Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

⭐CASKANJE⭐

Cvrc....nista x-)
2018 05 18
> *STARS*: > Cvrc....nista x-) Bice, bice XD ja juce postavim sliku haljine i prodala se posle pola sata, a bas se nisam nadala, iskreno. Mada je prelepa, ja je kupila bukvalno za jednu priliku. Drago mi je da ce je neko nositi :)
2018 05 18
Jeste odusevila se 😍a i ja sam kada je stigao 😊. Za par meseci puni 10 godina. Sada smo u bas ludim godinama krece lagano pubertet da drma. Kod njih je sve to mnogo ranije nego kod nas. Evo gledam je vec neko vreme i grudi su blago krenule da rastu pa se prosto zaprepastim. Bas je rano
2018 05 18
Pazi ja bih se bradovala. Moj stariji sin sad puni 9 i ,da,poceo je da luduje. Spremi zivce. Moj pubert.je bio haotican i to 1,2,3 god srednje skole,a ne osnovne!!!
2018 05 18
> *STARS*: > Pazi ja bih se bradovala. Moj stariji sin sad puni 9 i ,da,poceo je da luduje. Spremi zivce. Moj pubert.je bio haotican i to 1,2,3 god srednje skole,a ne osnovne!!! To izgleda kako kod koga..kod mene 7 i 8 razred katastrofa tek sam se dovela u red u drugoj srednje ,:) ..,a sin od 10 god ,pa vec je pocelo ozbiljno nadmudrivanje
2018 05 18
> jelena2606: > > *STARS*: > > Pazi ja bih se bradovala. Moj stariji sin sad puni 9 i ,da,poceo je da luduje. Spremi zivce. Moj pubert.je bio haotican i to 1,2,3 god srednje skole,a ne osnovne!!! > To izgleda kako kod koga..kod mene 7 i 8 razred katastrofa tek sam se dovela u red u drugoj srednje ,:) ..,a sin od 10 god ,pa vec je pocelo ozbiljno nadmudrivanje Da,da,nije ni 9 napunio,eto" ti sve znas" ,"ja sam za sve kri", ima i male brcice,a sto ume da se rasplace...
2018 05 18
Eee kod mene je to krenulo tek pred kraj osnovne ali je bilo ludo i nezaboravno 😂😂😄 A sad one vec gledaju kojoj su vise porasle grudi a nema nigde nista 😂😂😂. A tek simpatije Ona ava odusevljena jednog dana kaze meni kako je njena simpatija pristao sa sedi sa njom u autobusu. A pristao mukica jer ga ona nije ostavila na miru dok nije rekao da hoce 😂😂😂a i ona se njemu svidja. Kad dolazi juce iz skole i place mukica jedva sam je smirila. Saznao decak da joj se svidja pa se postideo i odbio da sedi sa njom. Ja joj kazem:Dobro polako stidi se mozda da ga pitas jos jednom Ona:Nisam luda ja cu da se zabavim sa mojim drugaricama a on neka ga kad je glup necu da ga jurim 😲 A danas sprema se bira garderobu kombinacije neke,odabrala na kraju,nalakirale nokte,spremila aksesoare,parfeme i sta sve ne i onako mrtva hladna kaze:E tako ima da se sredim da budem najlepsa pa neka crkne od muke kada me vidi sto me je odbio Ja ovako 😲 u nju A ona:Sta me gledas od vrtica mu se svidjam ako se do sada nije navikao na mene ja mu nisam kriva kad je glup 😂😂😂😂😂 Vristala sam od smeha Ja sam se u trecem razredu igrala barbikama nisam ni znala sta je simpatija a oni sada kakve zavere i misli 😂😂
2018 05 19
> ElenaPt: > Eee kod mene je to krenulo tek pred kraj osnovne ali je bilo ludo i nezaboravno 😂😂😄 > A sad one vec gledaju kojoj su vise porasle grudi a nema nigde nista 😂😂😂. A tek simpatije > Ona ava odusevljena jednog dana kaze meni kako je njena simpatija pristao sa sedi sa njom u autobusu. A pristao mukica jer ga ona nije ostavila na miru dok nije rekao da hoce 😂😂😂a i ona se njemu svidja. > Kad dolazi juce iz skole i place mukica jedva sam je smirila. Saznao decak da joj se svidja pa se postideo i odbio da sedi sa njom. > Ja joj kazem:Dobro polako stidi se mozda da ga pitas jos jednom > Ona:Nisam luda ja cu da se zabavim sa mojim drugaricama a on neka ga kad je glup necu da ga jurim 😲 > A danas sprema se bira garderobu kombinacije neke,odabrala na kraju,nalakirale nokte,spremila aksesoare,parfeme i sta sve ne i onako mrtva hladna kaze:E tako ima da se sredim da budem najlepsa pa neka crkne od muke kada me vidi sto me je odbio > Ja ovako 😲 u nju > A ona:Sta me gledas od vrtica mu se svidjam ako se do sada nije navikao na mene ja mu nisam kriva kad je glup 😂😂😂😂😂 > Vristala sam od smeha > Ja sam se u trecem razredu igrala barbikama nisam ni znala sta je simpatija a oni sada kakve zavere i misli 😂😂 Lakiras joj nokte, garderobica , ovo ono? Joj, ja sam baš protiv toga, a bojim se da neću moći da izađem na kraj kad dođe vreme :/ ja sam sa 10 god igrala nintendo i nosila duksiće sa medama i slično :D
2018 05 19
Ovo me podseti na moju polusestru, koja je inače fizički mala ja, bukvalno smo iste. Elem, pošto ja slušam rep ceo život i uvek sam joj govorila za Grand da su to seljaci ovo ono, jednom mi u busu, a imala je možda 4 godine, ja nekih 22, i piči neeka narodna pesma i ona pevuši. I ja onako oštro: mala, prekini da pevaš ovu seljačku muziku. Tek će ona meni, onako šuškavo, polurazgovetno: seko,i ti ces da slušaš ovakvu muziku a ne one tvoje pesme sa ružnim rečima, samo kad više ne budeš tinejdžerka ahahahaha. Nije mi bilo jasno odakle joj reč tinejdžerka u rečniku uopšte, a pogotovo kako sastavi takvu rečenicu :D
2018 05 19
Dobro jutro! Imam radnu subotu :,'( :,'( :,'( :,'( :,'(
2018 05 19
> Debela_devojka: > > > Lakiras joj nokte, garderobica , ovo ono? Joj, ja sam baš protiv toga, a bojim se da neću moći da izađem na kraj kad dođe vreme :/ ja sam sa 10 god igrala nintendo i nosila duksiće sa medama i slično :D Znas kako. I ja sam bila protiv toga kao i protiv telefona u tim godinama i svega ostalog ali ne vredi. Danas je takvo vreme. Bukvalno svi imaju,svi to rade. Lakiramo nokte ali eto tako samo povremeno.,za skolu se znaju pravila,ima par svojih parfemcica ali onih decijih(zaprepastim se kada cujem pojedine drugarice njene kako se razmecu nekim markama,parfem od 150 evra ipak nije za dete niti je zdrav za njih),i ostali aksesoari ono snalice rajfici i tako te decije sitnice. Ali iako joj to dozvoljavam kao sto rekoh ne moze da im se zabrani jer ih drustvo onda odbacuje,mnogo joj pricam,i pricam jer mislim da jedino to moze da im bude od koristi u danasnje vreme Mada ja sa njom imam takav odnos da moze da mi sve kaze i onda tako cesto sednemo pa zajedno ucestvujemo u razgovoru a mnogo puta dodje i sama pa pita bilo sta. 😊
2018 05 19
Aha sad vidim, ima deo sport i dijeta :)
2018 05 19
> ElenaPt: > > Debela_devojka: > > > > > Lakiras joj nokte, garderobica , ovo ono? Joj, ja sam baš protiv toga, a bojim se da neću moći da izađem na kraj kad dođe vreme :/ ja sam sa 10 god igrala nintendo i nosila duksiće sa medama i slično :D > Znas kako. I ja sam bila protiv toga kao i protiv telefona u tim godinama i svega ostalog ali ne vredi. Danas je takvo vreme. Bukvalno svi imaju,svi to rade. > Lakiramo nokte ali eto tako samo povremeno.,za skolu se znaju pravila,ima par svojih parfemcica ali onih decijih(zaprepastim se kada cujem pojedine drugarice njene kako se razmecu nekim markama,parfem od 150 evra ipak nije za dete niti je zdrav za njih),i ostali aksesoari ono snalice rajfici i tako te decije sitnice. > Ali iako joj to dozvoljavam kao sto rekoh ne moze da im se zabrani jer ih drustvo onda odbacuje,mnogo joj pricam,i pricam jer mislim da jedino to moze da im bude od koristi u danasnje vreme > Mada ja sa njom imam takav odnos da moze da mi sve kaze i onda tako cesto sednemo pa zajedno ucestvujemo u razgovoru a mnogo puta dodje i sama pa pita bilo sta. 😊 U pravu si skroz. Razgovor, razgovor, razgovor. One boni bons??? Ja ih obožavam :D
2018 05 19
> ElenaPt: > > Debela_devojka: > > > > > Lakiras joj nokte, garderobica , ovo ono? Joj, ja sam baš protiv toga, a bojim se da neću moći da izađem na kraj kad dođe vreme :/ ja sam sa 10 god igrala nintendo i nosila duksiće sa medama i slično :D > Znas kako. I ja sam bila protiv toga kao i protiv telefona u tim godinama i svega ostalog ali ne vredi. Danas je takvo vreme. Bukvalno svi imaju,svi to rade. > Lakiramo nokte ali eto tako samo povremeno.,za skolu se znaju pravila,ima par svojih parfemcica ali onih decijih(zaprepastim se kada cujem pojedine drugarice njene kako se razmecu nekim markama,parfem od 150 evra ipak nije za dete niti je zdrav za njih),i ostali aksesoari ono snalice rajfici i tako te decije sitnice. > Ali iako joj to dozvoljavam kao sto rekoh ne moze da im se zabrani jer ih drustvo onda odbacuje,mnogo joj pricam,i pricam jer mislim da jedino to moze da im bude od koristi u danasnje vreme > Mada ja sa njom imam takav odnos da moze da mi sve kaze i onda tako cesto sednemo pa zajedno ucestvujemo u razgovoru a mnogo puta dodje i sama pa pita bilo sta. 😊 Slazem se ,ne mozemo skroz protiv i ako se ne slazemo.Moje dete je dobilo mob tek u trecem iako su vec svi imali od prvog razreda...Bilo mi ga je zao,bezveze se osecao.Prosto nisam kapirala sta ce detetu u prvom razredu mobilni...i cime cu moci da ga zadovoljim kasnije...ako mu je mobilni sa 7 god igracka....A li moramo da idemo sa vremenom..oni su ipak sajber generacija...Jezim se i igrica...Dodju mu drugovi oni nicega drugog ne znaju da se igraju,osim da zasednu za sony..Tuzno je to!N e branim im i ovako se deca vrlo slabo druze i posecuju po kucama..zatrpani obavezama,i ambicijama roditelja :/
2018 05 19
Ovo sa ambicijama roditelja je pun pogodak. Sport, muzicka, jezici itd. Treba detetu dati i slobodno vreme. Preoptereceni su. A cesto ih roditelji upisuju na milion stvari samo da ne bi morali baviti se s njima. Sacekajte srednju skolu pa onda vidite sta su "velike" brige. Pozdrav svima i prijatan dan.
2018 05 19
1 2 ... 12 13 14 15 16 17 18 ... 72