sa'rana E torta sa sumskim vocem ekstra😀,coko moko nocas muckam. Ja sinoc prodala dve krpice,videcemo nocas Cini mi se da samo nocu radi m😂😂😂😂doduse,danju u firmi,popodne kuci. Spavam kad stignem😡
2018 06 21
Ja juce jednu, a danas nadaaa, a inace bude bar jedna dnevno daaa, nocu valjda svi vise na netu, a ja spavam :D jooooj, torteeeee, bas ti zavidin. Kakva je ta čoko mojo, jel ae teško pravi?
2018 06 21
hahaha bas super, kod vas je na dnevnom nivou, kod mene na mesečnom, ali se ne bunim, imala sam sve savršene saradnje :") Slikaj nam torte :)
2018 06 21
E keikoo spolja su nikakve,nalepim sliku ukrasim gumenim medvedicima i ekstra😀 A sto se prodaje tice budf dana bez icega. Debela ti imas bas ekstra cene,ali i ja vise ne mogu da spustim dzabe ,ne isplati mi se,ipak su markirane. Poslacu ti recept coko moko,ne moze biti jednostavnija
2018 06 21
Skrinšotovala recept :D :D e, pa imam i ja često stvari zvučnih brendova, ali meni je bitnije brže da obrnem, nego da napravim.veću zaradu, iskreno, a i da djevojke sebi kupe nešto fino , a ja jeftino . Skoro sam prodala Leviske koje je mama platila Boga oca i jednom ih obuklaobukla, za 600 kinti i baš mi je drago da ih neko nosi :") ionako od zarađenih para, ja kupujem od drugih članica :D hahah u krug . Pa, dobro, tebi su isto manje više ok cene
2018 06 21
E da ja imam neku zaradu od toga isla bih na more sad😂😂😂😂sitno je to sve,a sto kazes ode na drugu stranu. meni uglavnom na sminku i deci igracke😉. Imam na nekim stvarima malo lufta,videcu jos da snizim. Pitaju povremeno za popust,spustim ,100,200 din. Sve je to bzv. Nekome se svidi neka majica,u cemu mu je razlika da li ce je platiti 300 ili 400 din, sta necu danas kupoti sladoled i eto...ili kafu sa automata,novine...ne botno. Traze se snizenja,a gomila para svakodnevno se istopi na sitnice,beskorisne. Kad bi sve to sabrala,svaki dtugi dan kupis prosecnu majicu ili sorcic + ptt.
2018 06 22
Srebrna, ova torta baš izgleda sočno :) Je li ovo puslica na vrhu?
2018 06 22
1 2 ... 48 49 50 51 52 53 54 ... 72