Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

⭐CASKANJE⭐

pre nekoliko dana sam porucila nesto preporuceno,postarina je bila 81din,a ja sam uplatila clanici 150 :") jer to je standardna cena.... :)
2019 01 10
> Debela_devojka: > Ti si to pila kafu u 4 jutros?? Pa, carice :D hoćeš da ti pogledam u šoljuuuu? :D :D Nisam pila u 4h Ali ne spavam haha.. 😂😂 To sam slikala i sacuvala, znaci srce mi se pojavilo ❤
2019 01 10
Dan devojcice 💞😘😂😁
2019 01 10
Vrv zavisi od tezine.. :")
2019 01 10
> Zlatana: > Vrv zavisi od tezine.. :") Da,verovatno,hvala ti :)
2019 01 10
Nego jel zna neko neki recept za neku kao tortu,al da ne moraju kore i sve zivo..nesto sa pudingom,keksom i vocem, bananom ili malinama.. ? Ili bilo sta sa pudingom da je na brzinu da ne idu jaja i mucenje :)
2019 01 10
Moja mams ceo život pravi onu plazms. Uzmeš 2 kutije mlevene plazme i kilo šlaga na meru. Umutiš šlag,pola odvojiš, pola pomešaš sa plazmom i kiselom vodom, možeš i ćeten alvu da dodaš, sve to izmuljaš, lepo oblikuješ i metneš preko onaj šlag što si odvojila. Najjača torta XD
2019 01 10
> Debela_devojka: > Moja mams ceo život pravi onu plazms. Uzmeš 2 kutije mlevene plazme i kilo šlaga na meru. Umutiš šlag,pola odvojiš, pola pomešaš sa plazmom i kiselom vodom, možeš i ćeten alvu da dodaš, sve to izmuljaš, lepo oblikuješ i metneš preko onaj šlag što si odvojila. Najjača torta XD Ahhahaha genijalno, nisam se toga setila a imam te plazme mnogo stalno, prekopiracu recept :D uvek mi neki gost dodje kad nemam nista u kuci, moram unapred sad da se naoruzam sa pudinzima i slagom,a plazme imam samo slag da nadjem :D e pa odlicno, svidja mi se taj recept 8-)
2019 01 10
To ti je najjači recept i preukusnooooo. I možeš da oblikuješ kako hoćeš. Ja nekad ubacim i čokoladu rendanu ili sitne komadiće, možeš jafu da izlomiš u to, ma , šta hoćeš.
2019 01 12
> Debela_devojka: > To ti je najjači recept i preukusnooooo. I možeš da oblikuješ kako hoćeš. Ja nekad ubacim i čokoladu rendanu ili sitne komadiće, možeš jafu da izlomiš u to, ma , šta hoćeš. Da,odlicno za brzu tortu kad hoce neko da dodje u goste :) hvalaaaa :)
2019 01 12
😚😊
2019 01 12
> Lila9292: > Moze li neko da mi objasni kako funkcionise slanje preporucenom posiljkom. To je kao jeftinije ne razumem? Jer ja sam slala tako pakete i uvek bude oko 250 dinara,i nista mi nije jasno kako je onda to jeftinije.. Zdravo, pozdrav kaficu i prijatna kafa :) Lila9292, ne znam kako ispada 250din. najskuplje preporuceno je 173din. Evo da dodam jos koju informaciju. Preporuceno se isplati za predmete koji su teski do 100gr-postarina je 81 din. do250 gr. 92din I za posiljke teske izmedju 500gr. i 1kg postarina je 138 din. Ja sam npr.teksas jaknu poslala preporuceno za 138din, ovako bi bila 240din. Ove cene su pod uslovom da prodavcu uplatite na racun u banci (izbegnete proviziju) i u slucaju da prodavac ne naplacuje koverte, jer npr.velike koverte su oko 20 i nesto dinara, pa ispadne da i nema razlike :) Debela-devojka hvala za podsecanje na plazma tortu, obozavam je, zapravo sve sa keksom. Keks+jogurt+voce ili keks+puter u bombice prelivene cokoladom :)
2019 01 19
Pozdrav svima!😊 Da li se vratio pas Debele Devojke, da li su ga pronašli?🤔 Danas sam samo uspela da vidim temu “Ukrali su mi psa”! nisam ništa čitala. Kada sam došla kući, videla sam da je tema obrisana,🧹pa ne znam ishod ovog nemilog dogadjaja.😰 Iskreno se nadam da je pas pronadjen.🐶
2019 02 05
@Debela javi se,promakla mi tema😒
2019 02 05
Pas je vraćen ☺ zatvorili su ga ljudi koji su bili njegovi prvi vlasnici i kada ga više nisu želeli, dali su ga meni! Kod mene je već 5 godina, ali oni vole da se naprave pametni kada vide da nije sa mnom, pa ga zatvore kući i još ne jave! To je već drugi put, tako da je moj muž morao da bude vrlo grub i neljubazan. Pas je, inače, nestao dok smo šetali, jer je nanjušio neku lepoticu u teranju, koja je, evo, od juče ispred kuče i čeka ga hahahahaha
2019 02 05
1 2 ... 61 62 63 64 65 66 67 ... 72