Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Omiljeni džank fud u gradu!

Lokiiiii, sarmaaaa, podvarak, pi'tije sa beli luk??? Joj, što ja volim te turcizme u našem izdanju, pa jaoooooj :D E, Luna, ondaK mi kod tebe dolazimo na divljač, kad tvoji ulove nešto
2018 12 01
Ne znam da li znate da se u kulinarstvu na engl divljač zove game. Upravo zato što je na dvorovima i među vojvodama i kraljevima sam lov bio game tj igra ko će više lovine doneti, pa je taj naziv zadržan do dan danas. P. S..hvala ti o, hotelijerska školo ahahahah
2018 12 01
Neću da mračim, eto stvarno je taj Lovac poznat kao proveren restoran pa svratite i javite kako vam se dopada ;)
2018 12 01
Veruj mi Debela da moji roditelji imaju običaj da kažu da sam garant zamenjena u porodilištu haha... Oni svi gurmani a ja izrod
2018 12 01
Ali lov kao lov mi je odvratan. Zamislite jadnu životinjicu ni krivu ni dužnu kako veselo skače i odjednom baaaaaam ubije je metak. I eto neki lovac se posle slika sa ulovom i kao faca je. Ajde šmekeru stani goloruk ispred divljeg vepra ili mrkog medice da te vidimo kako loviš! Ili trči za zekom ili srndaćem da ih uhvatiš hahahahaha
2018 12 01
Meni je najjače kad sam drugaru, kod kog sam radila u kafiću, rekla srećno kad je krenuo u lov, reko' da budem fina. Je..o mi i oca i majku, preselo mu ahahhahaha, kao nw govori se nikad srećno :D moj tata je pecaroš veliki, tako da sam i sama išla sa njim često. Ne bih mogla da lovim nikad, ali mi je ribolov cool , baš gotivim
2018 12 01
Gledala sam emisiju ,nesto o kuvanju.Dzejmi Oliver je bio u pitanju...Uglavnom ,emisija je o familiji koja uzgaja zivotinje za hranu ali dostojanstveno...Definitivno ljubitelji zivotinja...Te njihove zivotinje zive, kao npr za nas hotel sa 5 zvezdica...Maze ih,masiraju ,slobodne su ,trckaraju okolo....Trenutak kada ih kolju i sve ostalo rade pred decom...Pita zgranut Dzejmi"Pa kako pred decom???,a oni mu odgovore ,pa moraju da znaju na koji nacin i kako dolazi na trpezu ono sto jedu..Sustina je da nauce da postuju zivotinje od kojih zive,a i da ne okrecu glavu,da apsolutno znaju kako i na koji nacin se do toga dolazi.I koje faze se prolaze dok ne stigne do stola....
2018 12 01
Jaaaaooooo setih se sad jednog posta sa FB koji je moja drugarica kopirala sa nečijeg profila. Smejala sam se dva dana a ide otprilike ovako: "Od svih ženomrzačkih izjava najviše se naježim na onu da žena MORA da čisti i kuva svakog dana jer je to njena tradicionalna uloga hiljadama godina unazad. E pa, osobo, evo ti koplje, ulovi mi jednog divljeg vepra a onda mrš u rat na jedno pet godina jer je to tvoja tradicionalna uloga!" :') :') :') :') :') :') :') :') :')
2018 12 01
Probajte falafel u Humus baru, zahvaljujte mi se posle. :)
2018 12 01
> Murderdolly: > Probajte falafel u Humus baru, zahvaljujte mi se posle. :) Gde je Humus bar? :)
2018 12 02
E ja zaboravih na Papas u Sarajevskoj,odlicni burgeri!!!
2018 12 02
E ja zaboravih na Papas u Sarajevskoj,odlicni burgeri!!!
2018 12 02
> jelena2606: > E ja zaboravih na Papas u Sarajevskoj,odlicni burgeri!!! Stvarno? A ja uvek nekako zaobiđem....nisam ni znala, moraću da probam
2018 12 02
Deluje spolja prilicno neugledno.Ne mogu da kazem da su Burgeri ne znam kakvo cudo,ali posle Burger bara,ovo je mesto gde jedemo..Imaju izuzetno lepe lepinje.i neki njihov sos koji uvek stavljaju...Jedemo samo cizburger tamo,ostalo nismo probali....Sveze je ,dosta ljudi ,samo pokupi i ode,retko ko sedi tamo i jede..Pa zbog toga onako malo sablasno izgleda :D
2018 12 02
A jel bio neko u onom Intergalaktičjom baru i u SugarAndSpice? Sve hoću da obiđem ta mesta i nikako, a ne bih ni da platim Boga oca, a da bude bzv
2018 12 02
1 2 3 4