Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Omiljeni džank fud u gradu!

@Mici...Da li Loki jos uvek postoji?.
2018 12 01
@Luna...Poznata. :) :) Nekoliko koraka dalje je bila moja kuca,a nekoliko koraka uzbrdo moja skola <3 <3 A kolace u "Milici",ozbiljno hvale,:) :)
2018 12 01
> jelena2606: > @Mici...Da li Loki jos uvek postoji?. Da ali je premešten u ul Strahinić Bana... Ne znam broj ali islod marketa nekadašnjeg Alonsa se sada nalazi..
2018 12 01
Secam se da je bila prica o pisanju peticije da ga ne uklone sa starog mesta ,:)
2018 12 01
Uh, kad se setim prvog petka u mesecu u Dafu, 50% sniženje na sve.... Jedite oči.... Al, čoveče, to je bilo pre oko 15 godina... Ja na Konjarniku (tad živela), nikakav problem bio nije da sednem u 17 i odem do Zemuna na palačinke.... Doduše, ni sad mi ne pada teško da se uputim preko reke.... Ima jedan pab u Zemunu, blizu pijace, služili su tad strana piva, a unutra je tako prijatno, kao da dolaziš svaki dan... Ima bas lepih mesta... A kod mare redovno klopali posle barutane, skca, akademije.... E... I da ne izostavim pekaru Trpkovic.... Štapići sa belim lukom i maslinovim uljem.... Mmm...
2018 12 01
A spagete u Tragu? E to mi je bilo bas blizu kuce, bukvalno kad ne znam sta da jedem idem tamo....
2018 12 01
A kod mare redovno klopali posle barutane, skca, akademije.... E... I da ne izostavim pekaru Trpkovic.... Štapići sa belim lukom i maslinovim uljem.... Mmm... Onda se znamo i iz skca i iz barutane, a Boga mi i iz Akademije :D ah, dobra , stara vremena
2018 12 01
> lokibg: > A spagete u Tragu? E to mi je bilo bas blizu kuce, bukvalno kad ne znam sta da jedem idem tamo.... Prošla x puta i nikada nisam ušla, ne znam zašto. Cezar salata u Contact—u na NBGu :D s ko nije bio u Trpezi u MMLu, obavezno staviti na spisak, najjači restoran , ultra niske cene, vrhunska hrana
2018 12 01
> Debela_devojka: > A kod mare redovno klopali posle barutane, skca, akademije.... E... I da ne izostavim pekaru Trpkovic.... Štapići sa belim lukom i maslinovim uljem.... Mmm... > Onda se znamo i iz skca i iz barutane, a Boga mi i iz Akademije :D ah, dobra , stara vremena Mož ' biti da se znamo.... Hmmm... Lepa vremena behu...
2018 12 01
Imam ja i favorite iz Arandjelovca jos iz vremena kada sam tamo igrala za njihov klub - palacinke i pice u Leonardu!!!! I pravac na kardiovaskularno hahahahaah......
2018 12 01
> lokibg: > A spagete u Tragu? E to mi je bilo bas blizu kuce, bukvalno kad ne znam sta da jedem idem tamo.... Daa..A bile su I velike porcije,a cene skroz pristpacne
2018 12 01
Kada si spomenula Arandjelovac,mozda ima neka devojka koja je odatle....Imaju neku old skul kafanicu,karirani stolnjaci....Ljudi moji pecenje,ne znam da li sam ikada bolje jela,a cena smesnaaa....Ne mogu da se setim kako se zove kafanica...Prosli put umalo povratila nisam od zdranja,nema gde vise,a ukusnoooo
2018 12 01
Jelka , kod tebe u kraju ima.restoran Majdan, odlična pasta. A niko ne spomenu kinesku hranu ili japansku. Mogla bih da živim na california rolnicamaaa
2018 12 01
Da tu je maltene pored mene....Verovala ili ne ,nisam nikada otisla tu da jedem,suvese fensi publika za moj ukus...U Majdanu hvale I dorucak I ozbiljno velike porcije,a I ppaste..Ja sam od onih,koji slabo jedu paste po kafanama .Ili jurim dobar stimug,koji je jos odavno nudio restoran reka u Zemunu..ili jurim dobru mandzu.pecenje.teletinu po sacom,I poslastice,kako za koga ,:) a to su teleca glava u skembetu,skembici..I ostali gurmanluci,od kojih vecina uglavnom baca peglu ,:)
2018 12 01
Giros u zemunu 😋😋😋😋 na stanici kod medicinske skole i palacinke u pinokiju 😋 A za restoran trag si u pravu loki najlepsa pasta u gradu😋😋😋😋i jedan kineski restoran zaboravila sam kako se zove mislim da je bio u blizini politike davno sam bila. Secam se da je spolja bio stakleni prozor kao izgled i mogao se videti kucar kako izvodi carolije dok sprema jela ☺️Tu sam jela najlespi obrok 😍
2018 12 01