Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

⭐CASKANJE⭐

Mmmmmm...Somersby, pa još i kruška 👌👍 8-)
2018 06 19
Moje piće je crveni Martini. Čist, sa malo leda! Ili Mohito....ali ovih dana dok traje SP pijem samo Smirnoff Ice....mogla bih i na poslu da počnem da konzumiram alkohol kako mi je krenula nedelja! ,:) ,:) ,:) x-)
2018 06 19
> Debela_devojka: > Gde ste, ćaskatori, mnogo, bre slabo posećujete fićka Usle smo u ozbiljan biznis pa nemamo vremena :') :') :')
2018 06 19
Stars se bacila na posao, mora da ide u Španiju na letovanje :") Idemoooo Staaaars , navijačka atmosfera :) Je li krenulo? Umrla sam od smeha kad sam videla šta traži u podforumu :')
2018 06 19
Hahaha,razbih se od posla.😁😁😁😁evo pakujem kofere. Neka stoje...koji mesec,nikad se ne zna🤔😋 Pa sta ti je Keikoo smesan oglas, ima ljudi,jadni ,ne stizu da obidju vikendice😁 Svi znaju da sam ja dobrodusna,volim da ucinim,a i postena sam😁💖💖💖
2018 06 19
Hahahhaha, ja reko daj da bacim pogled šta to traži Stars, kad sam videla, baš mi bi smešno hahaha E pa ima tih koji tako izdaju, samo ih treba naći (za more sigurno van sezone) :') :') Inače sam imala super saradnju :) Moram da se pohvalim :)
2018 06 19
Supeeeer💖 Pa i tebi da krene😁 Evo i ja proradih,pregovaram na fejsu za neke igracke😋 Moras da mi napravis neku amajliju,bas si mi srecna😂😂😂😂rodjendan mi je u oktobru
2018 06 19
Ako nekoga zanima... Kuce moram da operem,naravno,na brzinu sam slikala,ali skoro sve se prodalo,ove velike su ostale jer su skuplje😁 Keikoo je cudo!
2018 06 19
> *STARS*: > Supeeeer💖 > Pa i tebi da krene😁 > Evo i ja proradih,pregovaram na fejsu za neke igracke😋 > Moras da mi napravis neku amajliju,bas si mi srecna😂😂😂😂rodjendan mi je u oktobru Haha baš mi je drago što tako delujem. Već sam smislila šta bih mogla da ti napravim, odmah mi je pala ideja na pamet.
2018 06 19
Nemoj samo neki rajf sa antenama ili rogovima😂😂😂😂
2018 06 19
> *STARS*: > Nemoj samo neki rajf sa antenama ili rogovima😂😂😂😂 Vidiš da sam prava Keiko :) Hahhahaha ne umem to da napravim, mislim verovatno bih umela da sklepam, ali se tome ne nadaj :') Veruj mi, samo ću te jednom kontaktirati da se nađemo da ti uručim nešto unikatno. Nemoj da se iznenadiš :) Dobićeš pre rođendana sigurno :) Taman da popijemo kafu kad dovedeš klince ovde u moj komšiluk :)
2018 06 19
Dogovoreno😘😘😘 Onda vise necu da te prozivam po forumima i sajtu da me popljujes😂😂😂😂
2018 06 19
Hahah slobodno zovi kad treba da pritčim u pomoć,a ne da ćutiš pa da mislim da si otišla u Španiju. hahha Vidiš kako je danas bilo brzo i efikasno :)
2018 06 19
> Keikoo: > Hahah slobodno zovi kad treba da pritčim u pomoć,a ne da ćutiš pa da mislim da si otišla u Španiju. hahha Vidiš kako je danas bilo brzo i efikasno :) Nije,smrc,devojka se javila,odustala,kaze grdice je muz sto je potrosila pare,a svasta je vec narucila... Nista ,Srecko, od moje Spanije ove god. 😭😭😭
2018 06 20
Biće Stars, nemoj da se brineš, biće nešto lepse od Španije. :)
2018 06 20
1 2 ... 47 48 49 50 51 52 53 ... 72