Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

⭐CASKANJE⭐

> devojkasastilom: > Pozdrav devojke ja sam ovde nova 😊 Hello😊 Dobro dosla u kafić,sta pijes? Sta prodajes?
2018 09 11
Pozdrav stars 😊 pijem kaficu.. 😁
2018 09 11
Ovako sto se tice prodaje novih stvari, polovnih ocuvanih, bez bilo kakvog ostecenja to nudim, kupujem, poklanjam. Sto se tice ostecenih stvari, predmeta to ne nudim, ne poklanjam i ne kupujem. Takve stvari ne prodajem ne poklanjam i ne kupujem. Sto se tice slanje novca na racun ore ne podrzavam, onaj koga zanima taj ce da kupi, razmeni i slicno, nista ne mpze da te osteti kupac, jer pre preuzimanja paketa mora da plati naravno. A to sto neko odustane jbg, ima nas raznih ja licno ne odustajem kad nesto zelim. Prevaranata ima mnogo verujem u to, ali ima postenih. Ja znam da je moja slika prava, nisam laznjak.. Ono cime se ja bavim, moj hobi je izrada nakita, tasnica, sve sto me ispunjava. To sa i prodavala, prodajem. Koga interesuje moj profil moze da pogleda. Izrada nakita Ana Simic, Paracin. Kao i moj pravi profil pod istim imenom. 😚 Pozdrav veliki.
2018 09 11
Moze icecaffe💖
2018 09 11
I mi se trudimo da sto sta prodamo,cini mi se da je trenutno neka blokada. Domacice kuvaju i spremaju zimnicu. Pa i ja ne pamtim kad sam kupila,cini mi se u avgustu,pocetkom. Jesam sad decu spremala za skolu,to mi je bio prioritet,sto cuda im je trebalo,pa jos i trenerke,patike ,rancevi... Bice bolje pred novu godinu😉
2018 09 11
Moze pozdrav😁
2018 09 12
Dan devojke 😊😚
2018 09 12
Bravo!!! Jako si talentovana😊
2018 09 12
E hvala.. Danas sa zavrsila drugu, jos kicanku da napravim od kozice.. To me ispunjava kad nesto uspem da napravim od starih torbica.. Trazim povoljnu dobru eko kozu bas za izradu torbica.. Ali nisam jos nasla, ima veleprodaja samo za firme.. 😏
2018 09 12
Ima u Bg jedna radnja,prodaju materijal na kilo i jako su pristupacni,pa kad si u prolazu ili neko tvoj dolazi javi se da ti objasnim gde je
2018 09 13
😁 Pa necu sigurno skoro u Bg. A neko bi mogao da mi kupi.. Pa videcu sta cu.. Mene zanima bas ta eko koza, nesto slicno..😊
2018 09 13
E,ja bih ti rado to poslala,ali se ne usudjujem, zaista je nezgodno birati materijal za drugoga,moras ga osetiti pod rukom,debljinu,mekocu,ti bolje znas od mene o cemu pricam. To je najbolje licno.
2018 09 13
Da upravu si.. 😁 Slikacu novu torbicu, da vidis kako sam je napravila rucno.. Trazim jaknice od eko koze u puder boji ili crnu, vel s ili m. Nesto nasla ili su jake cene ili nece zamenu.
2018 09 13
Pozzz keikoo.. Ova jaknica na slici je L velicina, vidi se da je velika. A i cena je jaka. 😊 Da li prodajes jaknicu ovu sa slike ili?
2018 09 14
Vece devojke 😊😁😚
2018 09 20
1 2 ... 57 58 59 60 61 62 63 ... 72