Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

⭐CASKANJE⭐

> Debela_devojka: > Stars, a tebi su stvari top, bas me cudi da je stala prodaja, ali Jelena je u pravu, sad ce prva tura na more, krenuce . A i bile su penzije danas :D cek, da tinejdzerke opeljese babe i dede :D Hahahahahaha,ma daj,gde bre imaju babe i dede para...mozda u slamarici,iz Titovog vremena. Pa ja bas se trudim,licno biram svaku krpicu,sto puta je okrenem da vidim jel ostecena,da li je potpuno nova. Krece sezona,ali i rasprodaje po TC...🤔
2018 05 26
> Debela_devojka: > > jelena2606: > > Pa da li mozemo da ubacimo stvari na hr sajt....mislim kakva je prica oko transporta?Ja sam tamo videla neke super tasne za sebe...mnogo povoljnije nego ovde na mk....ali sam kapirala da nece da salju ovde..odnosno ne znam kako to funkcionise . > Pa, ja cu kaciti sad kad se preselim, ali cu kaciti i ovde, za clanice iz BGa koje budu htele, slacu busom iz Zadra i nema postarine, samo vozacu 200 linti za kafu XD a ima bus i za Rumu i SM odande, pa cu istu pricu oglasiti na profilu. A koliko znam, ima devojaka iz Hr koje pazare na nasem sajtu. Velika je postarina, 1300 najjeftinija. Pa, ja bas tamo nisam naisla na povoljne cene, retko sta je ispod 30 kn, a to je skoro 500 rsd , a bplje stvari sve poje 100,150 kn i skuplje. Mozda za te neke odredjene koje si uocila je manja cena Pa luda sam za torbama GEORGE GINA & LUCY.....imam ih vec par komada ali bolest je bolest pa bi jos ,:) Tamo je mnogo veci izbor i 150 kn su...To je otprilike ako sam dobro izracunala 2500 din.....I to su syper modeli....Ovde modeli bzv 3000-3500din
2018 05 26
Naravno ima ih i za 300kn a i za 50 kn,stavila sam neki prosek
2018 05 26
> *STARS*: > > Debela_devojka: > > Stars, a tebi su stvari top, bas me cudi da je stala prodaja, ali Jelena je u pravu, sad ce prva tura na more, krenuce . A i bile su penzije danas :D cek, da tinejdzerke opeljese babe i dede :D > Hahahahahaha,ma daj,gde bre imaju babe i dede para...mozda u slamarici,iz Titovog vremena. > Pa ja bas se trudim,licno biram svaku krpicu,sto puta je okrenem da vidim jel ostecena,da li je potpuno nova. Krece sezona,ali i rasprodaje po TC...🤔 Pa opet ovde mogu da se nadju lepse i povoljnije stvari nego u tc ,po meni....Kao sto rekoh bas ne kapiram :/
2018 05 26
> jelena2606: > > Debela_devojka: > > > jelena2606: > > > Pa da li mozemo da ubacimo stvari na hr sajt....mislim kakva je prica oko transporta?Ja sam tamo videla neke super tasne za sebe...mnogo povoljnije nego ovde na mk....ali sam kapirala da nece da salju ovde..odnosno ne znam kako to funkcionise . > > Pa, ja cu kaciti sad kad se preselim, ali cu kaciti i ovde, za clanice iz BGa koje budu htele, slacu busom iz Zadra i nema postarine, samo vozacu 200 linti za kafu XD a ima bus i za Rumu i SM odande, pa cu istu pricu oglasiti na profilu. A koliko znam, ima devojaka iz Hr koje pazare na nasem sajtu. Velika je postarina, 1300 najjeftinija. Pa, ja bas tamo nisam naisla na povoljne cene, retko sta je ispod 30 kn, a to je skoro 500 rsd , a bplje stvari sve poje 100,150 kn i skuplje. Mozda za te neke odredjene koje si uocila je manja cena > Pa luda sam za torbama GEORGE GINA & LUCY.....imam ih vec par komada ali bolest je bolest pa bi jos ,:) Tamo je mnogo veci izbor i 150 kn su...To je otprilike ako sam dobro izracunala 2500 din.....I to su syper modeli....Ovde modeli bzv 3000-3500din Da, to j e 2500, ako budes jtela, ja kad odem, javi da porucim, pa cu ti staviti na bus ;)
2018 05 26
E super!!!!Hvala :* <3
2018 05 26
Cek bre a kako ti saljem pare?
2018 05 26
Uplatis mi na racun :D ja cu ti kupim od mojih para i kad ti šibnem, uplatiš na moj tekući, ja samo konvertujem u euriće :D nek stoje :D
2018 05 26
> Debela_devojka: > Uplatis mi na racun :D ja cu ti kupim od mojih para i kad ti šibnem, uplatiš na moj tekući, ja samo konvertujem u euriće :D nek stoje :D Odlicno!!!!
2018 05 26
Dobro jutro, drage žene :*
2018 05 26
Dibro jutrooooo😀😘😘😘😘
2018 05 26
Mame sa dužim iskustvom, pomozite malo, pošto je moja mama sve zaboravila :D kako ovo deze da odvikavam od pelena? Juče je prvi put piškila u nošu :D čim sam je stavila, piškila je. Imamo i one dajdaj gaće za odvikavanje.. da joj to stavim? Evo ne znam, Boga mi :D a kad sam već nezaposlena i stalno porednje, hoću da radimo na svemu :)
2018 05 26
Koliko je stara?
2018 05 26
Zavisi od uzrasta
2018 05 26
Moje iskustvo: skines pelene,bacis i kupis 10 pari gaca. Nutkas na svakih 15 min nosu. Za nedelju dana dete prestaje da se upiski. Ni nocu joj ne stavljaj,musema ispod carsafa. Tecnost najkasnije u 7 uvece. Piski oko 9 ,pa je budis u 12,2,4 navijas sat. Vremenom proredjujes. Dodjes samo na jedno piskenje nocu izmedju 1 i 2. Nikakvo grdjenje,nagrada kad sama trazi,bananica"bravoooo!". Decija motivacija je cudo. Moji sinovi su poceli da kake sa 7 meseci u nosu ,a pelene za piskenje su skinuli sa 2 god,mada su mogli i ranije,ali to su decaci. Desavalo im se i sa 4 da se zaigraju i upiske😂
2018 05 26
1 2 ... 23 24 25 26 27 28 29 ... 72