Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Swarovski kristali

> Debela_devojka: > Naime, u potrazi sam za jednim swarowski priveskom, ali kada pretražujem, većinski mi izlazi nakit sa swarovski elementima, čak sam jednoj devojci, koja me je ubeđivala da je to swarovski, pokušala da objasnim da to i jeste nakit koji ima elemente njihovih kristala, ali.nije njihova izrada i dizajn, već samo materijal, što nikako nije isto. Volela bih da se oglasi još neko ko se stvarno razume, jer mislim da doata devojaka može biti prevareno zbog neznanja i platiće previsoku cenu za nakit koji nikako ne vredi koliko i pravi swarovski sa njihovim hologramom na kitiji i žigom. A i mislim da je interesantna tema za one koji vole njihov nakit, ja ih prosto obožavam :) Kod mene imas bas bas original swarovski nakit sa svim zovovima neke nisam ni slikala
2018 11 21
@ Debela_devojka: Naravno, sve je ok sto se uklopi u licni plan ( kakav god bio). Moja skepsa je hvala bogu samo moja😁😂. A i odgovor na pitanje, da li je original, je mnogo laksi. Mada.....jednom sam ovde kupila nesto sto se "oljustilo" posle prvog nosenja, od tada skepsa jos raste🤐🙄
2018 11 21
Ma, naravno, ali ima leka i za to: lično preuzimanje! Onaj ko se zaista rszume, ne mete omanuti :) kad su takve stvari u pitanju, uvek praktikujem da pogledam prvo, pa tek onda dajem lovu :D
2018 11 21
> Debela_devojka: > Ma, naravno, ali ima leka i za to: lično preuzimanje! Onaj ko se zaista rszume, ne mete omanuti :) kad su takve stvari u pitanju, uvek praktikujem da pogledam prvo, pa tek onda dajem lovu :D Pa da ja cak saljem snimke na sunce bez blica sa blicom sve snimim i saljem i nema greske.
2018 11 21
> Petissa: > @ Debela_devojka: > Naravno, sve je ok sto se uklopi u licni plan ( kakav god bio). Moja skepsa je hvala bogu samo moja😁😂. A i odgovor na pitanje, da li je original, je mnogo laksi. Mada.....jednom sam ovde kupila nesto sto se "oljustilo" posle prvog nosenja, od tada skepsa jos raste🤐🙄 Mora se dosta gledati ja bas zbog toga saljem snimke slike i sve sto je potrebno sa blicem bez blica na sunce bez sunca i nikad bas nikad nisam imala problema i uvek su bili zadovoljni .Imam jednu sa Lalafoa koja je kupila nekoliko puta od mene uverila se u originalnost i da je to kupljeno preko i sad me zove kad zeli nesto da kupi obavezno mene pita jel original ili nije.😁
2018 11 21
1 2