Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

⭐CASKANJE⭐

Kore su kao za puslicu samo bez oraha (belanac/šećer), fil je čokolada, žumanac, kikiriki. Prava Snickers. Puno posla ali je bogata, izdašna i svi traže parče još. Ako hoćeš piši u inbox, baba Olgin recept, nema da omane :) Pravila sam ovu tebi sličnu isto ide gomila Nutelle, po uzoru na Monti slatkiš.
2018 06 22
Drage moje cini mi se da ovde na forumu ima clanica koja se bavi Kviling tehnikom. Koliko se secam ima i insta profil o tome 😊. Ja ne mogu da se setim ko to bese ali ukoliko prati ovu temu molila bih da mi se javi u inbox 😘
2018 06 22
Elena Pt ,cini mi se da Keikoo radi te radove,pitaj je. Keikoooooo?
2018 06 22
Ajmo pomoc! Devojka na fejsu me napala da ova majica nije original,aj da je zajedno analiziramo. Na kraju mi rekla da sam prisila original etiketu na fejk majicu😡😡😡😡,i blokirala me da ne mogu da joj odgovorim.
2018 06 22
Nađi serijski broj ili tačan naziv modela i guglaj
2018 06 22
E probacu,hvala
2018 06 22
Eee, kako Stars zna čime se bavim :) Davno beše kad sam to spomenula :) Meni izgleda kao prava, po načinu kako je etiketa zašivena. To može samo mašinom. Ne izgleda mi kao ručni rad. Mada to nije ni merilo. Ukucaj ti te brojeve, isprobaj.
2018 06 22
Menine deluje kao fejk, ali svašta prave danas :/ jbm li ga
2018 06 22
Jai jel si provalila :D
2018 06 22
E nisam stigla,ma ne moze biti fejk kad mi stize iz Nemacke,Australije i Holandije,vidim bre kako dovlace to. Da nasi prepakuju,ja bih posumnjala😂😂😂 Elem devojka mi napravi reklamu svojim prozivkama,prodala se majica,sad idem da je posaljem.😁😁😁
2018 06 22
Ahahhahhaa, pa extra :D
2018 06 22
> Keikoo: > Eee, kako Stars zna čime se bavim :) Davno beše kad sam to spomenula :) > Meni izgleda kao prava, po načinu kako je etiketa zašivena. To može samo mašinom. Ne izgleda mi kao ručni rad. Mada to nije ni merilo. Ukucaj ti te brojeve, isprobaj. U proslom zivotu sam bila slon ,a slon nikad ne zaboravlja( zato i imam veliko dupe😉😂😂😂😂)
2018 06 22
> *STARS*: > E nisam stigla,ma ne moze biti fejk kad mi stize iz Nemacke,Australije i Holandije,vidim bre kako dovlace to. Da nasi prepakuju,ja bih posumnjala😂😂😂 > Elem devojka mi napravi reklamu svojim prozivkama,prodala se majica,sad idem da je posaljem.😁😁😁 Elem, totaaaalnooo je nebitno odakle ti ta roba stiže, ako si dobar poznavalac originala bićeš uvek mirna kada ti ta neka roba stigne i kada je pustiš u prodaju, zar ne?!? ;) A, FB ti je realno NAJGORE mesto gde ćeš naći poštene i normalne kupce- ono je čisto leglo zla, zlobe, prevara, ljubomore, laži, dvoličnosti i siiiilniiih prevara- gde, naravno, niko "ič" ne reaguje...na stranu oni kvazi "admini" koje kakvih glupih grupa i grupica koje se bave prodajama, razmenama i sl.- oni nemaju baš nikakvu "funkciju" osim da te "odstrane" iz grupa i banuju, a svi su mahom povezani- imaj to na umu. Ukoliko već želiš nešto da ptlrodaš i da ti ne nude razmene: snizi cene i postavi stvari na sajt Kupujem Prodajem, jer ovo ovde ti je 70% razmena a 30% prodaja.
2018 06 22
Ladyblue@ Nema sanse da vise spustim. Koje marke,roba kao nova,pa za sta radim,ovo je min kakve cene devojke stavljaju. Imam jos malo lufta ako neko uzme vise kom,pa sustim 100-200 din. A i ide super. Ovde na krpicama slabo,devojke forsiraju razmenu,a na fejsu uzimaju po 3-4 artikla. Ima ludaka,to stoji,ali sam imala samo zadovoljne musterije do sada. A na konto Cavali majice,cist dokaz da je kostala 1500, bila prodata odmah,a za 800 mi komentarisu da li je original ili nije....😡😡😡
2018 06 23
Stars, drago mi je ako ti prodaja na FB-u ide...ali, ono tamo ti je ipak mač sa dve ostrice- vidim već je tamo neka počela da te proziva kako ti majica nije original, a kada jedna tako počne priključe se i njoj slične i onda budeš okarakterisana kao prevarant, a smatram da ti nešto tako nije uopšte potrebno, zar ne? Rekoh ti, ako ti već ovde prodaja ne ide, sajt Kupujem Prodajem ti je po meni pravo rešenje, ali mora se imati strpljenja..uvek. Ovde idu i prodaje, ne toliko jako često, ali idu- napravi neke akcije, daj ljudima neke osmišljene ponude... Po mom nekom skromnom mišljenju, ti si ovde navikla većinu njih na one nagradne igre, što je bilo pogrešno, jer sada neke "persone" očekuju samo besplatnu robu od tebe. Lupi neke akcije i sl. I budi strpljiva, prodaće se jer kao što i meni reče naša pametna D.- svaka roba ima svog kupca. ;)
2018 06 23
1 2 ... 49 50 51 52 53 54 55 ... 72