Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

⭐CASKANJE⭐

Stars..Tvrd je to orah,izdrzace muski mucnine,ako ih ima.Debela je "akcijasila"celo leto, samo se ukljucila u temu za Durex :') :') :'),u poslednje vreme.Da pojasni stvari :D ..Ovaj ishod me nije zacudio. <3 [email protected] dovoljan fond reci da ti opisem mog "Romea" :') :')
2018 09 06
@Jelena, pitam se da li je "Romea" samo sunce bilo "oprljilo" ovoga leta, ili...? Obzirom na to da pominješ Kusturicu :D :D @Debela će tek sada za koji mesec "opravdati" naziv svog profila ovde.. ;) @STARS, apsolutno se slažem za ćevape, ali 5 sa lukom...maaaalooo je to, barem za mene "ovoliku" i bez 10 komaTa neću uopšte da se "razgovaram" :') :D ;)
2018 09 06
Definicija mog Romea,(nije Ciga).ali zato ima svoje druge kvalitete ,a to su.glup,ruzan i nepismen,pravi djilkos :') :') :') ali dobar covek ahahahahah
2018 09 06
> jelena2606: > Definicija mog Romea,(nije Ciga).ali zato ima svoje druge kvalitete ,a to su.glup,ruzan i nepismen,pravi djilkos :') :') :') ali dobar covek ahahahahah Za sada mi je neprevaziđen slučaj jedne moje poznanice koju je još pre mnogo godina muvao tetovirani ćelavac na bazenu. Elem, prišao joj je i pitao kako se zove, a ona mu kaže da se zove Jelena jer joj je to ime prvo palo na pamet da ga slaže. A on će njoj na to: "Vaaauuuu kakvu sreću imaš-ja sam Boško, lovac na jelene!" Ahaahahaha....mislim daaaaaaaj :') :') :') :') :') :') :')
2018 09 06
AHAHAHAHA Pa da to je taj kalibar zavodnika
2018 09 06
Imam poznanika iz osnovne skole..glup je kao sumrak i ima te zavodnicke fazone kao sto si navela gore...Oko njega je hronicno plejada kojekakvih curki,kod koji prolaze upravo te price...Da ne poverujes!
2018 09 06
> jelena2606: > Imam poznanika iz osnovne skole..glup je kao sumrak i ima te zavodnicke fazone kao sto si navela gore...Oko njega je hronicno plejada kojekakvih curki,kod koji prolaze upravo te price...Da ne poverujes! Uuuuu pa imali smo i mi drugara iz srednje škole koji je bukvalno svakoj devojci prilazio sa pitanjem: "Lepotice, da li se šatiraš možda?" Ahahahahahahaha......najšokantnije je što mu je to prolazilo jer je bio uspešan fudbalerčić pa su čak i crnke treptale potvrdno na to pitanje! :') :') :')
2018 09 06
Samo vas slusam,...koji buzdovani. Hvala bogu sto sam udata ,na vreme😂😂😂😂
2018 09 06
Stars, da , mukaaaa :/ tako sam i provalila i pre izostanka tetke. Mada, ne povraćam, što je vrh. Jelka, koje celo leto crno, 2 meseca se nismo videli, stigla ovde, jednom nepažnja i eto :D tako je bilo i sa maleckom :D jbg, ide nam to od ruke hahahahaha. Joj, ta muvanjaaa, čega je sve bilo. Moju švecu je neki lik vodio na prvi dejt u crkvu :D devojka se vratila kući zelena, ništa joj nije bilo jasno
2018 09 06
Hahaha,lik si,u crkvu? Ma daaaj!!!😂😂😂😂😂😂😂
2018 09 06
Lady se "otvorila" malo za rođus....i, eto tako....
2018 09 06
Rodjendanko ti je Lady?
2018 09 07
> jelena2606: > Rodjendanko ti je Lady? U ponrdrljKO ;) ;) I, iskreno da ti kažem ne radujem mu se baš... :/
2018 09 07
Pozdrav devojke ja sam ovde nova 😊
2018 09 11
@Devojkasastilom..Dobrodosla!
2018 09 11
1 2 ... 56 57 58 59 60 61 62 ... 72