Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

⭐CASKANJE⭐

> jelena2606: > > lokibg: > > Devojke, zene moje drage......samo da podelim sa vama radosnu vest- uspeli smo decu da prebacimo u vrtic koji nam je blizu kuce!!!!! 8-) 8-) 8-) > > Ne mogu da vam opisem koje olaksanje nakon sto smo skoro godinu dana vucarali decu sa Ceraka na Zvezdaru u vrtic!!!! 17km u jednom pravcu svakog dana eeeeeej!!!! A sada cemo ici 200m pesice....i dalje sam u pozitivnom shoku, prosto se plasim da mozda ne sanjam! ,:) ,:) ,:) > Bio je problem da ih prebacite ranije? Pa da, morali smo da sačekamo zvaničan konkurs jer to nije kao osnovna škola gde se deca samo prebacuju. Vrtići funkcionišu zasebno na svakoj opštini i moralni smo da ih prijavljujemo kao da se prvi put prijavljuju na konkurs! Uuuuuu..........upis u vrtić je sada komplikovan kao da zapošljavate dete u Ministarstvu!!!! :s
2018 06 12
Znam mi smo imali problem takodje'..Ovde na Senjaku ima jedno popularno obdaniste nalazi se u Hajd parku,mi pripadamo tom obdanistu.Ali posto svi tu upisuju decu preko veze,a nisu sa senjaka,za decu iz ovog kraja nema mesta...Pa su nam preporucili da upisemo dete u obdaniste koje je 3 trolejbuske stanice od nas...Napravili smo haos u obdanistu i trazili da vidimo kolko dece koja pripadaju tom obdanistu,odnosno iz kraja ide u isto!Bezobrazn su do besvesti..Prvenstvo upisa u neko obdaniste imaju deca koja pripadaju istom...
2018 06 12
> jelena2606: > Znam mi smo imali problem takodje'..Ovde na Senjaku ima jedno popularno obdaniste nalazi se u Hajd parku,mi pripadamo tom obdanistu.Ali posto svi tu upisuju decu preko veze,a nisu sa senjaka,za decu iz ovog kraja nema mesta...Pa su nam preporucili da upisemo dete u obdaniste koje je 3 trolejbuske stanice od nas...Napravili smo haos u obdanistu i trazili da vidimo kolko dece koja pripadaju tom obdanistu,odnosno iz kraja ide u isto!Bezobrazn su do besvesti..Prvenstvo upisa u neko obdaniste imaju deca koja pripadaju istom... Znam to obdanište, prelepo je. A što se tiče prvenstva upisa....prvenstvo upisa imaju oni sa jačom vezom!!!! Tako je kod nas oduvek, tako će biti i za još 1000 godina! Mi čak nismo ni banana država, to bi bio kompliment.... ,:( :s
2018 06 12
> lokibg: > > jelena2606: > > Znam mi smo imali problem takodje'..Ovde na Senjaku ima jedno popularno obdaniste nalazi se u Hajd parku,mi pripadamo tom obdanistu.Ali posto svi tu upisuju decu preko veze,a nisu sa senjaka,za decu iz ovog kraja nema mesta...Pa su nam preporucili da upisemo dete u obdaniste koje je 3 trolejbuske stanice od nas...Napravili smo haos u obdanistu i trazili da vidimo kolko dece koja pripadaju tom obdanistu,odnosno iz kraja ide u isto!Bezobrazn su do besvesti..Prvenstvo upisa u neko obdaniste imaju deca koja pripadaju istom... > Znam to obdanište, prelepo je. A što se tiče prvenstva upisa....prvenstvo upisa imaju oni sa jačom vezom!!!! Tako je kod nas oduvek, tako će biti i za još 1000 godina! Mi čak nismo ni banana država, to bi bio kompliment.... ,:( :s Tako je nazalost ali ako se pokazu zubi i regularni papiri o zaposlenju i mestu prebivalista...Itekako se dete odmah upisuje u isto...Uvek pokusaju da izbace decu na foru...Ovde je troje ljudi napravilo haos,odnosno takodje su trrazili da vide odakle su deca koja su upisana,...i svi su upisali decu...Oni koji ne znaju za foru odu u neko drugo...Moja drugarica ima obdaniste pored kuce..koje je veoma popularno na Vracaru...Identicna prica...u obdanistu 20% dece sa vracara.....koja cak i ne pripadaju tom obdanistu nego nekom drugom....Ma odmah se iznerviram,bezobrazluk i glupost u kombinaciji na svakom cosku :/
2018 06 12
Hahaha da pogadjam-Mica i Acim? Sve znam... ;)
2018 06 12
> lokibg: > Hahaha da pogadjam-Mica i Acim? Sve znam... ;) Da ,:)
2018 06 12
Uvek je tako,premija je upisati dete u drzavno vrtic. Keikoo zabusavas ti,dupla cena kafe za tebe. Valjda ova vrucina,mrzi ljude da zive ,a ne da bleje na netu..
2018 06 12
Nisam imala viska love da upisem dete u privatno obdaniste....Ali ko god moze samo sto dalje od drzavnog......Naravno uvek ima i do vaspitacice i ako upadne dobra onda je ok
2018 06 12
> jelena2606: > Nisam imala viska love da upisem dete u privatno obdaniste....Ali ko god moze samo sto dalje od drzavnog......Naravno uvek ima i do vaspitacice i ako upadne dobra onda je ok Za vaspitačice mogu samo da kažem da sam do sad u državnim vrtićima zaista samo par puta naletela na neku koja mi je da tako kažem-zalutala u profesiju. I to bas u Mici i Acimu! Zbog projekta koji sprovodimo još od septembra prošle godine imala sam prilike da budem u svim vračarskim državnim vrtićima i da se bliže upoznam sa radom skoro svih njihovih vaspitačica. Stvarno su žene sjajne a posebno bih pohvalila kolektiv vrtića Biser-šta sve ta deca znaju isključivo zahvaljujući vaspitačima pa to je milina jedna slušati i videti! Generalno bih im svima dala beneficiran radni staž jer rad sa malom decom nikako nije za svakoga i ogromna je odgovornost koju a recimo nikada ne bih imala hrabrosti da prihvatim....
2018 06 12
> *STARS*: > Keikoo zabusavas ti,dupla cena kafe za tebe. > Valjda ova vrucina,mrzi ljude da zive ,a ne da bleje na netu.. Stars nije valjda zapelo, da odmah regulišem?! Može i dupla cena, nije frka, bitno da popijemo zajedno :) Tu sam tu sam, sad sam se malo nešto igrala u kuhinji, kuvala sam malo (obožavam da eksperimentišem)
2018 06 12
Devojke, sestre, žene :) Pomažite! <3 Tražim dečka, pa, ako imate nekog svog ko je skroz okej, predložite :) Malo za promenu :D
2018 06 14
Jel si ozbiljna??:D
2018 06 14
> Debela_devojka: > Jel si ozbiljna??:D Mozda je bolje pitanje..Poklon ,kupovina ili razmena? :') :') :')
2018 06 14
Ahahahahahajaja!!!!! Prodajem muža, malo korišćen, kao nov :D :D :D BEZ RAZMENE, NE VRŠIM POVRAĆAJ ROBE I NE UVAŽAVM REKLAMACIJE BUHAHAJAJAJA
2018 06 14
Ahahahahahah, da 🙂🙂🙂 Ma sve upoznajem neke budale, pa rekoh hajde i ovde da pokusam, mozda se i meni nekada nesto lepo desi :D
2018 06 14
1 2 ... 43 44 45 46 47 48 49 ... 72