Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

⭐CASKANJE⭐

Ispadala se kisa,vec se osecam bolje,cak sam i prodaje imala😂
2018 06 03
Super Stars, zato nas je posle ogrejalo sunce hahaha Meni ne ide još uvek, a baš sam spustila cene :|
2018 06 04
> *STARS*: > Ispadala se kisa,vec se osecam bolje,cak sam i prodaje imala😂 I ja :D a sad sam uključila klimicu , jer mi se uvukla sparina u stan, haos . A još i mamuram od prethodne noći :D jel na FBu ide??
2018 06 04
> Debela_devojka: > > *STARS*: > > Ispadala se kisa,vec se osecam bolje,cak sam i prodaje imala😂 > I ja :D a sad sam uključila klimicu , jer mi se uvukla sparina u stan, haos . A još i mamuram od prethodne noći :D jel na FBu ide?? Ide i tamo i ovde,otvorila sam i instagram,pa bacite pogled,zove se STARS ZVEZDICE😀
2018 06 04
> *STARS*: > > Debela_devojka: > > > *STARS*: > > > Ispadala se kisa,vec se osecam bolje,cak sam i prodaje imala😂 > > I ja :D a sad sam uključila klimicu , jer mi se uvukla sparina u stan, haos . A još i mamuram od prethodne noći :D jel na FBu ide?? > Ide i tamo i ovde,otvorila sam i instagram,pa bacite pogled,zove se STARS ZVEZDICE😀 Nekoristim Insta :D ali verujem da su super sličice :) eto, vidiš kakp ide, samo strpljenje :) i mreni ide fino, a biće još bolje :D
2018 06 04
Jel to opet neka inspekcija u fićka? Jel mrdate, đevojke?
2018 06 05
Hahha ja sam se bacila na kačenje novih stvarčica.
2018 06 05
Tu sam🌼 Uvek Ozracih se ovim tel😀
2018 06 05
Keikoo!!!! De me popljuni opet,malo je stalo,a fali mi 100 da idem opet po robu😁😁😁😁😁
2018 06 05
666 poruka u ovoj đavoljoj temi :D polako Starsss, bićeee
2018 06 05
Pu pu pu :) Osećam Stars da će te krenuti. Mora tako biti i nikako drugačije :) Preusmeravam sve svoje pozitivne misli na tebe <3
2018 06 05
Nema "biceeee", mora da se radi😂😂😂
2018 06 05
> Keikoo: > Pu pu pu :) Osećam Stars da će te krenuti. Mora tako biti i nikako drugačije :) Preusmeravam sve svoje pozitivne misli na tebe <3 Hvalaaaa❤ Ti si mi srećna zvezda ( stars)😀 Vec osecam tvoju energiju😉
2018 06 05
Devojke,pijuckajte,ćaskajte uz pozitivnu energiju. :* <3 <3 Ja ću Vas privremeno(možda,hahahha)napustiti i pre predviđenog vremena.Ostajte mi pozdravljene i vesele.
2018 06 06
> plava16: > Devojke,pijuckajte,ćaskajte uz pozitivnu energiju. :* <3 <3 > Ja ću Vas privremeno(možda,hahahha)napustiti i pre predviđenog vremena.Ostajte mi pozdravljene i vesele. Gde ces" plavuso"?
2018 06 06
1 2 ... 39 40 41 42 43 44 45 ... 72