Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

STARS vikend nagradna igra

Hvala svim clanicama....bas sam rekla i Stars-hvala joj pre svega sto je unela pozitivnu energiju na forum i podstakla neke fine, kulturne clanice da komentarisu, ucestvuju, druze se.....
2018 05 12
> lokibg: > Hvala svim clanicama....bas sam rekla i Stars-hvala joj pre svega sto je unela pozitivnu energiju na forum i podstakla neke fine, kulturne clanice da komentarisu, ucestvuju, druze se..... <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3
2018 05 12
> *STARS*: > > LadyBlye: > > Mene je zbunilo prvo to što je "sveže napravljen"- muški rod pa kako nisam ubola iz prve majicu, nisam više ni gledala majice jer sam se vodila time da je "on"- pa od šortseva preko bermuda odlutah do sakoa... Hehehe ;) > > A, i net mi koči i baguje... > > U svakom slučaju, zabavno je svakako i još jednom iskrene čestitke dobitnici-pobednici <3 > Pa bukvalan prevod Fresh made je sveze napravljen- odnosi se na poklon koji je u muskom rodu. > E,nemoj da se bunis celo popodne sam lupala glavu sta da stavim kao zadatak x-) x-) x-) Ma, ništa lično *STARS* ;) <3
2018 05 13
> LadyBlye: > > *STARS*: > > > LadyBlye: > > > Mene je zbunilo prvo to što je "sveže napravljen"- muški rod pa kako nisam ubola iz prve majicu, nisam više ni gledala majice jer sam se vodila time da je "on"- pa od šortseva preko bermuda odlutah do sakoa... Hehehe ;) > > > A, i net mi koči i baguje... > > > U svakom slučaju, zabavno je svakako i još jednom iskrene čestitke dobitnici-pobednici <3 > > Pa bukvalan prevod Fresh made je sveze napravljen- odnosi se na poklon koji je u muskom rodu. > > E,nemoj da se bunis celo popodne sam lupala glavu sta da stavim kao zadatak x-) x-) x-) > Ma, ništa lično *STARS* ;) <3 Naravno,samo <3 :") <3
2018 05 13
> *STARS*: > > LadyBlye: > > > *STARS*: > > > > LadyBlye: > > > > Mene je zbunilo prvo to što je "sveže napravljen"- muški rod pa kako nisam ubola iz prve majicu, nisam više ni gledala majice jer sam se vodila time da je "on"- pa od šortseva preko bermuda odlutah do sakoa... Hehehe ;) > > > > A, i net mi koči i baguje... > > > > U svakom slučaju, zabavno je svakako i još jednom iskrene čestitke dobitnici-pobednici <3 > > > Pa bukvalan prevod Fresh made je sveze napravljen- odnosi se na poklon koji je u muskom rodu. > > > E,nemoj da se bunis celo popodne sam lupala glavu sta da stavim kao zadatak x-) x-) x-) > > Ma, ništa lično *STARS* ;) <3 > Naravno,samo <3 :") <3 <3 <3 <3
2018 05 13
1 2 3 4 5