Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

⭐CASKANJE⭐

Ma, za te pare ima da mi se sviđa. :D :D ubi me vreme, grlo počeloda boki, nos mi seobzirom zapušio.. užas
2018 06 29
'Bem li ga, bolesno vreme skroz..A i mi sa njim :') :') Nego, ja htedoh pitati sledeće: Kaaaakoooo bre da se "odviknem" od slanih grickalica?!? Ubiše me načisto, svega mi! :D
2018 06 29
Vreme je takvo da ćemo svi proklijati.
2018 06 29
Mene danas pljusak "sastavio" samo tako, oko 15ak min sam na ulici stajala kao debil sa sve kišobranom, nisam mogla da hodam koliko je užasno jak pljusak bio..A ni ovoliko "krakata" da po takvom pljusku preskačem bukvalno potoke po ulici. Plus što su me automobili kupali usput, to baška... :') :') Znači, kada sam došla kući gaće su mi bile mokre, sve se cedila voda sa mene... očekujem gripčina neka da me sastavi i to će garant biti sada kada dobijem- baksuz sam ja opasni. :D :D
2018 06 29
> LadyBlye: > 'Bem li ga, bolesno vreme skroz..A i mi sa njim :') :') > Nego, ja htedoh pitati sledeće: > Kaaaakoooo bre da se "odviknem" od slanih grickalica?!? Ubiše me načisto, svega mi! :D Predji na slatke :') :')
2018 06 29
> jelena2606: > > LadyBlye: > > 'Bem li ga, bolesno vreme skroz..A i mi sa njim :') :') > > Nego, ja htedoh pitati sledeće: > > Kaaaakoooo bre da se "odviknem" od slanih grickalica?!? Ubiše me načisto, svega mi! :D > Predji na slatke :') :') Ti bi tačno u grob da me oteraš hahaha :') :')
2018 06 29
Joooj *STARS" ja sam ti sva svilena kao maramče :') :')
2018 06 29
Hahhaha, pa na ovom snimku više srbi biju :D a huliganska posla. Kad kreneš na bilo koju tekmu, prvo se spremiš za batine, a ako ih ne bide, onda super :D mene jedne godine na derbiju pregazio kordon murije. Baaš je bilo zabavno ahahahahaha
2018 06 30
Idi bre D...... :') :') Zato ja više volim od kuće da gledam utakmice, ali eto više ni kod kuće nije bezbedno...
2018 06 30
Bezbedno je kod kuce,samo vino nije bezbedno,bolje pivo...
2018 06 30
Za mene ni voda nije bezbedna.... :D Vino ne pijem, a od piva bolujem naredna tri dana- bukvalno.
2018 06 30
Ja volim dobro vino baš, ali najviše volim Prosecco i kad pijem kod kuće, koristim mamine kristalne čaše, ali posle ovog nemilog događaju, samo plastika :D
2018 06 30
A i prakticnije je,pijes ,bacis,ekstra. Sad smo slavili deciji rodjos,sve plastika i papirni tanjirici,viljuskice- koje olaksanje😌
2018 06 30
Volim da perem sudove, tako da ukoliko treba evo stojim vam na raspolaganju :D :D
2018 06 30
Ja imam mašinu, ali kao da je nemam, malo nas je, pa nema potrebe, možeš da dođeš kad god želiš :D
2018 06 30
1 2 ... 52 53 54 55 56 57 58 ... 72