Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

⭐CASKANJE⭐

> lokibg: > > Debela_devojka: > > > lokibg: > > > E da, moj mladji sin je do pune tri godine samo mumlao. Nije znao da kaze cak ni mama, dakle bukvalno nista! Ali je zato sve razumeo, pokazivao prsticima sta mu treba i komunicirao neverbalno. I kada je napunio 3 godine odjednom dete propricalo kao od sale. Evo ga sad ne zaklapa, cak bolje prica od starijeg koji ima 5 godina i koji se mazi dok govori i cesto su mu price nepovezane sa stvarnoscu nego sa njegovom mastom.... > > Da, ima takvih lenčugica :D pa, neka je dete maštovito, kreativac :) moja samo ono ma ma, ba ba i sad je počela da šuška, kad ja kažem šta je, ona kao ššššmmm ili kad joj kažem gde si ona nešto ešiii XD baš mi je slatko to. Ali se ne mazim kad pričam sa njom, već sve izgovaram pravilno i razgovetno, kao sa odraslom osobom > Nisam se ni ja nikada mazila sa njima dok pricamo, ali deca cesto to rade-mislim na mazenje tokom govora. > Jedino sto mi ne pada na pamet da ga sad vodam kod logopeda zbog toga jer vidim da cim je kontinuirano u kolektivu prestane tako da govori...ako budem ipak morala da ga vodim kod logopeda naravno da hocu, ali mislim da trenutno nema potrebe Ma, kakvi, to samo hoće da ti stavi do znanja da je on još tvoja beba, iako ima mlađeg brata :")
2018 05 30
> Debela_devojka: > > lokibg: > > > Debela_devojka: > > > > lokibg: > > > > E da, moj mladji sin je do pune tri godine samo mumlao. Nije znao da kaze cak ni mama, dakle bukvalno nista! Ali je zato sve razumeo, pokazivao prsticima sta mu treba i komunicirao neverbalno. I kada je napunio 3 godine odjednom dete propricalo kao od sale. Evo ga sad ne zaklapa, cak bolje prica od starijeg koji ima 5 godina i koji se mazi dok govori i cesto su mu price nepovezane sa stvarnoscu nego sa njegovom mastom.... > > > Da, ima takvih lenčugica :D pa, neka je dete maštovito, kreativac :) moja samo ono ma ma, ba ba i sad je počela da šuška, kad ja kažem šta je, ona kao ššššmmm ili kad joj kažem gde si ona nešto ešiii XD baš mi je slatko to. Ali se ne mazim kad pričam sa njom, već sve izgovaram pravilno i razgovetno, kao sa odraslom osobom > > Nisam se ni ja nikada mazila sa njima dok pricamo, ali deca cesto to rade-mislim na mazenje tokom govora. > > Jedino sto mi ne pada na pamet da ga sad vodam kod logopeda zbog toga jer vidim da cim je kontinuirano u kolektivu prestane tako da govori...ako budem ipak morala da ga vodim kod logopeda naravno da hocu, ali mislim da trenutno nema potrebe > Ma, kakvi, to samo hoće da ti stavi do znanja da je on još tvoja beba, iako ima mlađeg brata :") Hahahhahhaha......to i ja mislim veruj mi!
2018 05 30
Slazem se😊
2018 05 30
Ola, đevojke, šta ima, šta se radi, ide li trgovina? Ja sam danas imala jednu divnuuu razmenu i jedva čekam da prošetam nove majčive :")
2018 05 30
> Debela_devojka: > Ola, đevojke, šta ima, šta se radi, ide li trgovina? Ja sam danas imala jednu divnuuu razmenu i jedva čekam da prošetam nove majčive :") Kod mene ama bas totalno nista :/
2018 05 31
Fejs,poooooomoc!
2018 05 31
> *STARS*: > Fejs,poooooomoc! Sta bi stars?
2018 05 31
> *STARS*: > Fejs,poooooomoc! Staaaaaa jeeeeee biloooooooo
2018 05 31
> kalina__: > Caao svima,jako slabo ide prodaja pa me zanima kako vama ide? I usput slobodno pogledajte profil imam dosta novih krpica i povoljno je :D Ma svima nikad bolje :') :')
2018 05 31
> jelena2606: > > kalina__: > > Caao svima,jako slabo ide prodaja pa me zanima kako vama ide? I usput slobodno pogledajte profil imam dosta novih krpica i povoljno je :D > Ma svima nikad bolje :') :') Hvala na ponudi, će pogledamo, samo prvo da prodamo nešto :D
2018 05 31
> jelena2606: > > *STARS*: > > Fejs,poooooomoc! > Sta bi stars? Hakovali mi profil
2018 05 31
> Debela_devojka: > > jelena2606: > > > kalina__: > > > Caao svima,jako slabo ide prodaja pa me zanima kako vama ide? I usput slobodno pogledajte profil imam dosta novih krpica i povoljno je :D > > Ma svima nikad bolje :') :') > Hvala na ponudi, će pogledamo, samo prvo da prodamo nešto :D AHAHAHAHAHAHA LUDAKU :')
2018 05 31
> *STARS*: > > jelena2606: > > > *STARS*: > > > Fejs,poooooomoc! > > Sta bi stars? > Hakovali mi profil Tajni obozavaoci ,:)
2018 05 31
Super me tamo krenulo,prodaje se. I onda me neko prijavi i blokiraju mi slanje poruka novim clanovima. Ajde nema veze to,ljudi puste meni prvi poruku,pitaju i mogu da odgovorim. E danas da udje kad ono mi kaze" na vasem profilu su uocene sumnjive akcije,vasa bezbednost je na prvom mestu,tralala,posaljite sliku da vas identifikujemo. Ja pustim sliku i od tada ne mogu nista,odmah mi izbaci prozorce,vasa slika je na identifikaciji... Da li. je neko imao slican problem?
2018 05 31
Kako..odnosno sta se desilo sa profilom?
2018 05 31
1 2 ... 33 34 35 36 37 38 39 ... 72