Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

⭐CASKANJE⭐

> Debela_devojka: > > lokibg: > > > Debela_devojka: > > > > lokibg: > > > > > Debela_devojka: > > > > > Dobro jutro, džezveri jel pijete kafe, jel se zabadate lopticama u vugla ? :D js sam počašćena sat vremena dužim spavanjem i baš mi je dobro došlo :D > > > > Dobro jutro debelice! Spremam se da pecem ustipke od tikvica pa pravac parkiiiiiic...... 8-) > > > Ma, gde je taj parkić, da banemo, obooooožavam uštipke od tikvica, to jedemo čestoooo :) > > Cerak vinogradi, mnogo je leeeeepo...imamo i pravi luna park! A ako bas hocete i McDonalds ima i to! 8-) 8-) 8-) > Znaaaam obožavam Cerak! A ja nisam pojma imala da u nasem lepom Bg-u postoji nesto ovako urbano a prepuno zelenila! Totalno sam zaljubljena u ovaj kraj i ne smeta mi sto svako jutro putujem do posla pola sata kolima! Ujutru me budi neki ludi slavuj-ima koncert svako jutro oko 6:30h, ali nema veze ,:)
2018 05 27
> lokibg: > > Debela_devojka: > > > lokibg: > > > > Debela_devojka: > > > > > lokibg: > > > > > > Debela_devojka: > > > > > > Dobro jutro, džezveri jel pijete kafe, jel se zabadate lopticama u vugla ? :D js sam počašćena sat vremena dužim spavanjem i baš mi je dobro došlo :D > > > > > Dobro jutro debelice! Spremam se da pecem ustipke od tikvica pa pravac parkiiiiiic...... 8-) > > > > Ma, gde je taj parkić, da banemo, obooooožavam uštipke od tikvica, to jedemo čestoooo :) > > > Cerak vinogradi, mnogo je leeeeepo...imamo i pravi luna park! A ako bas hocete i McDonalds ima i to! 8-) 8-) 8-) > > Znaaaam obožavam Cerak! > A ja nisam pojma imala da u nasem lepom Bg-u postoji nesto ovako urbano a prepuno zelenila! Totalno sam zaljubljena u ovaj kraj i ne smeta mi sto svako jutro putujem do posla pola sata kolima! > Ujutru me budi neki ludi slavuj-ima koncert svako jutro oko 6:30h, ali nema veze ,:) Ja sam čitavo tinejdžersko doba provela na Ceraku i. Vidikovcu, tu mi je bilo društvo, a najbolja drugarica u Žarkovu. Više sam tu bila , nego u svom kraju. I posle još upišem hotelijersku u Košutnjaku. Sve me nešto vuklo u taj feo grada :D
2018 05 27
> Debela_devojka: > > lokibg: > > > Debela_devojka: > > > > lokibg: > > > > > Debela_devojka: > > > > > > lokibg: > > > > > > > Debela_devojka: > > > > > > > Dobro jutro, džezveri jel pijete kafe, jel se zabadate lopticama u vugla ? :D js sam počašćena sat vremena dužim spavanjem i baš mi je dobro došlo :D > > > > > > Dobro jutro debelice! Spremam se da pecem ustipke od tikvica pa pravac parkiiiiiic...... 8-) > > > > > Ma, gde je taj parkić, da banemo, obooooožavam uštipke od tikvica, to jedemo čestoooo :) > > > > Cerak vinogradi, mnogo je leeeeepo...imamo i pravi luna park! A ako bas hocete i McDonalds ima i to! 8-) 8-) 8-) > > > Znaaaam obožavam Cerak! > > A ja nisam pojma imala da u nasem lepom Bg-u postoji nesto ovako urbano a prepuno zelenila! Totalno sam zaljubljena u ovaj kraj i ne smeta mi sto svako jutro putujem do posla pola sata kolima! > > Ujutru me budi neki ludi slavuj-ima koncert svako jutro oko 6:30h, ali nema veze ,:) > Ja sam čitavo tinejdžersko doba provela na Ceraku i. Vidikovcu, tu mi je bilo društvo, a najbolja drugarica u Žarkovu. Više sam tu bila , nego u svom kraju. I posle još upišem hotelijersku u Košutnjaku. Sve me nešto vuklo u taj feo grada :D Hahahaah eto vidis, nesto ti je sudjeno... A ja sam DorCHolka, kao i moja mama, a tata sa Crvenog krsta i ovo ovde mi je bilo kao da treba da se ide u drugu drzavu. A moja baba-tetka je bila profesorka istorije i tako je i dobila stan ovde. Zapravo, polovina stanovnistva ovde su potomci nekih vojnih lica ili prosvetnih radnika. Druga polovina su oni koji su se u medjuvremenu doselili.... Ima naravno svojih mana, ali lepo je.....i mirise na prirodu :")
2018 05 27
Nego, ne znam sta ste vi pravile za rucak, ali mene je danas mrzelo da se detaljno bavim klopicom tako da cemo se danas daviti u Karbonara spagetama...... ,:) mnjaaam.....
2018 05 27
> lokibg: > Nego, ne znam sta ste vi pravile za rucak, ali mene je danas mrzelo da se detaljno bavim klopicom tako da cemo se danas daviti u Karbonara spagetama...... ,:) mnjaaam..... Jao, brate, koliko ja volim karbonaru! A moj dragi je pravi kao u restoranu! E, nerviras me, Cerak, pa karbonara :D :D :D ja šniclice, svinjski butić, salatica isto mrzovolja za neki kuvanjac po ovoj vrućini
2018 05 27
@LOKIBG...I ja sam sa Dorcola..a sada sam na Senjaku..gde isto ima dosta zelenila i tiho je....Ja uopste ne mogu da se naviknem na ovu tisinu.,..fali mi gradska guzva,buka ,tramvaji :/
2018 05 27
Dorčolke, ja sam seljančica iz Titov gaj :D
2018 05 27
> Debela_devojka: > > lokibg: > > Nego, ne znam sta ste vi pravile za rucak, ali mene je danas mrzelo da se detaljno bavim klopicom tako da cemo se danas daviti u Karbonara spagetama...... ,:) mnjaaam..... > Jao, brate, koliko ja volim karbonaru! A moj dragi je pravi kao u restoranu! E, nerviras me, Cerak, pa karbonara :D :D :D ja šniclice, svinjski butić, salatica isto mrzovolja za neki kuvanjac po ovoj vrućini Hahahahah ako mi verujes da me je muz smuvao na karbonara spagete. Isto ih pravi bolje od mene-bolje i jace umuti! Hahahahaa.....
2018 05 27
> jelena2606: > @LOKIBG...I ja sam sa Dorcola..a sada sam na Senjaku..gde isto ima dosta zelenila i tiho je....Ja uopste ne mogu da se naviknem na ovu tisinu.,..fali mi gradska guzva,buka ,tramvaji :/ Hahahahahah gde na Dorcolu? Ja kod Bitefa.... Joj i Senjak je prelep....ali u pravu si, to je bas tih kraj. Ovde kod mene bas i nije tiho, jos je tu u blizini i skola pa je veoma zivahno. Totalno razumem sto ne mozes da se naviknes ,:)
2018 05 27
> Debela_devojka: > Dorčolke, ja sam seljančica iz Titov gaj :D Jel to bese Kumodraz? Ili sam sad lupila pa ziva ostala? ,:)
2018 05 27
> lokibg: > > jelena2606: > > @LOKIBG...I ja sam sa Dorcola..a sada sam na Senjaku..gde isto ima dosta zelenila i tiho je....Ja uopste ne mogu da se naviknem na ovu tisinu.,..fali mi gradska guzva,buka ,tramvaji :/ > Hahahahahah gde na Dorcolu? Ja kod Bitefa.... > Joj i Senjak je prelep....ali u pravu si, to je bas tih kraj. Ovde kod mene bas i nije tiho, jos je tu u blizini i skola pa je veoma zivahno. Totalno razumem sto ne mozes da se naviknes ,:) AHAHAAH A ja zivela preko puta Bitefa..,odmah pored sina koje mi toliko nedostaju ,:)
2018 05 27
> jelena2606: > > lokibg: > > > jelena2606: > > > @LOKIBG...I ja sam sa Dorcola..a sada sam na Senjaku..gde isto ima dosta zelenila i tiho je....Ja uopste ne mogu da se naviknem na ovu tisinu.,..fali mi gradska guzva,buka ,tramvaji :/ > > Hahahahahah gde na Dorcolu? Ja kod Bitefa.... > > Joj i Senjak je prelep....ali u pravu si, to je bas tih kraj. Ovde kod mene bas i nije tiho, jos je tu u blizini i skola pa je veoma zivahno. Totalno razumem sto ne mozes da se naviknes ,:) > AHAHAAH A ja zivela preko puta Bitefa..,odmah pored sina koje mi toliko nedostaju ,:) E jos ce ispasti i da se znamo hahahah...ja u Drincicevoj, `81.sam godiste
2018 05 27
> lokibg: > > Debela_devojka: > > Dorčolke, ja sam seljančica iz Titov gaj :D > Jel to bese Kumodraz? Ili sam sad lupila pa ziva ostala? ,:) V.M.Lug, ali da, Titov gaj je na granici s Kumodraž :D to je to :D
2018 05 27
> lokibg: > > jelena2606: > > > lokibg: > > > > jelena2606: > > > > @LOKIBG...I ja sam sa Dorcola..a sada sam na Senjaku..gde isto ima dosta zelenila i tiho je....Ja uopste ne mogu da se naviknem na ovu tisinu.,..fali mi gradska guzva,buka ,tramvaji :/ > > > Hahahahahah gde na Dorcolu? Ja kod Bitefa.... > > > Joj i Senjak je prelep....ali u pravu si, to je bas tih kraj. Ovde kod mene bas i nije tiho, jos je tu u blizini i skola pa je veoma zivahno. Totalno razumem sto ne mozes da se naviknes ,:) > > AHAHAAH A ja zivela preko puta Bitefa..,odmah pored sina koje mi toliko nedostaju ,:) > E jos ce ispasti i da se znamo hahahah...ja u Drincicevoj, `81.sam godiste Pa moguce i da se znamo ,ako ne onda iz vidjenja sigurno....Ja 77...u DZ.Vasingtona sam zivela...Isla sam u Djuru..sadasnju Skadarliju
2018 05 27
Koliko vam zavidim, obožavam Dorćol, a i krajeve u kojima sada živite , mrzim ovo selo :( moj blesavi deda je imao opciju stan u Rakovici ili ovde i pošto je onomad na tu stranu bila pustoš, svi su mislili da će se ovde pre urbanizovati. Bio bus do Vuka, tošina, milina. A sad, 7 km od strogog centra, ja moram da menjam 2 prevoza da bih stigla u grad, a seljaci ne daju ništa da se menja. Jedva smo se za parkić izborili i to parkić 3 klupe, jedno drvo. O noćnom prevozu da ne pričam... ali odoooooh, neće me Lug više gledati svakodnevno :D
2018 05 27
1 2 ... 26 27 28 29 30 31 32 ... 72