Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

⭐CASKANJE⭐

Svaka cast spoteru kakvu moc zapazanja ima. Da ne verujes koja kombinacija,mama i cerke!!? Uzas!
2018 05 15
I ja sam zatecena isto sam mislila da je devojka ok. Nego sto sam ja u velikoj nedoumici. Jurim vec danima cerkici za ekskurziju ranac koji hoce i nadjem juce ovde na sajtu,dogovorim se sa clanicom da mi danas hitno posalje da bi stiglo sto pre ona sve super,moze,ostavim svoje podatke...kad danas udjem da vidim da li je poslala poruku ona blokirana a nema negativne. Prvo sam bila u nedoumici sta da radim jer nemam njen kontakt niti vremena da trazim od clanica sa kojima je saradjivala,ne znam da li je poslala paket...i dugo sam tako razmisljala i odlucim da ukoliko je i poslat ja ga sutra ne podignem. To ce biti prvi put da uradim tako nesto ali iskreno ne rizikuje mi se da bacam 1500 din.. sve nesto razmisljam da je ispravna ima moj mob.pa bi me kontaktirala
2018 05 16
Sta bi vi uradile na mom mestu. Skroz sam zbunjena
2018 05 16
Jel postoji sansa da zamolis da otvoris paket dok je postar tu,znas ono,da platis,on saceka minut samo da budes sigurna da je to to? U slucaju da je pogresan paket ,samo ga vratis.
2018 05 16
Na zalost ne 😐 Mada nisam sigurna ni da mi je paket poslat. Jeste blokirana ovde na sajtu ali ima moj mob.da je poslala valjda bi mi javila
2018 05 16
A koja clanica je u pitanju?
2018 05 16
> ElenaPt: > I ja sam zatecena isto sam mislila da je devojka ok. > Nego sto sam ja u velikoj nedoumici. > Jurim vec danima cerkici za ekskurziju ranac koji hoce i nadjem juce ovde na sajtu,dogovorim se sa clanicom da mi danas hitno posalje da bi stiglo sto pre ona sve super,moze,ostavim svoje podatke...kad danas udjem da vidim da li je poslala poruku ona blokirana a nema negativne. > Prvo sam bila u nedoumici sta da radim jer nemam njen kontakt niti vremena da trazim od clanica sa kojima je saradjivala,ne znam da li je poslala paket...i dugo sam tako razmisljala i odlucim da ukoliko je i poslat ja ga sutra ne podignem. To ce biti prvi put da uradim tako nesto ali iskreno ne rizikuje mi se da bacam 1500 din.. sve nesto razmisljam da je ispravna ima moj mob.pa bi me kontaktirala Uradi ovako: nek kurir odnese u poštu, nemoj da se javiš i posle idi do poštr, otvori i proveri šta je poslala, pa tek onda potpiši i plati. Ja tako radim, kada mi se javi sumnja da nije ono što sam poručila poslato
2018 05 16
Pitaj admina zasto je blokirana,?
2018 05 16
E, a sta se meni desilo na pocetku. Hoce clanica predmet, ima par pozitivnih i hajde da se nađemo kao u gradu. Razmenimo brojeve, cujemo se sve cool. Ja mirals svakako sa malom do lekara, ponesem predmet, ona rekla zvaće. I pošto nikad nemam kredita, pošaljem joj naviber da potvrdimo neisporučeno. I kad sam završila šta imam, vratim se kući. Zovem sa maminog kaće nije odustala, ali nije stigla do grada pošto putuje, čujemo se kad se vrati, da čuvam obavezno. Ja čuvala deset dana, nikad mi se nije javila. Sad je blokirana. Viktorija1 je članica
2018 05 16
> *STARS*: > Pitaj admina zasto je blokirana,? Na zalost nemam toliko vremena na raspolaganju. Meni je potrebno da mi novi paket stigne vec sutra,najkasnije u petak posle mi je kasno,sto znaci da bih na drugom mestu morala vec danas da narucim taj isti ranac a opste je poznato da se admin javlja jednom u mesec dana ovde Nece mi dozvoliti ni u posti da otvorim paket to znam sigurno. Mada ako mi ne stigne sms u roku od pola sata znaci da paket nije ni poslat sto bih iskreno vise volela nego da vracam paket nazad Pisala sam u inbox sa clanicom Spotter kaze da je admin juce bio na sajtu i blokirao neke prevarante
2018 05 16
> ElenaPt: > > *STARS*: > > Pitaj admina zasto je blokirana,? > Na zalost nemam toliko vremena na raspolaganju. > Meni je potrebno da mi novi paket stigne vec sutra,najkasnije u petak posle mi je kasno,sto znaci da bih na drugom mestu morala vec danas da narucim taj isti ranac a opste je poznato da se admin javlja jednom u mesec dana ovde > Nece mi dozvoliti ni u posti da otvorim paket to znam sigurno. Mada ako mi ne stigne sms u roku od pola sata znaci da paket nije ni poslat sto bih iskreno vise volela nego da vracam paket nazad > Pisala sam u inbox sa clanicom Spotter kaze da je admin juce bio na sajtu i blokirao neke prevarante Jel može neki drugi rančić da ti posluži? Imam js neki mali
2018 05 16
> Debela_devojka: > > ElenaPt: > > > *STARS*: > > > Pitaj admina zasto je blokirana,? > > Na zalost nemam toliko vremena na raspolaganju. > > Meni je potrebno da mi novi paket stigne vec sutra,najkasnije u petak posle mi je kasno,sto znaci da bih na drugom mestu morala vec danas da narucim taj isti ranac a opste je poznato da se admin javlja jednom u mesec dana ovde > > Nece mi dozvoliti ni u posti da otvorim paket to znam sigurno. Mada ako mi ne stigne sms u roku od pola sata znaci da paket nije ni poslat sto bih iskreno vise volela nego da vracam paket nazad > > Pisala sam u inbox sa clanicom Spotter kaze da je admin juce bio na sajtu i blokirao neke prevarante > Jel može neki drugi rančić da ti posluži? Imam js neki mali Hvala na ponudi 😊 Nasla sam vec zenicu kod koje cu poruciti drugi isti takav samo me brine to sto cu radi moje sigurnosti morati da vratim paket od ove clanice ukoliko mi i stigne bilo sta uopste
2018 05 16
> ElenaPt: > > Debela_devojka: > > > ElenaPt: > > > > *STARS*: > > > > Pitaj admina zasto je blokirana,? > > > Na zalost nemam toliko vremena na raspolaganju. > > > Meni je potrebno da mi novi paket stigne vec sutra,najkasnije u petak posle mi je kasno,sto znaci da bih na drugom mestu morala vec danas da narucim taj isti ranac a opste je poznato da se admin javlja jednom u mesec dana ovde > > > Nece mi dozvoliti ni u posti da otvorim paket to znam sigurno. Mada ako mi ne stigne sms u roku od pola sata znaci da paket nije ni poslat sto bih iskreno vise volela nego da vracam paket nazad > > > Pisala sam u inbox sa clanicom Spotter kaze da je admin juce bio na sajtu i blokirao neke prevarante > > Jel može neki drugi rančić da ti posluži? Imam js neki mali > Hvala na ponudi 😊 > Nasla sam vec zenicu kod koje cu poruciti drugi isti takav samo me brine to sto cu radi moje sigurnosti morati da vratim paket od ove clanice ukoliko mi i stigne bilo sta uopste Ma, šta te brine, šta sad. Pa, blokirana je. Ne možeš znati šta ti je poslala
2018 05 16
> Debela_devojka: > > ElenaPt: > > > Debela_devojka: > > > > ElenaPt: > > > > > *STARS*: > > > > > Pitaj admina zasto je blokirana,? > > > > Na zalost nemam toliko vremena na raspolaganju. > > > > Meni je potrebno da mi novi paket stigne vec sutra,najkasnije u petak posle mi je kasno,sto znaci da bih na drugom mestu morala vec danas da narucim taj isti ranac a opste je poznato da se admin javlja jednom u mesec dana ovde > > > > Nece mi dozvoliti ni u posti da otvorim paket to znam sigurno. Mada ako mi ne stigne sms u roku od pola sata znaci da paket nije ni poslat sto bih iskreno vise volela nego da vracam paket nazad > > > > Pisala sam u inbox sa clanicom Spotter kaze da je admin juce bio na sajtu i blokirao neke prevarante > > > Jel može neki drugi rančić da ti posluži? Imam js neki mali > > Hvala na ponudi 😊 > > Nasla sam vec zenicu kod koje cu poruciti drugi isti takav samo me brine to sto cu radi moje sigurnosti morati da vratim paket od ove clanice ukoliko mi i stigne bilo sta uopste > Ma, šta te brine, šta sad. Pa, blokirana je. Ne možeš znati šta ti je poslala Slazem se.
2018 05 16
Ona da je poslala paket zabrinuula bi se. Zna da je blokirana, a ima tvoj broj telefona ,pozvala bi ili pustila poruku. Znaci ili je prevarant ili jos ne zna da je blokirana. Svakako ti vise nemas obavezu prema njoj.
2018 05 16
1 2 ... 9 10 11 12 13 14 15 ... 72