Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

⭐CASKANJE⭐

Ubi me ovo kuckanje na tel,nikako da se skupim za laptop,bar da ga popravim. Al nije mi jasno,masa devojaka je prodavala visak laptop za 50-70 e,zasto ne zele neke krpice u razmenu,to im svakako stoji kuci,kome da ga prodaju. A mozda im nista ne treba od mojih krpica :|
2018 05 12
> *STARS*: > Ubi me ovo kuckanje na tel,nikako da se skupim za laptop,bar da ga popravim. Al nije mi jasno,masa devojaka je prodavala visak laptop za 50-70 e,zasto ne zele neke krpice u razmenu,to im svakako stoji kuci,kome da ga prodaju. A mozda im nista ne treba od mojih krpica :| Ma, brate, da ti recem, juri lap top na KP i uvek mozes malo da se cenjkas :D
2018 05 12
> Keikoo: > Što ste se ućutale hahaha :) > Joj ja od jutros slikam i kačim, nije ovo baš jednostavno kad se nakupi stvari haha. > Bacite pogled, ima dosta novih stvarčica :) Inače ne nosim baletanke, ali one na kockice su top :D eto, ako se ne prodaju u narednih 10ak dana, uzecu ih , samo da mi detetu prodje rodj i krstenje, ojadise nas popovi , torrte i restorani XD
2018 05 12
Nego, sve razmišljam, okupile smo se tu, ima nas prilično, treba napraviti dog kad sve budu imale neki din viška, kao i neko slobodno vreme, ko je iz BGa, da se mi fino sastanemo nedje, recimo So i Biber ili tako neka niskobudžetna , a kvalitetna kafana, pa jedno 2,3 sata jedenje, pijenje :D
2018 05 12
> Debela_devojka: > Nego, sve razmišljam, okupile smo se tu, ima nas prilično, treba napraviti dog kad sve budu imale neki din viška, kao i neko slobodno vreme, ko je iz BGa, da se mi fino sastanemo nedje, recimo So i Biber ili tako neka niskobudžetna , a kvalitetna kafana, pa jedno 2,3 sata jedenje, pijenje :D :o :o :o A dijetaaaa? Prolece? Ni u jedan sorc ne ulazim :o Ideja ti je ekstra. Jedino ,sta cemo sa decom,ko ce da ih cuva? :)
2018 05 12
> Debela_devojka: > > *STARS*: > > Ubi me ovo kuckanje na tel,nikako da se skupim za laptop,bar da ga popravim. Al nije mi jasno,masa devojaka je prodavala visak laptop za 50-70 e,zasto ne zele neke krpice u razmenu,to im svakako stoji kuci,kome da ga prodaju. A mozda im nista ne treba od mojih krpica :| > Ma, brate, da ti recem, juri lap top na KP i uvek mozes malo da se cenjkas :D Znas,koliko god da pljuju krpice,ja ipak imam vise poveeenja nego u KP, ovde vidim ocene,ne moze tek tako da mi uvali nesto pred crkavanje...
2018 05 12
Uh, ne znam, ja sam na KP uvek sa kupovinom prolazila super , stvarno. P. S. Vodimo i djecu XD ja moje svuda vucem, da se uci od malena :D pa, necemo kasnooo uvece, popodnevni casovi.
2018 05 12
Ma gde,pobili bi se za 5 min, ....ja imam decake...njima je sve dosadno. Mozda ako bi isli negde u park pa da se oni zanimaju ,a mi se istruckamo uz neku kafu za poneti ili sladoled🤔
2018 05 12
Sad sam gledala KP nema nista bez 150 e, a jel imate nokoga povoljnog za popravku,meni treba kuler da se promeni i sarkice su pukle,inace je ekstra. Deca ga razvalila,otvori,zatvori,otvori ,zatvori....
2018 05 12
Vreme za nagradnu igru😀
2018 05 12
> Debela_devojka: > > Keikoo: > > Što ste se ućutale hahaha :) > > Joj ja od jutros slikam i kačim, nije ovo baš jednostavno kad se nakupi stvari haha. > > Bacite pogled, ima dosta novih stvarčica :) > Inače ne nosim baletanke, ali one na kockice su top :D eto, ako se ne prodaju u narednih 10ak dana, uzecu ih , samo da mi detetu prodje rodj i krstenje, ojadise nas popovi , torrte i restorani XD To su one sa 3.strane? Eto, za tebe su 800 din ako budeš želela :)
2018 05 12
> Keikoo: > > Debela_devojka: > > > Keikoo: > > > Što ste se ućutale hahaha :) > > > Joj ja od jutros slikam i kačim, nije ovo baš jednostavno kad se nakupi stvari haha. > > > Bacite pogled, ima dosta novih stvarčica :) > > Inače ne nosim baletanke, ali one na kockice su top :D eto, ako se ne prodaju u narednih 10ak dana, uzecu ih , samo da mi detetu prodje rodj i krstenje, ojadise nas popovi , torrte i restorani XD > To su one sa 3.strane? Eto, za tebe su 800 din ako budeš želela :) Joj, hvala, zelecu :")
2018 05 12
Dobro jutro devojkeeee :") <3
2018 05 13
Zamrla tema ili kafić zatvoren zbog inspekcije ?
2018 05 13
> Debela_devojka: > Zamrla tema ili kafić zatvoren zbog inspekcije ? Ne,ne,ja sam tu uvek 8-) Al pijem limunadu sama :(
2018 05 13
1 2 ... 7 8 9 10 11 12 13 ... 72