Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Precenjeno... part 2

Al sto Mozes starke da nadjes po nekim nenormalnimcenama, a unutra prljavo i izcufano..
2019 06 05
Mislim da nije. Jer su u buticima takve providne sandale po 3.000-4.000 rsd.
2019 06 06
Ahaa..
2019 06 06
Tako ce i prodati bilo sta.
2019 06 12
😘
2019 06 12
😘
2019 06 12
Pogresih, nije ulazila samo 7 dana. Da je ne bih ubila u pojam brisem svoj komentar, a Vi obrisite svoj da ne bi skontala da smo o njoj pisale. Zelim joj svu srecu, naravno, jer svaka roba svoga kupca ima.
2019 06 12
> Maculi: > Da brišemo ....?? Ili joj je ovo baš fina reklama ??? :") Pa ti si joj fenomenalna reklama, tako vrcava, vesela. Tvoji komentari su primereni, ostavi, ja obrisah 😘😘
2019 06 12
Koliko mi je zao sto ranije nisam naisla na ovu temu! Svaki oglas kod kog stoji cena za testere proizvoda je precenjen za tu istu cenu! Vidjam 5 testera proizvoda za 1200-1500din, sto je aaaapsolutno nebulozno! Odvojite 20min svog vremena, obidjite 3-4 apoteke ili odete u Lilly i eto vam 5 testera. Uzasnuta sam i zgrozena takvim postovima
2019 07 21
Bilo mi je mnogo smešno jer sam videla ovo istog dana kad sam ušla u Sinsay prvi put. Drugi put sam ih se setila čim sam ih videla na štandu. 😁
2019 07 24
> MajaR38: > Strašno ! A na profilu joj piše " ko traži zamenu dobija negativnu ocenu " ???! Pa hvala joj na upozorenju , ja sa takvom osobom ne bih ni želela da sarađujem :) E Boze...:O da li je stvarno to napisala.......sou!!
2019 07 31
ja ne vidim problem sa tim, pise stara cena: 9990din. sta bi to onda dalje impliciralo, da svako ko kupi novu stvar u radnji i posle toga iz nekog razloga stavi tu istu stvar na krpice, mora nuzno da prati i sva snizenja u svim radnjama i da stalno uskladjuje cenu na "krpicama" sa tim?
2019 08 14
ne vidite problem sa tim jer ne znate da je ovo model patika od pre 2 godine i da su već duuuuže vreme na tom sniženju. dakle, sa velikom sigurnošću mogu da kažem da ih članica nije platila 9990 kao što tvrdi jer čisto sumnjam da 2 godine stoje u kutiji, nove, nenošene. ako grešim - meni na dušu. ;) dalje, da, smatram da je normalno da prodavac formira svoju cenu imajući u vidu trenutnu cenu tog artikla u slobodnoj prodaji. daleko od toga da prodavac iznad krši neko pravilo ili zakon, ako izuzmemo unutrašnji, lični. u krajnjoj liniji, moj post iznad možete shvatiti i kao preporuku gde se ove patike mogu nabaviti po povoljnijoj ceni, a to i jeste svrha ove teme.
2019 08 14
> Mar1ja: > ja ne vidim problem sa tim, pise stara cena: 9990din. > sta bi to onda dalje impliciralo, da svako ko kupi novu stvar u radnji i posle toga iz nekog razloga stavi tu istu stvar na krpice, mora nuzno da prati i sva snizenja u svim radnjama i da stalno uskladjuje cenu na "krpicama" sa tim? Prodavac možda ne mora, ali kupci bi trebalo da ne bi ispadali majmuni. Naravno, svi znamo da je ona kupila na sniženje pa preprodaje po punoj ceni iz aprila 2017 godine.
2019 08 15
ok, sa time vec mogu da se slozim. bilo bi fer da, ako su vec kupljene pre 2 godine i ako je puna cena, da su samo stajale u kutiji ili da su nosene samo jednom. ja sam samo zamislila situaciju da sam ja neko ko je kupio npr Shoestar cipele u sezoni za 10+ hiljada, nosila sam ih 2, 3 puta i zelim da ih prodam jer mi npr. ne odgovara broj. i tu zamislim da ih nisam odmah okacila na "krpice" jer sam, kao vecina zena, pomislila "mozda cu ih i nositi jednom", ;) sto se nije desilo i prodju 2 godine, ja shvatim da nisu za mene, da ih ne nosim i da bi da ih prodam. ja u tom slucaju nikako ne bih stavila ful cenu po kojoj sam ih kupila ;)
2019 08 16
1 2 ... 6 7 8 9 10 11 12 ... 61