Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

⭐CASKANJE⭐

Keikooo! Od danas imas obavezu da ujitru cim ustanes,popljujes STARS, pa na posao😁😁😁😁Prodala sam sorcic,a taman pomislih,nema danas nista😘
2018 06 06
Ajde, Keiko i za nas se postale se pomoli, baci malo pozitive :D
2018 06 06
Hahaha pu pu pu, vidiš da je krenulo :) Ipak dobro šaljem pozitivne misli :)
2018 06 06
Devojke dajte mi ideju. Imam gomilu nekih figurica dekorativnih i vazni koje su moji kupovali ja to resila da prodam bukvalno dzabe po 200 din.kom.jer nije u mom fazonu . Ali ne znam gde da objavim to 😔. Otvarala sam temu u podforumu Dom ali tamo niko zivi to ne vidi. A ne znam u kom podforumu bih smela da reklamiram a da me ne prijave 😔
2018 06 06
> ElenaPt: > Devojke dajte mi ideju. Imam gomilu nekih figurica dekorativnih i vazni koje su moji kupovali ja to resila da prodam bukvalno dzabe po 200 din.kom.jer nije u mom fazonu . Ali ne znam gde da objavim to 😔. Otvarala sam temu u podforumu Dom ali tamo niko zivi to ne vidi. A ne znam u kom podforumu bih smela da reklamiram a da me ne prijave 😔 Imaš na KP i Kupindu deo kolekcionarstvo. Pokušaj tamo.
2018 06 06
Jesam. Ali na KP bukvalno posle dan ode na 20 stranu i niko zivi ne vidi 😔
2018 06 06
Startovao me voaje ns KP, kao aj pošalji mi sliku kako stoji šprts XD rek'o ne slikam na sebi. Ondaništa— reče on XD Neđa neki ha ha
2018 06 06
> Debela_devojka: > Startovao me voaje ns KP, kao aj pošalji mi sliku kako stoji šprts XD rek'o ne slikam na sebi. Ondaništa— reče on XD Neđa neki ha ha hahahhaha koliko budala oko nas.
2018 06 06
> *STARS*: > > plava16: > > Devojke,pijuckajte,ćaskajte uz pozitivnu energiju. :* <3 <3 > > Ja ću Vas privremeno(možda,hahahha)napustiti i pre predviđenog vremena.Ostajte mi pozdravljene i vesele. > Gde ces" plavuso"? Saniram kuću >:( ,pa tamo gde se iseljavam nema net,a i da ima,nije mi do prodaje,a još manje do kupovine. x-)
2018 06 07
> plava16: > > *STARS*: > > > plava16: > > > Devojke,pijuckajte,ćaskajte uz pozitivnu energiju. :* <3 <3 > > > Ja ću Vas privremeno(možda,hahahha)napustiti i pre predviđenog vremena.Ostajte mi pozdravljene i vesele. > > Gde ces" plavuso"? > Saniram kuću >:( ,pa tamo gde se iseljavam nema net,a i da ima,nije mi do prodaje,a još manje do kupovine. x-) Aha,pa dobro,vratices se ti, krpice su zaraza😀 Srecan rad😘
2018 06 07
:* <3
2018 06 07
Devojke, pomoć! Cura mi je, pretpostavljam ulogovana sa tuđeg fejsa, poručila cipele. E, sad, ostavila mi je podatke sve, osim broja telefona. Nema nijedan utisak, ali gotovo sam sigurna da je pratila moj link za krpice sa nekog drugog sajt, pa ne znam ni hoce li se logovati opet. Da li moze uppste bez njenog broja da se salje
2018 06 08
Ne moze,mozes preporuceno
2018 06 08
ii kontaktiraj na inbox poruku taj profil sa fejsa reci ime devojke i objasni o cemu se radi pa nek ti ostave njen broj ili ti ostavi svoj
2018 06 08
Prvo sam odgovorila uredno ovfde na mk, pa ukoliko ne odgovori, urwdiću tako :)
2018 06 08
1 2 ... 40 41 42 43 44 45 46 ... 72