Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

⭐CASKANJE⭐

> jelena2606: > > Keikoo: > > Ja ima par komada koji su novi, ali bez etikete. Jer su ili samo probani ili poskidane etikete. Umesto da sam ostavljala etikete pa da skinem kad budem htela da nosim. > > Kako ide vama prodaja ovih dana? > > :) > Nikako ,:) ,a vama? Isto tako hahahha Imala sam polu saradnju... Kad sam se našla sa devojkom da preuzme salonke kažem da otvori kutiju, vidi proba... Nije otvorila, pa joj kažem da ako joj ne odgovaraju da se nađemo opet da vrati. Tako je i bilo jer je mislila da su crne (a teget su), a i knap su joj bile. Tako da se beze veze iscimala, ali šta sad. To je poslednje što je bilo hahahaha
2018 05 23
> Debela_devojka: > > Keikoo: > > Ja ima par komada koji su novi, ali bez etikete. Jer su ili samo probani ili poskidane etikete. Umesto da sam ostavljala etikete pa da skinem kad budem htela da nosim. > > Kako ide vama prodaja ovih dana? > > :) > Bas danas malo krenulo :)kod tebe? Cekda prodam jos nesto, pa da uzmem baletanke :D Super, bitno da se kotrlja :) Mada mi se čini da je malo opusteo sajt od kako je došlo ovo lepo vreme. Mnogo manje tema, diskusija, pregleda...
2018 05 23
> Keikoo: > > jelena2606: > > > Keikoo: > > > Ja ima par komada koji su novi, ali bez etikete. Jer su ili samo probani ili poskidane etikete. Umesto da sam ostavljala etikete pa da skinem kad budem htela da nosim. > > > Kako ide vama prodaja ovih dana? > > > :) > > Nikako ,:) ,a vama? > Isto tako hahahha > Imala sam polu saradnju... Kad sam se našla sa devojkom da preuzme salonke kažem da otvori kutiju, vidi proba... Nije otvorila, pa joj kažem da ako joj ne odgovaraju da se nađemo opet da vrati. Tako je i bilo jer je mislila da su crne (a teget su), a i knap su joj bile. Tako da se beze veze iscimala, ali šta sad. To je poslednje što je bilo hahahaha Dobro ,ipak se nesto desava,iako niste prodali ,tamo i nazad ,je ipak kreativno provedeno vreme :') :') :')
2018 05 23
> jelena2606: > > Keikoo: > > > jelena2606: > > > > Keikoo: > > > > Ja ima par komada koji su novi, ali bez etikete. Jer su ili samo probani ili poskidane etikete. Umesto da sam ostavljala etikete pa da skinem kad budem htela da nosim. > > > > Kako ide vama prodaja ovih dana? > > > > :) > > > Nikako ,:) ,a vama? > > Isto tako hahahha > > Imala sam polu saradnju... Kad sam se našla sa devojkom da preuzme salonke kažem da otvori kutiju, vidi proba... Nije otvorila, pa joj kažem da ako joj ne odgovaraju da se nađemo opet da vrati. Tako je i bilo jer je mislila da su crne (a teget su), a i knap su joj bile. Tako da se beze veze iscimala, ali šta sad. To je poslednje što je bilo hahahaha > Dobro ,ipak se nesto desava,iako niste prodali ,tamo i nazad ,je ipak kreativno provedeno vreme :') :') :') :') :') :') :') :') Toliko je kreativno da ne mogu rečima opisati :') :') :')
2018 05 23
ALi moram da se pohvalim,da sam napokon pronasla starke ,maltene nove,naravno original za 1200 din :)
2018 05 23
> Keikoo: > > jelena2606: > > > Keikoo: > > > > jelena2606: > > > > > Keikoo: > > > > > Ja ima par komada koji su novi, ali bez etikete. Jer su ili samo probani ili poskidane etikete. Umesto da sam ostavljala etikete pa da skinem kad budem htela da nosim. > > > > > Kako ide vama prodaja ovih dana? > > > > > :) > > > > Nikako ,:) ,a vama? > > > Isto tako hahahha > > > Imala sam polu saradnju... Kad sam se našla sa devojkom da preuzme salonke kažem da otvori kutiju, vidi proba... Nije otvorila, pa joj kažem da ako joj ne odgovaraju da se nađemo opet da vrati. Tako je i bilo jer je mislila da su crne (a teget su), a i knap su joj bile. Tako da se beze veze iscimala, ali šta sad. To je poslednje što je bilo hahahaha > > Dobro ,ipak se nesto desava,iako niste prodali ,tamo i nazad ,je ipak kreativno provedeno vreme :') :') :') > :') :') :') :') :') Toliko je kreativno da ne mogu rečima opisati :') :') :') Budite obazrivi,to setkanje tamo-vamo ,moze da predje u zavisnost :') :') :')
2018 05 23
Hahaha, meni je žao devojke koja se više izmaltretirala te uzmi, te vrati. Zato lepo kad je lično preuzimanje, lepo da se pogleda, proba ako može i tada nema problema. Niko nije u obavezi da kupi kad se nađemo (bar kod mene), mada mislim da je to normalno.
2018 05 23
> Keikoo: > Hahaha, meni je žao devojke koja se više izmaltretirala te uzmi, te vrati. Zato lepo kad je lično preuzimanje, lepo da se pogleda, proba ako može i tada nema problema. Niko nije u obavezi da kupi kad se nađemo (bar kod mene), mada mislim da je to normalno. Ni kod mene,nije obavezno ali samo da mi bude veoma blizu kuce....I takodje volim licna preuzimanja..da svako vidi sta kupuje,to je skroz ok
2018 05 23
> jelena2606: > > Keikoo: > > Hahaha, meni je žao devojke koja se više izmaltretirala te uzmi, te vrati. Zato lepo kad je lično preuzimanje, lepo da se pogleda, proba ako može i tada nema problema. Niko nije u obavezi da kupi kad se nađemo (bar kod mene), mada mislim da je to normalno. > Ni kod mene,nije obavezno ali samo da mi bude veoma blizu kuce....I takodje volim licna preuzimanja..da svako vidi sta kupuje,to je skroz ok Pa i ja, kad neko kupuje od mene onda gledam da bude u blizini moje kuće. A s obzirom da sam kod Politike, mislim da je lako da se nađem sa nekim. Imala sam gomilu ličnog preuzimanja, ali ne preko krpica, ovde sam od relativno skoro.
2018 05 23
> jelena2606: > > Keikoo: > > Hahaha, meni je žao devojke koja se više izmaltretirala te uzmi, te vrati. Zato lepo kad je lično preuzimanje, lepo da se pogleda, proba ako može i tada nema problema. Niko nije u obavezi da kupi kad se nađemo (bar kod mene), mada mislim da je to normalno. > Ni kod mene,nije obavezno ali samo da mi bude veoma blizu kuce....I takodje volim licna preuzimanja..da svako vidi sta kupuje,to je skroz ok Ja uvek insistiram da kupac pogleda i pregleda robu, na vrh glave mi je pljuvanja po forumima,kupila novo,a onu ovakvo ili onakvo. Kad se nalazimo licno,gledaj. Kad saljem postom,pitam da li zeli dodatne slike... A da znam da pucam i na drugi kraj grada za prodaju,znam,sta cu,kad i ja imam gomilu obaveza,pa se ne uklapam.
2018 05 23
> jelena2606: > > Keikoo: > > Ja ima par komada koji su novi, ali bez etikete. Jer su ili samo probani ili poskidane etikete. Umesto da sam ostavljala etikete pa da skinem kad budem htela da nosim. > > Kako ide vama prodaja ovih dana? > > :) > Nikako ,:) ,a vama? Nikako ,pa stane... :') :')
2018 05 23
E bogami i kod mene nesto stalo.....lepo je vreme pa ljudi setaju....ali zato sam kupovala, kupovala..... ,:)
2018 05 23
Ne znam kako je bilo ranije ali pretpostavljam da ce mozda jos juni da nesto bude a onda verovatno juli ,a posebno avgust bice totalno nista..Verovatno se skuplja lova za letovanje
2018 05 23
> lokibg: > E bogami i kod mene nesto stalo.....lepo je vreme pa ljudi setaju....ali zato sam kupovala, kupovala..... ,:) Hahaha to znači da ćemo videti novitete kod tebe na profilu :') :')
2018 05 23
Jutro, jutro, kako smo danas? Vreme nedto baguje, ali mi smo lepo resile da odemo do grada, pa ako nas uhvati kisurina, sakricemo se u Meku :D
2018 05 24
1 2 ... 18 19 20 21 22 23 24 ... 72