Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Omiljeni džank fud u gradu!

A moram I jos jednu stvar,koja mi je ostala onako lepo urezana u secanje....Letovali smo u Hrvatskoj,pa u tom potezu od beograda,verujen da je bila Bosna u piytanju,ali u sred nekih,krivina,okolo sve suma,su bile kojekakve kafanice..I znam da smo uvek gledali gde je parkirano puno kamiona I tu stajali da klopamo...Ooo Boze ,sto je tu bio dobar gurmanluk
2018 12 01
@Sanj....Mozda Luda kuca,kineski restoran
2018 12 01
U Bosni nema da omašiš :D jagnjetina na Romaniji ima poseban ukus :D i dok su u Sarajevu svi jeli na Baščaršiji ćevape, ja sam znala da su oni pravi ipak malo dalje, bukvalno na samoj autobuskoj stanici čevabdžinica Zmaj :D pa, ko bude tamo u prolazu...
2018 12 01
Ali bukvalno Debela,pazi kada dan danas ,mislim o klopi u tim kafanama
2018 12 01
Sto se kineske tice, Luda kuca u Vlajkovicevoj mi je oduvek bila super mada bas dugo nisam bila pa ne smem vise da tvrdim sa sigurnoscu. U Majdanu sam jedno vreme doruckovala stalno dok sam trenirala u blizini.... Libanska klopa u Byblosu mada sam vise volela lokaciju u Nebojsinoj nego sad u Hadzi Milentijevoj....ali ko zeli da proba falafel, fatus, halumi i ostale djakonije na H nece se pokajati
2018 12 01
Hahahahaha Jelena, nisam videla sta si napisala za kinesku, ali eto..... x-)
2018 12 01
Na putu za Jahorinu, uvek smo stajali u neku kafanicu gde sam jela najjači gulaš od divljači ikad,.negde u blizini Han Pijeska. Ništa slično nisam jela nigde, to ke ono neki mix svih šumskih životinja, možda meću i neke ježeve, puževe, šta znam, samo se sećam da je bilo predobro
2018 12 01
> lokibg: > Hahahahaha Jelena, nisam videla sta si napisala za kinesku, ali eto..... x-) Hahahaa ...Koleginice
2018 12 01
Da li negde u Bg ima klopa od divljaci ali dobra?
2018 12 01
Ne znam, verujem da ima , ali nisam jela. Kod mene u kraju ima puno lovaca, pa smo često jeli kad donesu nešto iz lova,najčešće divlju svinju, srnu ili fazana. O suvo meso od divlje svinje je super, to lovci obično suše za sebe, nema nigde da se kupi :( makar ja nisam videla
2018 12 01
Verujem da je potrebno veliko majstorstvo da se divljac spremi kako treba...Nisam nikada jela divljac a velika mi je zelja da probam
2018 12 01
Imas Lovac u NJegosevoj, ali ja divljac ne bih jela ni za kakve pare. Zao mi i prasica, teladi, jagnjetinu ne jedem, ali jos i bambija i belog zeku da jedem e jbg.... Generalno bih bila najsrecnija kada bi napravili neku zamenu za meso.....
2018 12 01
Imaš zamenu , soju :D ja probala vee gee burgee i bukvalno je bilo povračaču. A, brate, i meni je žao, ali volim šta ću. Znam da se i Jelka kune u mesinu. Eto,Jelo, idemo u Lovac da izvidimo situejšn
2018 12 01
Ma ja volEm i te vedži varijante mada nisam sigurna da bih mogla samo na tome doživotno. Generalno nisam neki ljubitelj mesa ali zato na mlečnim proizvodima i testu mogu da živim. Na slavama recimo jedem samo pite, kiflice i rusku. Pečenje ne pipam a kad se služi sarma ili bilo šta što sadrži kiseli kupus samo se sklonim od stola kako me smrad ne bi naterao da povratim. E da, i pogled na pihtije izaziva isti osećaj brrrrr.... Pravim face i dok ovo kuckam hahahaha.....
2018 12 01
Hahaha, Loki "belog zeku" necemo, ali divljeg hocemo, a ni "bambi" se ne lovi, kod nas je dozvoljen lov samo na srndace, deda, pa otac i sad brat su mi lovci, lov se sad mnogo vise kontrolise i bas je skup sport, mada ja i dan danas ne mogu da ga prihvatim kao sport! DD, Jeco ako naletite na divljacku klopu preporuka srneci gulas, nikad nije samo meso od divljaci, vec se mesa, i pripremite se za obilate kolicine vode za gasenje, a energije stvarno na pretek. 😉
2018 12 01