Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

⭐CASKANJE⭐

Juce je ona bila u neko vreme na sajtu ja nisam htela da pisem racunam da ne budem dosadna javice sama kada posalje paket. Posle sat vremena vidim nema poruke rekoh ajde da pitam vidim blokirana
2018 05 16
> ElenaPt: > Juce je ona bila u neko vreme na sajtu ja nisam htela da pisem racunam da ne budem dosadna javice sama kada posalje paket. Posle sat vremena vidim nema poruke rekoh ajde da pitam vidim blokirana Ništa, to je to. Ti nisi dobila potvrdu da je paket poslat i pto kađe Stars, nemaš obavezu orema članici
2018 05 16
Otprilike tako nekako sam i ja razmisljala ali ajde da se posavetujem sa jos nekim da ne budem posle ja nesto kao kriva ni za sta. Nije bas prijatno
2018 05 16
> ElenaPt: > Otprilike tako nekako sam i ja razmisljala ali ajde da se posavetujem sa jos nekim da ne budem posle ja nesto kao kriva ni za sta. Nije bas prijatno Jel ti uopšte stigla poruka?
2018 05 16
Bas usla na temu da napisem. Nije. Drugi paketi koje sam ocekivala su stigli danas od te clanice ne . Bas mi nisu jasni ljudi . Naglasila sam da zelim da iznenadim dete za ekskurziju koja je sada u subotu. I sta bi bilo da nije blokirana,ja bih kao budala cekala paket umesto da narucim kod nekog drugog i propalo bi mi iznenadjenje za dete 😡
2018 05 16
> ElenaPt: > Bas usla na temu da napisem. > Nije. > Drugi paketi koje sam ocekivala su stigli danas od te clanice ne . > Bas mi nisu jasni ljudi . Naglasila sam da zelim da iznenadim dete za ekskurziju koja je sada u subotu. > I sta bi bilo da nije blokirana,ja bih kao budala cekala paket umesto da narucim kod nekog drugog i propalo bi mi iznenadjenje za dete 😡 Ma, budale. Ja razumem ljude koji se bave prevarama, pa te prej...u za hiljadu, dve evra, pa im , brate pružiš rukz. Bravo, majstori. Ali za 1000 din. Pa to je malo za doručak i cigare. Svašta
2018 05 16
> Debela_devojka: > > ElenaPt: > > Bas usla na temu da napisem. > > Nije. > > Drugi paketi koje sam ocekivala su stigli danas od te clanice ne . > > Bas mi nisu jasni ljudi . Naglasila sam da zelim da iznenadim dete za ekskurziju koja je sada u subotu. > > I sta bi bilo da nije blokirana,ja bih kao budala cekala paket umesto da narucim kod nekog drugog i propalo bi mi iznenadjenje za dete 😡 > Ma, budale. Ja razumem ljude koji se bave prevarama, pa te prej...u za hiljadu, dve evra, pa im , brate pružiš rukz. Bravo, majstori. Ali za 1000 din. Pa to je malo za doručak i cigare. Svašta Otprilike Jos sreca moja,ja sam navikla da uvek sama trazim da uplatim pre slanja jer mi je dosta manji ptt ,sreca pa sada nisam htela tako jer clanica ima svega par utisaka. Kako god. Hvala Bogu,nekako me uvek zastiti 😊
2018 05 16
Jel vam se svidja moja nova sličica? :)
2018 05 16
> *STARS*: > Jel vam se svidja moja nova sličica? :) Daaaaa
2018 05 16
Super ti je slicica :)
2018 05 16
<3 Hvala
2018 05 16
Samo da vas pozdravim devojke :) Kako ste danas? :")
2018 05 17
Pala prodaja ha hs pa sam danas optimisticno :D brate, uglavnom isto kao i svaki dan, bleja, ovo ono
2018 05 17
Evo....s posla,mrtva...sta ima lepo kod vas? :")
2018 05 17
Ja sam danas dobila moju nagradicu koju sam posteno osvojila u nagradnoj igri i to uz licnu dostavu! Majica je prelepaaaa....hvala STARS <3
2018 05 17
1 2 ... 10 11 12 13 14 15 16 ... 72