Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

⭐CASKANJE⭐

> Debela_devojka: > Joj, jesu zajebani. Još ja imam kuče, koje pored svih mogućih zaštita, nekako nahvata krpelja, valjda su imuni postali. Koji antibiotik je dobio? U decembru je bilo onako neko vreme, nije prava zima bila, a na Obilićevom je ona nova travica, lepa zelena... Pas nam se uvaljao u leglo krpelja :( Ne preterujem jer smo brojali, skinuli smo mu preko 200 beba krpelja i neki veliki. Na svu sreću, imao je zaštitu pa je iole bio zaštićen, neki su samo bili ošamućeni. Posle sam saznala od veterinara da bebe krplji ne mogu biti zaraženi, tj.da se ne prenosi sa majke na bebe. Ali svako malo se zakači neki, pa mora da se prati kad piški. Vrlo je zeznuto sa njima, a opet ne možeš da ne vodiš ni dete, ni psa u prirodu. :|
2018 06 08
> Keikoo: > > Debela_devojka: > > Joj, jesu zajebani. Još ja imam kuče, koje pored svih mogućih zaštita, nekako nahvata krpelja, valjda su imuni postali. Koji antibiotik je dobio? > U decembru je bilo onako neko vreme, nije prava zima bila, a na Obilićevom je ona nova travica, lepa zelena... Pas nam se uvaljao u leglo krpelja :( Ne preterujem jer smo brojali, skinuli smo mu preko 200 beba krpelja i neki veliki. Na svu sreću, imao je zaštitu pa je iole bio zaštićen, neki su samo bili ošamućeni. Posle sam saznala od veterinara da bebe krplji ne mogu biti zaraženi, tj.da se ne prenosi sa majke na bebe. Ali svako malo se zakači neki, pa mora da se prati kad piški. Vrlo je zeznuto sa njima, a opet ne možeš da ne vodiš ni dete, ni psa u prirodu. :| Pa da .Nama je ovo cetvri krpelj..ovi prethodni su bili bas malecki..i sve smo nosili na testiranje...ovaj je odrastao krpelj
2018 06 08
Pita me dete da li mogu njega necime da poprskam :') :') :') Posto psu stavljamo Frontline...pa covek normalno pomislio da i nama treba nesto ,:)
2018 06 08
Hahahahaha sviđa mi se kako razmišlja i treba izmisliti, kao što postoji Autan, tako i nešto sa parolom: ,,Samo sa nama možete se bezbedno valjati u travi'' ili ,,Budite spremni za 01. maj, kupite sprej Krpeljino'' ili tsko nešto :D
2018 06 08
Pa naravno!Ja sam vise puta u apoteci pitala postoji li tako nesto..kazu ne ali ima za vaske ,:) ...kao mozes da probas sa tim :/
2018 06 08
Devojke, zene moje drage......samo da podelim sa vama radosnu vest- uspeli smo decu da prebacimo u vrtic koji nam je blizu kuce!!!!! 8-) 8-) 8-) Ne mogu da vam opisem koje olaksanje nakon sto smo skoro godinu dana vucarali decu sa Ceraka na Zvezdaru u vrtic!!!! 17km u jednom pravcu svakog dana eeeeeej!!!! A sada cemo ici 200m pesice....i dalje sam u pozitivnom shoku, prosto se plasim da mozda ne sanjam! ,:) ,:) ,:)
2018 06 11
Ahahahahaha, kako je samo čudno doći u godine kad te raduje , ako je dete kakilo bar jednom uu toku dana, ako je pojelo celu voćku ili ako je vrtić blizu <3 baš mi je em milo, em drago :D
2018 06 11
> Debela_devojka: > Ahahahahaha, kako je samo čudno doći u godine kad te raduje , ako je dete kakilo bar jednom uu toku dana, ako je pojelo celu voćku ili ako je vrtić blizu <3 baš mi je em milo, em drago :D Hvala, hvala! Ma kako da me ne raduje kad nam je ujutru trebalo kolima do vrtica (dakle naglasavam KOLIMA) izmedju 40 i 50min u zavisnosti od guzve. I to samo u jednom pravcu! I sad zamislite tako svako jutro, godinu dana
2018 06 11
Pa gde nam je to nestao gazda kafića? <3
2018 06 11
> lokibg: > Devojke, zene moje drage......samo da podelim sa vama radosnu vest- uspeli smo decu da prebacimo u vrtic koji nam je blizu kuce!!!!! 8-) 8-) 8-) > Ne mogu da vam opisem koje olaksanje nakon sto smo skoro godinu dana vucarali decu sa Ceraka na Zvezdaru u vrtic!!!! 17km u jednom pravcu svakog dana eeeeeej!!!! A sada cemo ici 200m pesice....i dalje sam u pozitivnom shoku, prosto se plasim da mozda ne sanjam! ,:) ,:) ,:) Jupiiiii,ekstra,odmorices se. Samo da se deca naviknu na nove vaspit,i decu. Podmicuj ih slatkisima,tipa cips,njamb ,jaffa,da pocaste decu😉👍
2018 06 12
> Keikoo: > Pa gde nam je to nestao gazda kafića? <3 💓
2018 06 12
Tu sam Keikoo,zaboravila si juce i prekjuce da me popljunes,pa sam strajkovala😁😁😁😁
2018 06 12
Ju ju evo odmah se bacam na slanje pozitivnih misli pu pu pu <3 Podseti ti mene kad zapne, nemoj da štrajkuješ :)
2018 06 12
> *STARS*: > > lokibg: > > Devojke, zene moje drage......samo da podelim sa vama radosnu vest- uspeli smo decu da prebacimo u vrtic koji nam je blizu kuce!!!!! 8-) 8-) 8-) > > Ne mogu da vam opisem koje olaksanje nakon sto smo skoro godinu dana vucarali decu sa Ceraka na Zvezdaru u vrtic!!!! 17km u jednom pravcu svakog dana eeeeeej!!!! A sada cemo ici 200m pesice....i dalje sam u pozitivnom shoku, prosto se plasim da mozda ne sanjam! ,:) ,:) ,:) > Jupiiiii,ekstra,odmorices se. Samo da se deca naviknu na nove vaspit,i decu. Podmicuj ih slatkisima,tipa cips,njamb ,jaffa,da pocaste decu😉👍 Verujem da nece biti problema kao sto nije bilo ni kada smo se selili jer uvek vazi ona stara izreka-lako je navici se na bolje! ;) Ali naravno da ce morati da se navikavaju malo....ocekujem razne reakcije
2018 06 12
> lokibg: > Devojke, zene moje drage......samo da podelim sa vama radosnu vest- uspeli smo decu da prebacimo u vrtic koji nam je blizu kuce!!!!! 8-) 8-) 8-) > Ne mogu da vam opisem koje olaksanje nakon sto smo skoro godinu dana vucarali decu sa Ceraka na Zvezdaru u vrtic!!!! 17km u jednom pravcu svakog dana eeeeeej!!!! A sada cemo ici 200m pesice....i dalje sam u pozitivnom shoku, prosto se plasim da mozda ne sanjam! ,:) ,:) ,:) Bio je problem da ih prebacite ranije?
2018 06 12
1 2 ... 42 43 44 45 46 47 48 ... 72