Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

⭐CASKANJE⭐

A ja bas mislim suprotno,jer do je znaci ne radim 98%,a radim 2% tj. Kad mi zatreba,..
2018 05 28
> *STARS*: > A ja bas mislim suprotno,jer do je znaci ne radim 98%,a radim 2% tj. Kad mi zatreba,.. Pa, baš i nisi u pravu, ja baš , baš često radim razmene, jer kao i svakoj ženi UVEK mi nešto treba, samo je upitno da li ću pronaći to što mi momentalno zatreba kod članice koja mije je ponudila razmenu . I mene ssu X puta odbile, jer im se ne dopada šta nudim, pa se nikad nisam uvredila. Vidim da nisi nešto raspoložena, neću ti stajem na žulj :D samo ćaskano
2018 05 28
> Debela_devojka: > > *STARS*: > > A ja bas mislim suprotno,jer do je znaci ne radim 98%,a radim 2% tj. Kad mi zatreba,.. > Pa, baš i nisi u pravu, ja baš , baš često radim razmene, jer kao i svakoj ženi UVEK mi nešto treba, samo je upitno da li ću pronaći to što mi momentalno zatreba kod članice koja mije je ponudila razmenu . I mene ssu X puta odbile, jer im se ne dopada šta nudim, pa se nikad nisam uvredila. Vidim da nisi nešto raspoložena, neću ti stajem na žulj :D samo ćaskano Nisam,bas sam super...😊 Zao mi je ako tako delujem❤❤❤❤❤
2018 05 28
Pa svi imamo drugacije posmatranje stvari...
2018 05 28
> *STARS*: > > Debela_devojka: > > > *STARS*: > > > A ja bas mislim suprotno,jer do je znaci ne radim 98%,a radim 2% tj. Kad mi zatreba,.. > > Pa, baš i nisi u pravu, ja baš , baš često radim razmene, jer kao i svakoj ženi UVEK mi nešto treba, samo je upitno da li ću pronaći to što mi momentalno zatreba kod članice koja mije je ponudila razmenu . I mene ssu X puta odbile, jer im se ne dopada šta nudim, pa se nikad nisam uvredila. Vidim da nisi nešto raspoložena, neću ti stajem na žulj :D samo ćaskano > Nisam,bas sam super...😊 > Zao mi je ako tako delujem❤❤❤❤❤ E, drago mi je da si supeeeer :) :) :) danas su svi nešto na tri ćoška, pa pomislih da i na tebe tako deluje svet danas :)
2018 05 28
Mozda nacin na koji sam napisala,sturo,nesto me u zadnje vreme mrzi da kuckam po telefonu. Bas mi treba laptop. Jutros sam sebe obradovala,ko mene na Banjici u jednom lokalu 30-50% popusta ,pa sam kupila nove zavese i jedva cekam da idem da ih okacim kuci😋😁😁😁😁
2018 05 28
> *STARS*: > Mozda nacin na koji sam napisala,sturo,nesto me u zadnje vreme mrzi da kuckam po telefonu. Bas mi treba laptop. Jutros sam sebe obradovala,ko mene na Banjici u jednom lokalu 30-50% popusta ,pa sam kupila nove zavese i jedva cekam da idem da ih okacim kuci😋😁😁😁😁 Jao, meni tako trebaju nove zavese. A pazi ovo: imamo garnišne za koje ne postoje one zakačaljkice , ne proizvode se više i stalno padače. I moj muž uzme i zakuca eksere. Ionako stan star 50 god još sad sa ovim ekserima, ko ganci. Bože sačuvaj. A garnišne džabe, a sve mi nešto uvek preče.. kao XD
2018 05 28
> Debela_devojka: > > *STARS*: > > Mozda nacin na koji sam napisala,sturo,nesto me u zadnje vreme mrzi da kuckam po telefonu. Bas mi treba laptop. Jutros sam sebe obradovala,ko mene na Banjici u jednom lokalu 30-50% popusta ,pa sam kupila nove zavese i jedva cekam da idem da ih okacim kuci😋😁😁😁😁 > Jao, meni tako trebaju nove zavese. A pazi ovo: imamo garnišne za koje ne postoje one zakačaljkice , ne proizvode se više i stalno padače. I moj muž uzme i zakuca eksere. Ionako stan star 50 god još sad sa ovim ekserima, ko ganci. Bože sačuvaj. A garnišne džabe, a sve mi nešto uvek preče.. kao XD Garnisne su im 1100-30%😁 Muz mi javio da ne moze stara garnisna da se nakaci jer je oguljena,pa sam i to uuela. Mislim,tek smo se uselili u novu kucu,pa sredjujemo detalje. A zavese sam kupila one končaste,znas na koje mislim..
2018 05 28
Da se ubacim za zavese :) Na buvljaku imaju super zavese, odmah po meri sašiju. Malo procunjate po buvljaku i gotove zavese. :) Mi na buvljaku uvek uzimamo tunjevine, barilla, sensodyne paste...Sva hemija je mnogo jeftinija nego u dućanima. :)
2018 05 28
> *STARS*: > > Debela_devojka: > > > *STARS*: > > > Mozda nacin na koji sam napisala,sturo,nesto me u zadnje vreme mrzi da kuckam po telefonu. Bas mi treba laptop. Jutros sam sebe obradovala,ko mene na Banjici u jednom lokalu 30-50% popusta ,pa sam kupila nove zavese i jedva cekam da idem da ih okacim kuci😋😁😁😁😁 > > Jao, meni tako trebaju nove zavese. A pazi ovo: imamo garnišne za koje ne postoje one zakačaljkice , ne proizvode se više i stalno padače. I moj muž uzme i zakuca eksere. Ionako stan star 50 god još sad sa ovim ekserima, ko ganci. Bože sačuvaj. A garnišne džabe, a sve mi nešto uvek preče.. kao XD > Garnisne su im 1100-30%😁 > Muz mi javio da ne moze stara garnisna da se nakaci jer je oguljena,pa sam i to uuela. Mislim,tek smo se uselili u novu kucu,pa sredjujemo detalje. A zavese sam kupila one končaste,znas na koje mislim.. Uuuu, moraću da odem :D one resee zavese??
2018 05 28
> Keikoo: > Da se ubacim za zavese :) Na buvljaku imaju super zavese, odmah po meri sašiju. Malo procunjate po buvljaku i gotove zavese. :) > Mi na buvljaku uvek uzimamo tunjevine, barilla, sensodyne paste...Sva hemija je mnogo jeftinija nego u dućanima. :) Daaaa, buvljaci su čudo! Na NBG—u?
2018 05 28
> Debela_devojka: > > *STARS*: > > > Debela_devojka: > > > > *STARS*: > > > > Mozda nacin na koji sam napisala,sturo,nesto me u zadnje vreme mrzi da kuckam po telefonu. Bas mi treba laptop. Jutros sam sebe obradovala,ko mene na Banjici u jednom lokalu 30-50% popusta ,pa sam kupila nove zavese i jedva cekam da idem da ih okacim kuci😋😁😁😁😁 > > > Jao, meni tako trebaju nove zavese. A pazi ovo: imamo garnišne za koje ne postoje one zakačaljkice , ne proizvode se više i stalno padače. I moj muž uzme i zakuca eksere. Ionako stan star 50 god još sad sa ovim ekserima, ko ganci. Bože sačuvaj. A garnišne džabe, a sve mi nešto uvek preče.. kao XD > > Garnisne su im 1100-30%😁 > > Muz mi javio da ne moze stara garnisna da se nakaci jer je oguljena,pa sam i to uuela. Mislim,tek smo se uselili u novu kucu,pa sredjujemo detalje. A zavese sam kupila one končaste,znas na koje mislim.. > Uuuu, moraću da odem :D one resee zavese?? E te rese,kao svileni deblji konac, 2x2 m 315 din sa popustom
2018 05 28
Pa to da razbijemo se od prodaje na krpicama 😂😂😂
2018 05 28
Auuu sto ja mrzim zavese!! ,:)
2018 05 28
> jelena2606: > Auuu sto ja mrzim zavese!! ,:) Ove su suuuuper,rucno se operu za 5 min u lavoru i samponu i samo okace,a jeftineeee
2018 05 28
1 2 ... 29 30 31 32 33 34 35 ... 72