Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

⭐CASKANJE⭐

E, pošto mi sestra radi na jahti, imala je ponudu za posao na Rijaliti jahti :D 20 učesnika 6 meseci na jahti, nemci su usvi pitanju. I sad, zove ona tetku, prica joj da ima tu ponudu, pita je tetka:,, a jel ima neka nagrada da osvojiš?'' Kaže ona :,, mama, ja idem da ih služim, ne da učestvujem'' ahahhaa popadali smo od smeha. Tetka mi je inače biserka, ali sa ovom izjavom je pobedilla :D da, Survivor je bio top, potpuno smislen. Ja sam u Hr volela da gledam Anno, to je rijaliti u Zamku, okružen aquaduktovima, svi obučeni kao ui srednjem veku i tako žive i kad neko ajebe zakače ga za onu kao ne znam šta je, nije giljotina, nego ono glava i ruke mu onako provučene u one rupe :D znate na šta mislim i onda bleji tu po 6 sati XD sami pravili sapune, grejali vodu, ma hit. Totalno je smisleno i treba se snaći u tim uslovima, uopšte nije bio akcenat na odnosima međusobnim, nego na snalažljivosti i ispunjavanju zadataka, kao u Survivoru
2018 06 25
Dobro jutro želim svima, i lep i uspešan dan i početak ove nove sedmice! :) Survivor je meni bio pravo osveženje, pogotovu ona prva sezona. A i Andrija Milošević kao voditelj mi je u svim sezonama bio ok skroz. Inače, gotivim baš Andriju i ono Andrija i Anđelka bih mogla u nedogled da gledam, blesavi su skroz... :D
2018 06 25
> Debela_devojka: > E, pošto mi sestra radi na jahti, imala je ponudu za posao na Rijaliti jahti :D 20 učesnika 6 meseci na jahti, nemci su usvi pitanju. I sad, zove ona tetku, prica joj da ima tu ponudu, pita je tetka:,, a jel ima neka nagrada da osvojiš?'' Kaže ona :,, mama, ja idem da ih služim, ne da učestvujem'' ahahhaa popadali smo od smeha. Tetka mi je inače biserka, ali sa ovom izjavom je pobedilla :D da, Survivor je bio top, potpuno smislen. Ja sam u Hr volela da gledam Anno, to je rijaliti u Zamku, okružen aquaduktovima, svi obučeni kao ui srednjem veku i tako žive i kad neko ajebe zakače ga za onu kao ne znam šta je, nije giljotina, nego ono glava i ruke mu onako provučene u one rupe :D znate na šta mislim i onda bleji tu po 6 sati XD sami pravili sapune, grejali vodu, ma hit. Totalno je smisleno i treba se snaći u tim uslovima, uopšte nije bio akcenat na odnosima međusobnim, nego na snalažljivosti i ispunjavanju zadataka, kao u Survivoru To meni deluje bas zanimljivo. I onaj ,najvecoi gubitnik, i tamkmicenje za kuvanje. Sve mi to ok i bacim pogled ponekad. Nista nisam uspela da pratim. Nemam vremena😖
2018 06 25
> Debela_devojka: > E, pošto mi sestra radi na jahti, imala je ponudu za posao na Rijaliti jahti :D 20 učesnika 6 meseci na jahti, nemci su usvi pitanju. I sad, zove ona tetku, prica joj da ima tu ponudu, pita je tetka:,, a jel ima neka nagrada da osvojiš?'' Kaže ona :,, mama, ja idem da ih služim, ne da učestvujem'' ahahhaa popadali smo od smeha. Tetka mi je inače biserka, ali sa ovom izjavom je pobedilla :D da, Survivor je bio top, potpuno smislen. Ja sam u Hr volela da gledam Anno, to je rijaliti u Zamku, okružen aquaduktovima, svi obučeni kao ui srednjem veku i tako žive i kad neko ajebe zakače ga za onu kao ne znam šta je, nije giljotina, nego ono glava i ruke mu onako provučene u one rupe :D znate na šta mislim i onda bleji tu po 6 sati XD sami pravili sapune, grejali vodu, ma hit. Totalno je smisleno i treba se snaći u tim uslovima, uopšte nije bio akcenat na odnosima međusobnim, nego na snalažljivosti i ispunjavanju zadataka, kao u Survivoru To meni deluje bas zanimljivo. I onaj ,najvecoi gubitnik, i tamkmicenje za kuvanje. Sve mi to ok i bacim pogled ponekad. Nista nisam uspela da pratim. Nemam vremena😖
2018 06 25
Kada smo kod rijalitija....Sada cu da vas izmracim ali ne mogu da se suzdrzim....Nas narod je mulj...Na poslednjem Mitrovicevom "velikom delu"Zadruga....Mitrovicu je nas narod sms porukama strpao u dupe 5.5 milona evra???!!!!!!Posto smo "veliki "narod..i "veliki"vernici..pa toboze ne podrzavamo prevare ,pa smo to morali i da dokazemo time sto smo nagradili..Mitrovice i sve pacenike oko njega ukljucujuci i ucesnike rijalitija.....Jedva se skupi novac za neko bolesno dete,ako se uopste i skupi!!!!Dokazali smo po ko zna koji put da smo nizasta!!!
2018 06 25
Ma, Mitrović jeu toj priči najpametniji.. j...e senjemu, čovek napravio lovu. To ti je kao onaj car Milan Tarot, on sam kaže: Nisam ja kriv što ljudi veruju u gluposti koje im plasiram. I u pravu je čovek. A to za bolesnu drcu jeste istina, ali sam malo postala alergična na tu rečenicu : kolikooo je dece moglo tim parama da se izleči. Jer znam dosta ljudi koji to često ponavljaju,ane bi dali prosjaku na ulici, što ja lično, redovno radim, pogotovo starijim ljudima
2018 06 25
Apsolutno se slazem.....Mnoge bas briga....Ma ko nas j...e,svakako smo jadnici. :/
2018 06 25
Đe sre devojke,, šta činite? I tako. , mene moj muž da iznenadi, šalje mi sliku sinoć, kupio mi Chanel 5 i sad imala sam ga kao mlađa, ne sećam se mirisa, ali se sećam da mi se nije dopadao. Da li će mi se sad sviđati, imam neki osećaj da se stav prema tom mirisu menja sa godinama i jedva čekam da se našpricam i da proverim svoju teoriju :D
2018 06 27
Dančić svima :) D. Charnel N°5 je jedan od izuzetno jačih parfema, ja sam ga ranije koristila u litrama čini mi se :') ali sada mi recimo smeta i ne bih ga ni za živu glavu trenutno koristila. Ne kažem da nije lep miris, jeste, ali evo par meseci unazad uopšte ne mogu ni njega, niti D&Gb da koristim koji su mi inače ranije bili omiljeni parfemi. Kao što ti reče, valjda se to vremenom promeni, jer vidim po sebi- ja koja sam uživala u izuzetno jakim parfemima sada koristim baš blage, i trenutno mi najviše prijaju i gode najobičnije toaletne vode tipa B.U. (njega obožavam u svim bojama) i one iz Avona i Farmasija... Moguće da je razlog letnje vreme, jer ipak barem za mene, jači parfemi su više nekako za kada je malo hladnije vreme, mada naravno da nema tu nikakvih pravila jer je ipak sve stvar ukusa, zar ne? ;)
2018 06 27
Charnel ili Chanel? Jel mislimo na isti miriščić? :)
2018 06 27
Pitan, jer taj Le Charnel miris sam jednom dobila za rođendan i jeste jak, a nekako mi i je mirisao malo na alkohol i nije mi se dopao. Koliko pamtim Chanel 5 jeste jak, ali ne preterano i zavisi koliko se naprskaš, ali mi je u sećanju neki prefinjen , puderast miris, nekako mi je uvek bio asocijacija na starije dame :D dok sad mislim da će mi odgovarati
2018 06 27
Ma, Chanel :') Greškom ukucah Charnel, 'bem ti brzinu :D
2018 06 27
Heeej!!! Nema nikog danima🙄
2018 06 29
Pauzaaaa, a nekima i godišnji odmor ;) :D
2018 06 29
> Debela_devojka: > Pitan, jer taj Le Charnel miris sam jednom dobila za rođendan i jeste jak, a nekako mi i je mirisao malo na alkohol i nije mi se dopao. Koliko pamtim Chanel 5 jeste jak, ali ne preterano i zavisi koliko se naprskaš, ali mi je u sećanju neki prefinjen , puderast miris, nekako mi je uvek bio asocijacija na starije dame :D dok sad mislim da će mi odgovarati Ostah ti "dužna" odgovor ovde D. :) Le Charnel sam bila dobila u razmeni nedavno i ne da mi je prejak, i ne da mi se baš nikako ne dopada nego, ono baš....poklonila sam ga jednoj članici ovde. :) Chanel N° 5 jeste jak parfem, ne kažem da nije lep, ja sam ga ranije koristila redovno ali više mi taj miris jednostavno ne prija. Recimo, Chanel Madmosele je užas za mene koliko je prejak, koliko bukvalno guši, ali moja prijateljica ga goodiiinaama koristi i njoj je ok. Hoću da kažem, ipak je sve to stvar ukusa, a i nijedan parfem ne miriše isto od osobe do osobe- opšte poznata stvar ;) Tako da, verujem da će ti se dopasti i da će ti odgovarati. ;)
2018 06 29
1 2 ... 51 52 53 54 55 56 57 ... 72