Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

⭐CASKANJE⭐

> *STARS*: > E ovaj vikend mi prso mozak,nisam mogla nista da smislim,onda je moj muz smislio....trebalo mi je 8 min da nadjem,s tim sto ja znam sta nije sigurno..tako da,spremite se😁 Meni je bilo super zabavno.😋 > Ajde prijavite se,gde je loki,elena keiko??? Ja danas skoro pa ceo dan dan sa klincima napolju! Mrtva sam umorna, ali onako lepo, zdravo umorna.....vozili su se trotineti, bacala se loptica na cicak traku hahahaa.....to je danas bio hit medju klincima u parkicu, na kraju smo morali da pravimo listu cekanja i redosled hahaha....dakle, totalno preporucujem! :)
2018 05 26
> jelena2606: > > lokibg: > > > Debela_devojka: > > > > lokibg: > > > > Rano je jos, bas je mala....Ja recimo nisam decu forsirala uopste, stariji je skinuo pelene sa dve ipo i proslo je bas glatko. Za cetiri dana smo uspeli da skinemo pelene preko dana potpuno i jos 7 dana nam je trebalo za nocno piskenje. Nakon toga se nikada vise nije upiskio ni danju ni nocu. A mladji je rekorder-takodje je imao dve ipo ali posto on kopira starijeg brata u svemu sam je hteo da piski na nosu. Sve ukupno je trajalo dva dana, mada je on imao posle obicaj da se upiski nocu. I to je prestalo posle par meseci.... > > > > Ne treba forsirati...Sto bi rekao nacelnik neonatologije na GAK"Dragisa Misovic" dr Kostic: Mame, da li ste nekad videle tinejdzera koji ne prica ili nosi pelene? ,:) > > > Ahahahaha i to je istina, nista ne traje vecno :D sad je u fazonu da hoda , onako kad je drzim za ruke, toliko se isprimala, da ujutru, cim jede, odmah moramo napolje, pa kao lude naste po ulici trckamo gore dole :D > > Ma tako i treba! Sad kad je lepo vreme sto vise treba decu izvoditi napolje! Ja sam se sa mojima malopre vratila-kao cergari nosimo sve zivo, nemam pojma ni kako uspevam sve da ponesem hahahhaa.....dva trotineta, neki reketi na cicak traku, Bey Blade-ovi, lopta, flasa vode od 1,5l, dve plasticne case, keks, jagode.....hahahhaa.....samo jos nisam ponela lezaljku i suncobran! I oni opet merkaju tudj keksic u parku i tudje igracke ,:) x-) > Jel to ona sa bas tvrdom loptom?MIslim na rekete sa cicak trakom? Da, da to je to, ali umesto te lopte mislim da moze i obicna teniska loptica! A inace, ovo sa forsiranjem dece i kasnijim piskenjem u kravet je totalno tacno! Dakle, nista na silu....
2018 05 26
Tu sam lopticu dobila nekoliko puta u glavu prilikom igre :@ :')
2018 05 26
> lokibg: > > *STARS*: > > E ovaj vikend mi prso mozak,nisam mogla nista da smislim,onda je moj muz smislio....trebalo mi je 8 min da nadjem,s tim sto ja znam sta nije sigurno..tako da,spremite se😁 Meni je bilo super zabavno.😋 > > Ajde prijavite se,gde je loki,elena keiko??? > Ja danas skoro pa ceo dan dan sa klincima napolju! Mrtva sam umorna, ali onako lepo, zdravo umorna.....vozili su se trotineti, bacala se loptica na cicak traku hahahaa.....to je danas bio hit medju klincima u parkicu, na kraju smo morali da pravimo listu cekanja i redosled hahaha....dakle, totalno preporucujem! :) Super,sve igre sa decom preporucujem Ja sutra moje vodim na Avalu,busom do vrha,dole peske😉
2018 05 27
> jelena2606: > Tu sam lopticu dobila nekoliko puta u glavu prilikom igre :@ :') Buahahahaha,ne verujem😂😂😂😂😂😂😂
2018 05 27
> *STARS*: > > jelena2606: > > Tu sam lopticu dobila nekoliko puta u glavu prilikom igre :@ :') > Buahahahaha,ne verujem😂😂😂😂😂😂😂 Od svog deteta,naravno ne namerno nego slucajno.dok mi je bacao..,a loptica je-tvrdje nema...tako da je "simpaticnu" lopticu nasledio nas pas...Mame igracka je stvarno super,ali kacige molim vas :')
2018 05 27
Dobro jutro, džezveri jel pijete kafe, jel se zabadate lopticama u vugla ? :D js sam počašćena sat vremena dužim spavanjem i baš mi je dobro došlo :D
2018 05 27
> *STARS*: > > lokibg: > > > *STARS*: > > > E ovaj vikend mi prso mozak,nisam mogla nista da smislim,onda je moj muz smislio....trebalo mi je 8 min da nadjem,s tim sto ja znam sta nije sigurno..tako da,spremite se😁 Meni je bilo super zabavno.😋 > > > Ajde prijavite se,gde je loki,elena keiko??? > > Ja danas skoro pa ceo dan dan sa klincima napolju! Mrtva sam umorna, ali onako lepo, zdravo umorna.....vozili su se trotineti, bacala se loptica na cicak traku hahahaa.....to je danas bio hit medju klincima u parkicu, na kraju smo morali da pravimo listu cekanja i redosled hahaha....dakle, totalno preporucujem! :) > Super,sve igre sa decom preporucujem > Ja sutra moje vodim na Avalu,busom do vrha,dole peske😉 Bravo, imacete pravu avanturu!!!! :")
2018 05 27
> Debela_devojka: > Dobro jutro, džezveri jel pijete kafe, jel se zabadate lopticama u vugla ? :D js sam počašćena sat vremena dužim spavanjem i baš mi je dobro došlo :D Dobro jutro debelice! Spremam se da pecem ustipke od tikvica pa pravac parkiiiiiic...... 8-)
2018 05 27
> lokibg: > > Debela_devojka: > > Dobro jutro, džezveri jel pijete kafe, jel se zabadate lopticama u vugla ? :D js sam počašćena sat vremena dužim spavanjem i baš mi je dobro došlo :D > Dobro jutro debelice! Spremam se da pecem ustipke od tikvica pa pravac parkiiiiiic...... 8-) Ma, gde je taj parkić, da banemo, obooooožavam uštipke od tikvica, to jedemo čestoooo :)
2018 05 27
Cao cao zene drage 🙌 ako je neko za,moze sa mnom na kratki espresso 😊🍀
2018 05 27
Evo,mi se vtatili sa Avale,malo da odmorimo,rucamo ,pa na plivanje,kazu i danas haos u centru,opet cu da se nasetam🤔
2018 05 27
> *STARS*: > Evo,mi se vtatili sa Avale,malo da odmorimo,rucamo ,pa na plivanje,kazu i danas haos u centru,opet cu da se nasetam🤔 Do 15h su zatvorene ulice. Mi skoro da ne možemo nigde da mrdnemo hhhahaha. Sinoć jedva nađosmo parking :|
2018 05 27
> Debela_devojka: > > lokibg: > > > Debela_devojka: > > > Dobro jutro, džezveri jel pijete kafe, jel se zabadate lopticama u vugla ? :D js sam počašćena sat vremena dužim spavanjem i baš mi je dobro došlo :D > > Dobro jutro debelice! Spremam se da pecem ustipke od tikvica pa pravac parkiiiiiic...... 8-) > Ma, gde je taj parkić, da banemo, obooooožavam uštipke od tikvica, to jedemo čestoooo :) Cerak vinogradi, mnogo je leeeeepo...imamo i pravi luna park! A ako bas hocete i McDonalds ima i to! 8-) 8-) 8-)
2018 05 27
> lokibg: > > Debela_devojka: > > > lokibg: > > > > Debela_devojka: > > > > Dobro jutro, džezveri jel pijete kafe, jel se zabadate lopticama u vugla ? :D js sam počašćena sat vremena dužim spavanjem i baš mi je dobro došlo :D > > > Dobro jutro debelice! Spremam se da pecem ustipke od tikvica pa pravac parkiiiiiic...... 8-) > > Ma, gde je taj parkić, da banemo, obooooožavam uštipke od tikvica, to jedemo čestoooo :) > Cerak vinogradi, mnogo je leeeeepo...imamo i pravi luna park! A ako bas hocete i McDonalds ima i to! 8-) 8-) 8-) Znaaaam obožavam Cerak!
2018 05 27
1 2 ... 25 26 27 28 29 30 31 ... 72