Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Ovde se prodaje nešto??

Drage moje, da li se ovde uopšte prodaje nešto? Da li je neka od vas prodala nešto u skorije vreme?? 😃 Jedina aktivnost ovde mi je ćaskanje po forumima i poneka kupovina. 😃 Više ni ne stavljam nove predmete. 🦋
2018 10 10
Predmeti novi ni ne mogu da se stave x-) x-) x-) Jesam prodala torbu za 100 dinaara :) :) :) Prodaje se sigurno, ali kod mene slabo. Ja sam resila da rasteretim profil nekih predmeta koji ne zele da me napuste, ali ja sam tako odlucila, pa ih prodajem za 100 dinara i poklanjam neke stvarcice ,:) :")
2018 10 10
Ja sam nesto prodala juce i danas, a pre toga vise od 2 nedelje sam bila na standby ,:)
2018 10 10
Ko sto rece Zagica, slabo, bas slabo. Ja sam cak majice i nakit stavila po 50 din jer mi mnogo prostora sve to zauzima, racunajuci da ljudi pametno kupuju i da ce sad kupovati letnje stvari po takvim cenama, ali nista i dalje :)
2018 10 10
Ovde cini mi se nema pravila po pitanju prodaje ili kupovine.Ko hoce da kupi taj ce kupiti i precenjeno,a onaj ko nece bice mu skupo i 100 din.
2018 10 10
@MinaMasa Slazem se .Ja sam uvek tako kupovala..letnje na snizenju pred jesen,a zimske na snizenju pred prolece...Sada isto ,ako nabasam u sred zime na neku dobru krpicu letnju povoljnu ,bez raznisljanja kupujem.i obrnuto....
2018 10 10
Ja jesam i to lepo zaradila..7000 din za dva dana..☺☺🙋 Pupu da neureknem😀
2018 10 10
Prodala pre pet dana, a pre toga pre dvanaest. Nešto sam i poklonila. Poslala sam "Želim..." jednoj članici za šuškavac, ali ona se ne loguje već deset dana, tako da ne znam šta će se sa mojom željom dogoditi... :) A jučer sam postavila neke nove predmete, moglo je.
2018 10 10
Super sladja014, bas mi je drago, u zdravlju da ih potrosite :) Jelena2606, upravo tako :)
2018 10 10
> MinaMasa: > Super sladja014, bas mi je drago, u zdravlju da ih potrosite :) Jelena2606, upravo tako :) Hvala draga..joj vec pola otislo ☺😊na bebana 🙋😘😘
2018 10 10
Skoro sam prodala mindjuse, a poslednja saradnja mi je bila razmena :)
2018 10 10
Sladja014, na radost :) Super, DaadaaNaanaa :)
2018 10 10
Uuuu, kod mene mrtvo more😮
2018 10 10
Sladja014, svaka čast i nazdravlje! ;) :) Najiskrenije uopšte nisam na ovom sajtu da bih prodala (nije da nema prodaje uopšte), pre sam tu ili da nešto razmenim, ili nešto kupim, a često i da poklonim ono što meni nije neophodno a nekome će ipak značiti i koristiti. Baš kao što reče Jelena2606 onaj ko hoće kupiće, a onaj ko neće njemu je i 100tinak din. mnogo. Nema tu nekih određenih pravila.
2018 10 10
> LadyBlye: > Sladja014, svaka čast i nazdravlje! ;) :) > Najiskrenije uopšte nisam na ovom sajtu da bih prodala (nije da nema prodaje uopšte), pre sam tu ili da nešto razmenim, ili nešto kupim, a često i da poklonim ono što meni nije neophodno a nekome će ipak značiti i koristiti. > Baš kao što reče Jelena2606 onaj ko hoće kupiće, a onaj ko neće njemu je i 100tinak din. mnogo. Nema tu nekih određenih pravila. Hihi..hvala😘ma to mi se posrecilo verovatno ko zna 😀daj boze da nam svima krene ovako kao meni😊 Meni iskreno znaci kad prodam neradim nigde i od tih para kupim sebi i deci ☺ vise njima😊☺ Razmenim i ja kad sam u mogucnosti i ako mi se svidi nesto..Mada obicno mi nude razmenu one koje na profilu nemaju nista 😀😀razumete😄😄
2018 10 10
1 2 3 4