Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

⭐CASKANJE⭐

> *STARS*: > > jelena2606: > > Auuu sto ja mrzim zavese!! ,:) > Ove su suuuuper,rucno se operu za 5 min u lavoru i samponu i samo okace,a jeftineeee I extra izgledaju!
2018 05 28
> Debela_devojka: > > *STARS*: > > > jelena2606: > > > Auuu sto ja mrzim zavese!! ,:) > > Ove su suuuuper,rucno se operu za 5 min u lavoru i samponu i samo okace,a jeftineeee > I extra izgledaju! Ma znam nije zbog estetike ni funkcije...Kada imam zavese osecam se kao u zatvoru..Volim otvoren prostor..Sa zavesama mi se prostor smanjuje ...Volim sto vece prozore,naravno bez zavesa :)
2018 05 28
Gde je MiciZara da mi caskom postavi dijagnozu posto ne volim zavese :') :') :')
2018 05 28
> jelena2606: > > Debela_devojka: > > > *STARS*: > > > > jelena2606: > > > > Auuu sto ja mrzim zavese!! ,:) > > > Ove su suuuuper,rucno se operu za 5 min u lavoru i samponu i samo okace,a jeftineeee > > I extra izgledaju! > Ma znam nije zbog estetike ni funkcije...Kada imam zavese osecam se kao u zatvoru..Volim otvoren prostor..Sa zavesama mi se prostor smanjuje ...Volim sto vece prozore,naravno bez zavesa :) Ja kad ne bih imala zavese, u mojoj ulici bih, ispred kuće, mogla da naplaćujem bioskopske karte :D ionako sve čuju :D moj muž i ja smo imali, takoreći , bračnu krizu, jer se nismo ni znali kako treba, sve je nešto bilo brzinski i. Naravno explozivne svađe u tom jednom periodu. Mislim da je ceo komšiluk znao šta smo jedno drugom izgovorili, sad kad je sve kako treba da bude, nismo zanimljivi, pa su se prebacili pod komšijin prozor :D
2018 05 28
> jelena2606: > Gde je MiciZara da mi caskom postavi dijagnozu posto ne volim zavese :') :') :') Ne volim ni ja klasicne zavese....Trenutno skupljam parice da u celom stanu nakacim nove prozore i na sve njih one noc-dan ili zebraste zavese..
2018 05 28
> Debela_devojka: > > Keikoo: > > Da se ubacim za zavese :) Na buvljaku imaju super zavese, odmah po meri sašiju. Malo procunjate po buvljaku i gotove zavese. :) > > Mi na buvljaku uvek uzimamo tunjevine, barilla, sensodyne paste...Sva hemija je mnogo jeftinija nego u dućanima. :) > Daaaa, buvljaci su čudo! Na NBG—u? Jeste, na Novom Beogradu. Mi se tamo snabdevamo svim i svačim. Ako ti bude trebala neka preporuka za tezgu za hemiju, javi se da ti objasnim hahaha. Uvek idem kod istih. Pasta sensodyne 300din i kad se nakupi pri kupovini bide fina ušteda. :)
2018 05 28
> lokibg: > > jelena2606: > > Gde je MiciZara da mi caskom postavi dijagnozu posto ne volim zavese :') :') :') > Ne volim ni ja klasicne zavese....Trenutno skupljam parice da u celom stanu nakacim nove prozore i na sve njih one noc-dan ili zebraste zavese.. Da imaju nesto ,ne znam da li o tome pricas..nesto..kao roletna od materijala uglavnom je jednobojno..mnooogo su skupe
2018 05 28
Bas,bas dobro izgleda😀
2018 05 28
Ja volim da na zidu ako moze nema slobodnog prostora od slika...naravno ne kao u galeriji u jednoj ravni, nego da imam organizovani haos po zidu...namestaj mesavina drvo,kovano gvozdje..kamen....Stilski ali presvucen u npr patchwork fazon....Puno jastucica po krevetima...Naravno i ja polako sve to sprovodim u delo ....jer stvarno treba dosta love za sredjivanje gajbe kakav god da je ukus
2018 05 28
Bez brige, nemam nameru da hermeticki zatvorim prostoriju posto imamo dovoljno velika vrata od terase, a ovaj prozoj je pored tih vrata. A preko prostorije je jos jedan dvokrilni prozor pa mi to dozvoljava da uradim tako nesto....jos uvek cu moci da napravim promaju, a ovaj prozor svakako uopste i ne otvaramo jer nema ni neke potrebe. Još uvek smo daleko od stana koji je sredjen onako kako bismo to želeli, ali bolje i sacekati nego otaljavati....mnogo mi je bitno u kakvom prostoru živim, mora da mi bude lepo na oko i funkcionalno onako kako meni to odgovara.
2018 05 28
> lokibg: > Bez brige, nemam nameru da hermeticki zatvorim prostoriju posto imamo dovoljno velika vrata od terase, a ovaj prozoj je pored tih vrata. A preko prostorije je jos jedan dvokrilni prozor pa mi to dozvoljava da uradim tako nesto....jos uvek cu moci da napravim promaju, a ovaj prozor svakako uopste i ne otvaramo jer nema ni neke potrebe. > Još uvek smo daleko od stana koji je sredjen onako kako bismo to želeli, ali bolje i sacekati nego otaljavati....mnogo mi je bitno u kakvom prostoru živim, mora da mi bude lepo na oko i funkcionalno onako kako meni to odgovara. Slazem se i meni je vazno da mi u prostoru kome zivim bude pruijatno...za razliku od mog muza npr kome je svejedno da li ce da spava na duseku na podu ili na krevetu ,:)
2018 05 29
> jelena2606: > > lokibg: > > Bez brige, nemam nameru da hermeticki zatvorim prostoriju posto imamo dovoljno velika vrata od terase, a ovaj prozoj je pored tih vrata. A preko prostorije je jos jedan dvokrilni prozor pa mi to dozvoljava da uradim tako nesto....jos uvek cu moci da napravim promaju, a ovaj prozor svakako uopste i ne otvaramo jer nema ni neke potrebe. > > Još uvek smo daleko od stana koji je sredjen onako kako bismo to želeli, ali bolje i sacekati nego otaljavati....mnogo mi je bitno u kakvom prostoru živim, mora da mi bude lepo na oko i funkcionalno onako kako meni to odgovara. > Slazem se i meni je vazno da mi u prostoru kome zivim bude pruijatno...za razliku od mog muza npr kome je svejedno da li ce da spava na duseku na podu ili na krevetu ,:) Ja sam kao tvojmužić :D
2018 05 29
> jelena2606: > Gde je MiciZara da mi caskom postavi dijagnozu posto ne volim zavese :') :') :') Ne volim ih ženska ni ja ali ih svakako imam... Moja majka inače voli zavese , drapere ,prekrivače ma cirkus... Ima čak negde po ormanima komplet devojačku spremu u nadi da će joj se ćerka udati ali slaba vajda... 😎😁 Ne žurim a imam gde , našla sam useljivog , imućnog ali nemoćnog... 😂😎😉
2018 05 29
Sta radite zene? Ja napravila nes, stavila u termos, uprtila trotinete i Bey Blade-ove i sad pijuckam kaficu u parkicu a klinci sa drugarima prave neki turnir hahaha....uzivancija....
2018 05 29
> lokibg: > Sta radite zene? Ja napravila nes, stavila u termos, uprtila trotinete i Bey Blade-ove i sad pijuckam kaficu u parkicu a klinci sa drugarima prave neki turnir hahaha....uzivancija.... Pila nes ali u kaficu dok sam cekala dete sa engleskog.....Mi bas slabi sa vremenom...kraj godine..pa pojacani kontrolni ,pismeni....slabo koristimo lepo vreme :/
2018 05 29
1 2 ... 30 31 32 33 34 35 36 ... 72