Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Pomoc SVIMA.. pogledajte ;)

> LoolaA: > Zdravo devojke :) > Ukoliko imte problem sa sajtom, da ne vidite poruke lepo, da ne mozete da dodate predmet u omiljene niti da postavite novi.. uradite sledece :) > Samo napisite bilo sta u komentaru na bilo kojoj temi, i sve ce se unormaliti :) > Procitah savet jedne clanice u jednoj od tema i zaista je uspelo ;) > Pa otvorih ovu temu da veci broj devojaka vidi o:) > <3 Hvala :)
2022 06 27
Postavljam predmete preko aplikacije Goglasi :) Jedino tako se ulogujem preko mobilnog i postavljam. Kad udjete u predmet sa ovog sajta, a ima ih puno na internetu, lako je ući. ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/7a40b19ec4d64130e1bc83a157a07886.jpg)
2022 07 07
Super savet!
2022 07 09
> LoolaA: > Zdravo devojke :) > Ukoliko imte problem sa sajtom, da ne vidite poruke lepo, da ne mozete da dodate predmet u omiljene niti da postavite novi.. uradite sledece :) > Samo napisite bilo sta u komentaru na bilo kojoj temi, i sve ce se unormaliti :) > Procitah savet jedne clanice u jednoj od tema i zaista je uspelo ;) > Pa otvorih ovu temu da veci broj devojaka vidi o:) > <3 Hajde da pokušamo
2022 07 14
Nadam se da ce da pomogne jer ne mogu da postavim predmete
2022 07 14
Zdravo,da li je aktivan sajt jos?
2022 07 25
> LoolaA: > Zdravo devojke :) > Ukoliko imte problem sa sajtom, da ne vidite poruke lepo, da ne mozete da dodate predmet u omiljene niti da postavite novi.. uradite sledece :) > Samo napisite bilo sta u komentaru na bilo kojoj temi, i sve ce se unormaliti :) > Procitah savet jedne clanice u jednoj od tema i zaista je uspelo ;) > Pa otvorih ovu temu da veci broj devojaka vidi o:) > <3 Nova sam, I ne uspevam da postavim predmet 😔
2022 08 15
Hvala puno, upravo sam imala problem da ne mogu postaviti predmet a ovo mi nije ni palo na pamet, nadam se da ce, sad moći.😃
2022 08 18
> NadjaJO: > > LoolaA: > > Zdravo devojke :) > > Ukoliko imte problem sa sajtom, da ne vidite poruke lepo, da ne mozete da dodate predmet u omiljene niti da postavite novi.. uradite sledece :) > > Samo napisite bilo sta u komentaru na bilo kojoj temi, i sve ce se unormaliti :) > > Procitah savet jedne clanice u jednoj od tema i zaista je uspelo ;) > > Pa otvorih ovu temu da veci broj devojaka vidi o:) > > <3 > Hvala :) Hvala. Nova sam a nikako ne mogu da postavim nista. Pa da probamo
2022 08 19
> LoolaA: > Zdravo devojke :) > Ukoliko imte problem sa sajtom, da ne vidite poruke lepo, da ne mozete da dodate predmet u omiljene niti da postavite novi.. uradite sledece :) > Samo napisite bilo sta u komentaru na bilo kojoj temi, i sve ce se unormaliti :) > Procitah savet jedne clanice u jednoj od tema i zaista je uspelo ;) > Pa otvorih ovu temu da veci broj devojaka vidi o:) > <3 Hvala
2022 08 25
> LoolaA: > Zdravo devojke :) > Ukoliko imte problem sa sajtom, da ne vidite poruke lepo, da ne mozete da dodate predmet u omiljene niti da postavite novi.. uradite sledece :) > Samo napisite bilo sta u komentaru na bilo kojoj temi, i sve ce se unormaliti :) > Procitah savet jedne clanice u jednoj od tema i zaista je uspelo ;) > Pa otvorih ovu temu da veci broj devojaka vidi o:) > <3 Molom Vas, uzela sam kaput pre dva dana br 38..to je moja vel. Ali kada mi je stigao kaput, on je meni strašno velik i širok. Poslala sam poruku, da li mogu da vratim kaput, još uvek nema odgovora. Da li uopšte kupljena roba može da se vrati? Hvala.. Pozzzz❤️
2022 08 27
Sve zavisi od dobre volje prodavca. Nekima i na profilu piše da kupljenu robu i novac ne vraćaju i da se pre kupovine o svemu dobro raspitate. Savet za ubuduće: nikada nemojte da se oslonite samo na naznačene veličine, uvek tražite mere, ako ih u oglasu nema. Ako taj prodavac ne želi da Vam vrati novac, fotografišite kaput i stavite ga na svoj profil, možda uspete da ga prodate. 😊 edit: izgleda da ste to već uradili. 😊 Ako je to ovaj kaput: ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/f1007af584246009d2bebc4de22deb22.jpg) naglasite u oglasu da odgovara veličini većoj od naznačene (38).
2022 08 27
🙂
2022 09 04
Hvala puno 💋
2022 09 05
1 2 ... 61 62 63 64 65 66 67 ... 85