Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Pomoc SVIMA.. pogledajte ;)

> LoolaA: > Zdravo devojke :) > Ukoliko imte problem sa sajtom, da ne vidite poruke lepo, da ne mozete da dodate predmet u omiljene niti da postavite novi.. uradite sledece :) > Samo napisite bilo sta u komentaru na bilo kojoj temi, i sve ce se unormaliti :) > Procitah savet jedne clanice u jednoj od tema i zaista je uspelo ;) > Pa otvorih ovu temu da veci broj devojaka vidi o:) > <3 Nadam se da ta fora radi jer sajt baguje bas puno u poslednje vreme 😊
2023 07 12
...
2023 07 16
Poštovane, Da li možete da mi pomognete? Poludela sam za sandalama sa slike, a potreban mi je neki drugi kontakt od žene koja ih prodaje, ja sam ovde od nedavno 😄. Bila bih Vam mnogo, mnogo zahvalna kada bih stupila u kontakt sa osobom koja vodi ovaj forum/profil, kako god. 😁 U prilogu ostavljam dve fotgrafije, ženu koju tražim i sandale.😆 Pomagajteeee 🙏🏽 ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/fecc45e8fcaabb3b20d1f77efaab1841.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/2b10e25495f0eec27cc0aced1ba609e5.jpg)
2023 07 19
Hvala puno ❤️
2023 07 21
Poštovane, nova sam ovde pa mi treba mala pomoc kako sakupiti vise pratioca. Pozdrav! 😁
2023 07 21
Danima postavljam isti predmet , kad sve ispunim i zavrsim on se postavi normalno. i nakon 5 min je skinut . Da li neko zna do cega je to ?lonce za mleko je u pitanju?
2023 07 24
Hvala 🙂❤️
2023 07 29
Hvala 😊
2023 08 01
💜😍
2023 08 04
...
2023 08 13
> LoolaA: > Zdravo devojke :) > Ukoliko imte problem sa sajtom, da ne vidite poruke lepo, da ne mozete da dodate predmet u omiljene niti da postavite novi.. uradite sledece :) > Samo napisite bilo sta u komentaru na bilo kojoj temi, i sve ce se unormaliti :) > Procitah savet jedne clanice u jednoj od tema i zaista je uspelo ;) > Pa otvorih ovu temu da veci broj devojaka vidi o:) > <3 Hvala
2023 09 02
> LoolaA: > Zdravo devojke :) > Ukoliko imte problem sa sajtom, da ne vidite poruke lepo, da ne mozete da dodate predmet u omiljene niti da postavite novi.. uradite sledece :) > Samo napisite bilo sta u komentaru na bilo kojoj temi, i sve ce se unormaliti :) > Procitah savet jedne clanice u jednoj od tema i zaista je uspelo ;) > Pa otvorih ovu temu da veci broj devojaka vidi o:) > <3 ajde da iskomentarisam i ja nesto, posto meni sad baguje
2023 09 08
> LoolaA: > Zdravo devojke :) > Ukoliko imte problem sa sajtom, da ne vidite poruke lepo, da ne mozete da dodate predmet u omiljene niti da postavite novi.. uradite sledece :) > Samo napisite bilo sta u komentaru na bilo kojoj temi, i sve ce se unormaliti :) > Procitah savet jedne clanice u jednoj od tema i zaista je uspelo ;) > Pa otvorih ovu temu da veci broj devojaka vidi o:) > <3 Da li neko zna zasto mi je odjednom skinuto sve sem jedne objave na mom profilu? Inače stoje za prodaju par meseci, i danas ulazim i samo jedna je tu a nisam ih ja obrisala... :( molim bilo koga da mi objasni ako se susreo sa istim problemom. 🍀
2023 09 11
> LoolaA: > Zdravo devojke :) > Ukoliko imte problem sa sajtom, da ne vidite poruke lepo, da ne mozete da dodate predmet u omiljene niti da postavite novi.. uradite sledece :) > Samo napisite bilo sta u komentaru na bilo kojoj temi, i sve ce se unormaliti :) > Procitah savet jedne clanice u jednoj od tema i zaista je uspelo ;) > Pa otvorih ovu temu da veci broj devojaka vidi o:) > <3 ja ne mogu da postavim oglas
2023 09 15
> LoolaA: > Zdravo devojke :) > Ukoliko imte problem sa sajtom, da ne vidite poruke lepo, da ne mozete da dodate predmet u omiljene niti da postavite novi.. uradite sledece :) > Samo napisite bilo sta u komentaru na bilo kojoj temi, i sve ce se unormaliti :) > Procitah savet jedne clanice u jednoj od tema i zaista je uspelo ;) > Pa otvorih ovu temu da veci broj devojaka vidi o:) > <3 Kako mislite bilo šta u komentaru? Nisam bas najbolje razumela gde treba da se to napise? Nova sam na ovom sajtu i satima vec pokusavam da postavim nesto ns prodaju i ne mogu. Tagovi i Materijali su stalno crveni sta god da napisem. Na kraju sam se iznervirala do bola jer mi nije ni jasno zasto i dalje pokusavam. Sajt je po meni bas los
2023 09 15
1 2 ... 78 79 80 81 82 83 84 ... 85