Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

⭐CASKANJE⭐

U meni su dve žene jedna jede druga me psuje... Večeram po treći put.. 😎😂 Kaže moja majka "Ako sine zdravlje na usta ulazi.. uffff.. Jeste mama ali kako sam krenula imaću sto kila kao ono moje kuče (momak) Ubi me ova dijeta red pomfrita, mesance ,salatica ,voćni jogurtić . Ali belo brašno sam izbacila .... A i kod Jelene je palačinka bila od heljdinog brašna 😁
2018 06 03
Ljudi, mene muž iznenadi sinoć. Inspekcija ih zatvorila, pa došao koji dan. I izašli smo sinoć posle 7 meseci, od Savamale, do Kafane na vodi smo obišli svako mesto. Jbo mi Long Island mamu, dete me probzdi, a ja na oči ne vidim
2018 06 03
> Debela_devojka: > Ljudi, mene muž iznenadi sinoć. Inspekcija ih zatvorila, pa došao koji dan. I izašli smo sinoć posle 7 meseci, od Savamale, do Kafane na vodi smo obišli svako mesto. Jbo mi Long Island mamu, dete me probzdi, a ja na oči ne vidim Jeste li se lepo proveli? :) Ja sam sinoc malo do Cetinjske svratila.
2018 06 03
E, proveli smo se odlično i baš mi je trebalo, mogu ti reći :D kako je bilo?? I mi hteli do Cetinjske, međutim tamo rano razlaz, pa smo ipak prešli most
2018 06 03
> Debela_devojka: > E, proveli smo se odlično i baš mi je trebalo, mogu ti reći :D kako je bilo?? I mi hteli do Cetinjske, međutim tamo rano razlaz, pa smo ipak prešli most Haha pa da, tamo se ranije zatvara sad. Mislim da su to uveli, što je i ok zbog stanara. Fino je bilo, koje pivce popili i razlaz.
2018 06 03
> Keikoo: > > Debela_devojka: > > E, proveli smo se odlično i baš mi je trebalo, mogu ti reći :D kako je bilo?? I mi hteli do Cetinjske, međutim tamo rano razlaz, pa smo ipak prešli most > Haha pa da, tamo se ranije zatvara sad. Mislim da su to uveli, što je i ok zbog stanara. Fino je bilo, koje pivce popili i razlaz. Pa, da, žalio se narod. A ja najviše volim Savamalu. Što bi se reklo ima dušu nekako. E, i sve neki hipsteri svuda :D pogotovo u Mladost ludost rados gadost XD
2018 06 03
Treba mi pomoć...aktivirala sam VIP uslugu. haha E sad, napravila sam i sekcije, pitanje je... Da li postoji mgućnost da se artikli samo prebace ili moram ponovo da ih kačim?
2018 06 03
Misliš na liste? Ispod svake slike imaš nacrtanu kao knjižicu, klikneš i ponudi ti gde hoćeš da razvrstaš
2018 06 03
> Debela_devojka: > Misliš na liste? Ispod svake slike imaš nacrtanu kao knjižicu, klikneš i ponudi ti gde hoćeš da razvrstaš Sjajno, hvala ti do neba. :") <3
2018 06 03
Nema na čemuuuu, super je Vipćlanszvo, sve fino pregledno
2018 06 03
Ženeee, šta ste utihnule?? Jel skitarate po ovom čudnom vremenu??
2018 06 03
> Debela_devojka: > Ženeee, šta ste utihnule?? Jel skitarate po ovom čudnom vremenu?? U baš je čudno, ceo dan sam ošamućena.
2018 06 03
Bas ruzno vreme!🙁
2018 06 03
> Keikoo: > > Debela_devojka: > > Ženeee, šta ste utihnule?? Jel skitarate po ovom čudnom vremenu?? > U baš je čudno, ceo dan sam ošamućena. Mene glava ubi :/
2018 06 03
Znači kolektivna svest na nivou danas, sve se isto osećamo
2018 06 03
1 2 ... 38 39 40 41 42 43 44 ... 72