Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

⭐CASKANJE⭐

Kakve su ovo sifre? Meni nista nije jasno? Al pozdravljam nove devojke u Kaficu😊 Sta pijete?
2018 10 06
Hello, ja nazalost ne znam koja je to pesma. Al nije ni bitni. Samo nek se vrti😉
2018 10 31
'de ste, mačke, STIGAO WHISKAS. Šta je to Superdry i ko je to Maya Berović?
2018 11 04
Poplaših ljude samo tako. O_O
2018 11 04
Hahaha. Evoksi su bili super,gde si njih nasla?
2018 11 04
Zenske,ja ne znam gde da postavim pitanje pa cu ovde da ne zatrpavam forum Da li je koristite Farmasi kozmetiku i kako ste zadovoljne?Nista njihovo nisam za sada probala uglavnom korostim Essence i Aura,porucia sam Vitalizing sampon sa belim lukom i cypraxom,masku za kosu i VxPro puder za pocetak.Takodje htela bih htela da se uclanim pa me zanima kako to ide,da li mogu sama ili preko lidera,kako se porucuju katalozi,da li se placaju?
2018 11 11
> HanaH12: > Zenske,ja ne znam gde da postavim pitanje pa cu ovde da ne zatrpavam forum > Da li je koristite Farmasi kozmetiku i kako ste zadovoljne?Nista njihovo nisam za sada probala uglavnom korostim Essence i Aura,porucia sam Vitalizing sampon sa belim lukom i cypraxom,masku za kosu i VxPro puder za pocetak.Takodje htela bih htela da se uclanim pa me zanima kako to ide,da li mogu sama ili preko lidera,kako se porucuju katalozi,da li se placaju? Cao,ja sam na fb na sto mesta videla devojke ciji profili sluze samo za tu kozmetiku. Uglavnom se zovu tipa Marija Farmaci i td. Za sampon od belog luka takodje,kazu da je ekstra,ali nisam proverila. Ne mogu ni ovu kozmetiku sto dobijam da potrosim. Jedino sto kupujem je kreon u stiku za oci. Najbolje bi ti bilo da se uclanis preko te devojke gde si porucila robu,jer ti je verovatno blizu. Moze da ti da savete ,porucujete zajedno i td,jer je sigurno ista forma rada kao neki multi level,oriflame,avon. A posto vidim da si sa autokomande,blizu ti je i njihov centar,negde u Bulevaru,prekoputa Zvezdinog stadiona,malo iznad. Vidjam ga iz busa kad se spustam sa Banjice prema gradu. Nadam se da sam bar nesto pomogla. Javi utiske.
2018 11 11
Hvala Raspitacu se.Nisam u BG vec duze vreme svratim na par dana i iskreno nisam primetila Ovde sam porucila na forumu sve i cekam odgovor akk devojka odgovori.Hvala :*
2018 11 11
Nisam sigurna da li je ovo dozvoljeno na ćaskanju ali izbrisaću ako nije. 💙 Salon La Femme se nalazi u samom centru Novog Sada, Zmaj Jovinoj ulici u Lupusu (drugi sprat). Pružamo usluge: MADEROTERAPIJA - anticelulit masaža oklagijama, dokazano najuspešnija neinvazivna metoda za borbu protiv pomorandžine kore. ANTI AGE MASAŽA LICA - nakon samo nekoliko tretmana primetićete povlačenje sitnih I finih bora a Vašoj koži će se vratiti zaboravljeni sjaj. KOZMETIČKA MASAŽA LICA - lagani pokreti pokreću limfu I cine Vašu kožu zategnutijom i blistavijom. STANDARDNI KOZMETIČKI TRETMAN RELAX MASAŽA MADEROTERAPIJA LICA RITUALNA MADEROTERAPIJA LICA RELAX MASAŽA AROMA TERAPY MASAŽA Specijalan popust za sve koji se jave preko Limunda.💙 Nađite nas na FB - Salon lepote La Femme Ili na Instagramu - la_femme.ns_salon_lepote
2018 11 11
Paaaaa.... Moras da platis reklamiranje,neki gratis tretman😂😂😂😂 Salim se ,naravno. Ovaj cosak sluzi za svasta,ako te admin ne opomene,nikom nista.😘😘😘
2018 11 12
Cao svima, nova sam moze li mi neko dati savet ili sta vec kako ovo funkcionise, koje su realne cene proizvoda i tako to.
2018 11 23
Hej ,prvo pogledaj kategorije i po prvih 10 strana,to je ukratko sve. Uglavnom se isto vrti. Ako trazis nesto konkretno imas lupicu i kucas kljucne reci. Budi obazriva sa slanjem robe ili placanjem clanicama koje imaju negativne. Imas gomilu zanimljivih tems forumu,pa i to iscitaj i spremna si. Srecno.
2018 11 24
Opet si me budila u snu, ko to meni fali da je tu.. Krila sam sanjao na dnu ko to meni fali da je tuuu.. Jer ako me ti zaboraviš neka me druge ne pamte... Opet je ličila na nju, Ko to meni fali da je tu.. Ni dan mi ne prođe, da ti mi ne dođeš U snu cvili bol, poznajem ti hod... 😎😉
2018 11 30
Ahahahhahahqjqhq, pa ja plačem ahahahahahahahaah
2018 12 07
Pozz svima..izgleda da sam.se zeznula oko korisnickog imena..usla sam sa fb imenom..to ne mogu da promenim?
2018 12 30
1 2 ... 59 60 61 62 63 64 65 ... 72