Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Šta vas natera da zaobiđete neku članicu?

Mene je jedna naterala da obucem xl, koja nosim xs.. ne znam sta je mogla da zakljuci, ali farmerke nije kupila.. Pitam se zasto 😂
2018 12 04
> jacaikaja: > Mene je jedna naterala da obucem xl, koja nosim xs.. ne znam sta je mogla da zakljuci, ali farmerke nije kupila.. Pitam se zasto 😂 Auh... 😁😁😁 Ćuti, ti barem možeš duplo da "staneš" u XL, a ja ni ruku u XS ne mogu da "uvučem" 😂😂😂
2018 12 05
> LadyBlye: > > jacaikaja: > > Mene je jedna naterala da obucem xl, koja nosim xs.. ne znam sta je mogla da zakljuci, ali farmerke nije kupila.. Pitam se zasto 😂 > Auh... 😁😁😁 > Ćuti, ti barem možeš duplo da "staneš" u XL, a ja ni ruku u XS ne mogu da "uvučem" 😂😂😂 Jos kad mi je rekla da je smrsala i svoju visinu i trenutnu tezinu, zakljucila sam da joj treba s/m 😂
2018 12 05
> Evoksi: > Bug mi ne da da izmenim gornju poruku, a da ne nestane pola teksta. Trt. > Elem, više puta su me članice pitale kako stoje stvari koje su npr. 44, a ja uglavnom nosim 38. Ne kažem da ne mogu da obučem, ali kako ćete išta zaključiti? Evo , ja se dobrovoljno javljam " manekenka da budem " za stvari 44 , 46 vel. :,'( Taman da ispunim sebi davnašnju želju pa makar i za plussize veličine :')
2018 12 05
> jacaikaja: > > LadyBlye: > > > jacaikaja: > > > Mene je jedna naterala da obucem xl, koja nosim xs.. ne znam sta je mogla da zakljuci, ali farmerke nije kupila.. Pitam se zasto 😂 > > Auh... 😁😁😁 > > Ćuti, ti barem možeš duplo da "staneš" u XL, a ja ni ruku u XS ne mogu da "uvučem" 😂😂😂 > Jos kad mi je rekla da je smrsala i svoju visinu i trenutnu tezinu, zakljucila sam da joj treba s/m 😂 Daaaj neka i meni kaže kako je sa XL uspela da se "spusti" na S/M... 😁😁😁 Hoću i ja, makar na neki L da "dođem", tj. da se vratim na svoju nekadašnju težinu od 68kg kada sam donje delove nosila L, a gornje M/L... Sada sam jači XL, sa sve težinom od oko 83kg i visinom od oko 178/180cm. Međed!! 😂😂😂
2018 12 05
> MajaR38: > > Evoksi: > > Bug mi ne da da izmenim gornju poruku, a da ne nestane pola teksta. Trt. > > Elem, više puta su me članice pitale kako stoje stvari koje su npr. 44, a ja uglavnom nosim 38. Ne kažem da ne mogu da obučem, ali kako ćete išta zaključiti? > Evo , ja se dobrovoljno javljam " manekenka da budem " za stvari 44 , 46 vel. :,'( > Taman da ispunim sebi davnašnju želju pa makar i za plussize veličine :') Takođe. 😁😁😁
2018 12 05
> Evoksi: > > TinaKris: > > Jaooo, a kad smo kod ludih opisa, sve to zavrsi u temi "Biseri mojih krpica" > > 😂 > > Stvarno skidam kapu pojedinim clanicama, rodjene za marketing, milina za citanje! > Da li sam ikad završila na toj temi? Namerno se sprdam u nekim opisima. ;) Ne znam 😁ali u svakom slucaju je tema uglavnom saljivog karaktera, pa je sve to ok 😁
2018 12 06
Pavojka, samo kretanje i kretanje, da se ubrza metabolizam. Imam Hasimoto, antitela su mi bila od 35 normalnih, tj gornje granice, 3500, ali su spala na 75. Mozda nije preslo u hipotireozu, zbog setnje pola dana. Cesto se osecam umorno, ali krenem u setnju i prodje
2018 12 06
> jacaikaja: > Pavojka, samo kretanje i kretanje, da se ubrza metabolizam. Imam Hasimoto, antitela su mi bila od 35 normalnih, tj gornje granice, 3500, ali su spala na 75. Mozda nije preslo u hipotireozu, zbog setnje pola dana. Cesto se osecam umorno, ali krenem u setnju i prodje Ne osećam umor, iliti zamor, ali kada krenem bilo šta brže da uradim ova moja tahikardija naprosto poludi... Tahikardija koju imam mi povremeno izaziva i osećaj nekakvog kao "gušenja", nemogućnosti doći do daha, izuzetno neprijatan osećaj. Inače sam trenutno na hrono ishrani i osećam se bolje, na one nekakve rigoroznije dijete ne smem ni da pomislim jer mi je i sam endokrinolog tako rekao, čak i ova hrono ishrana nije baš preporučljiva kod problema sa štitnom žlezdom. Meni lično ne smeta, osećam se dobro i pokretljivija sam baš dosta nego ranije, nekada ujutru idem u šetnje, nekada predveče, a nekada u oba slučaja. Samo, zbog štitne žlezde, skidanje kilograma mi ide sporije, za sada samo 3kg dok bi neko sa normalnim metabolizmom "skinuo" već sigurno oko 8kg. Ali, polako, pa biće i toga. 😊😊
2018 12 06
1. Kad kupuju: Onda kad su baš napadne i dosadne, zapitkuju 20 pitanja zaredom, ciganišu se za siću (stvarno misliš da ćeš TOLIKO da uštediš za tih 20,30,50 dinara? Stvarno??), traže neke nebulozne mere da im premeravam više puta (tipa obim polupazuha), slike iz 30 uglova a pritom očigledno nemaju nameru da bilo šta kupe. Jednostavno, dosadno im je u životu i treba im neko da ga maltretiraju. A to obično nažalost budu članice koje su ljubazne i izlaze svakom u susret. 2. Kad prodaju: BAŠ loše fotografije (gde je predmet slikan u polumraku i/ili mutan skroz), kad drsko i po svaku cenu furaju svoje i ne odgovaraju na neko normalno i konkretno pitanje, predstavljanje polovnog predmeta kao da je nov i sa etiketom, uvaljivanje kopija po ceni originala... U suštini, najviše mi smeta manjak obzira i osnovnog vaspitanja kod pojedinih članica na ovom sajtu. Sa svim ostalima imam predivnu komunikaciju i hvala im što su ovde <3
2018 12 10
kad je nekulturna, nevaspitana, nece da odgovori na pitanje, vredja... pogotovo kao prodavac. ne razumem prodavce koji rasteruju potencijalne kupce zeleci da lece svoje komplekse na njima. jel ti je vise stalo da prodas predmet ili odbrusis osobi koja nema nikakvu zlu nameru?
2023 10 31
1 2 ... 6 7 8