Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Šta vas natera da zaobiđete neku članicu?

Žuti Duel i beli Cocolino......samo ih rotiram. Lady, eto vidiš kako čovek lako pogreši u proceni....
2018 12 02
> sladja014: > Odbijaju me clanice u podforumu trazim. > Svaki dan traze a zamislite nisu nasle😮😮ti im ponudis ono sto traze one ni hvala nekazu,onda sutra opet vidis trazim Traže uglavmom za razmenu pa nabrajaju poslednju kolekciju jesen zima 2018.. Uz svo dužno poštovanje kad im uđeš na profil sve i da hoću da menjam ne bih imala za šta.. Sve navodno prodato, ostao samo kupaći i sandale... A prosto me nekada bude sramota kad me pitaju za razmenu da ih pitam sa čime da menjam kod vas??? Pogledam profil iz radoznalosti a tamo dva para sandala , kupaći, dva šorca i vikleri npr.. Ili su im predmeti obrisani jer su davno postavljeni itd.. A pritom me pita za zimsku stvar.. Ok sve i ako sam navela na jednom predmetu da sam za razmenu, navela sam da je predmet nov i da samo za novo menjam... Uvek lepo odgovorim, a kako su krenule još će me u p.m poslati što neću viklere za đžemper... Takve članice me nerviraju...
2018 12 02
> MiciZara: > > sladja014: > > Odbijaju me clanice u podforumu trazim. > > Svaki dan traze a zamislite nisu nasle😮😮ti im ponudis ono sto traze one ni hvala nekazu,onda sutra opet vidis trazim > Traže uglavmom za razmenu pa nabrajaju poslednju kolekciju jesen zima 2018.. > Uz svo dužno poštovanje kad im uđeš na profil sve i da hoću da menjam ne bih imala za šta.. > Sve navodno prodato, ostao samo kupaći i sandale... > A prosto me nekada bude sramota kad me pitaju za razmenu da ih pitam sa čime da menjam kod vas??? > Pogledam profil iz radoznalosti a tamo dva para sandala , kupaći, dva šorca i vikleri npr.. > Ili su im predmeti obrisani jer su davno postavljeni itd.. > A pritom me pita za zimsku stvar.. > Ok sve i ako sam navela na jednom predmetu da sam za razmenu, navela sam da je predmet nov i da samo za novo menjam... > Uvek lepo odgovorim, a kako su krenule još će me u p.m poslati što neću viklere za đžemper... Takve članice me nerviraju... Tako je..Slazem se sa svakom☺ svaka vam je na mestu☺ Kad god sam se oglasila Trazim nasla sam☺ ali evo vec par njih vrte vec nekoliko dana.I jos im posaljem da imam sta traze,ma jok nedobix ni hvala..E kulturo
2018 12 02
> sladja014: > > MiciZara: > > > sladja014: > > > Odbijaju me clanice u podforumu trazim. > > > Svaki dan traze a zamislite nisu nasle😮😮ti im ponudis ono sto traze one ni hvala nekazu,onda sutra opet vidis trazim > > Traže uglavmom za razmenu pa nabrajaju poslednju kolekciju jesen zima 2018.. > > Uz svo dužno poštovanje kad im uđeš na profil sve i da hoću da menjam ne bih imala za šta.. > > Sve navodno prodato, ostao samo kupaći i sandale... > > A prosto me nekada bude sramota kad me pitaju za razmenu da ih pitam sa čime da menjam kod vas??? > > Pogledam profil iz radoznalosti a tamo dva para sandala , kupaći, dva šorca i vikleri npr.. > > Ili su im predmeti obrisani jer su davno postavljeni itd.. > > A pritom me pita za zimsku stvar.. > > Ok sve i ako sam navela na jednom predmetu da sam za razmenu, navela sam da je predmet nov i da samo za novo menjam... > > Uvek lepo odgovorim, a kako su krenule još će me u p.m poslati što neću viklere za đžemper... Takve članice me nerviraju... > Tako je..Slazem se sa svakom☺ svaka vam je na mestu☺ > Kad god sam se oglasila Trazim nasla sam☺ ali evo vec par njih vrte vec nekoliko dana.I jos im posaljem da imam sta traze,ma jok nedobix ni hvala..E kulturo Znam sve.. Ja se zaprepastim kad mi neko napiše hvala na odgovoru.. Jer je ovde očigledno to retkost, a po meni je normalno odgovoriti nekome. Uvek odgovorim, to mi je minut vremena...
2018 12 02
👍 Mrzi ih verovatno ili neznaju da ta rec postoji☺ A tek ove sto velikim slovima pisu ne razmene i td td na takve poruke neodgovaram uzas e one me isto odbjaju...Mislim da je to bas ruzno tako napisati,a bude posle poruka u inbox(razmena)e pa neces
2018 12 03
I ja sam primetila,da oglasavaju nepostojece stvari za razmenu,u rubrici trazim....Kao i u rasprodajama....Jasno mi je da na taj nacin zele da sto vise clanica pregleda njihov profil...Medjutim, nazalost to izaziva kontra efekat,posebno ako se ponavlja :( ..Dosta lepih stvari sam pronasla bas kod clanica ,sa opisom koji me odbija,tipa cene fixne i ne radim razmene(velikim slovom)...I vidim da im te stvarcice bas dugo stoje...Sustina je da to moze da se napise na jedan mnogo lepsi nacin...A konkretno,za neke krpice sam htela da ponudim neku lovu,pa vidim da je napisano cena fixna,pa posle nekog vremena spuste bas na onu cenu koju sam ja htela da ponudim,ali nisam mogla,zbog to naglasavanja,a mene u medjuvremenu prosla volja za tom krpicom....Ili sam kupila drugu...Steta,jer ovo ovde je trgovina,a konkurencija je velikaaa
2018 12 03
> MiciZara: > > sladja014: > > Odbijaju me clanice u podforumu trazim. > > Svaki dan traze a zamislite nisu nasle😮😮ti im ponudis ono sto traze one ni hvala nekazu,onda sutra opet vidis trazim > Traže uglavmom za razmenu pa nabrajaju poslednju kolekciju jesen zima 2018.. > Uz svo dužno poštovanje kad im uđeš na profil sve i da hoću da menjam ne bih imala za šta.. > Sve navodno prodato, ostao samo kupaći i sandale... > A prosto me nekada bude sramota kad me pitaju za razmenu da ih pitam sa čime da menjam kod vas??? > Pogledam profil iz radoznalosti a tamo dva para sandala , kupaći, dva šorca i vikleri npr.. > Ili su im predmeti obrisani jer su davno postavljeni itd.. > A pritom me pita za zimsku stvar.. > Ok sve i ako sam navela na jednom predmetu da sam za razmenu, navela sam da je predmet nov i da samo za novo menjam... > Uvek lepo odgovorim, a kako su krenule još će me u p.m poslati što neću viklere za đžemper... Takve članice me nerviraju... To je sasvim normalna pojava na sajtu, skoro sam videla da traze razmene za vise stvari, usla na profil jedne clanice sa jednim predmetom i druge sa tri predmeta. Naravno, cesto se trazi neka nova kolekcija, a u prilogu slike sa neta, stvari koje su u radnjama po par hiljada. Meni cak bude nekad smesno
2018 12 03
Sto se tice opisa nedostatak mera, uglavnom me mrzi da pitam za iste, izuzev ako mi se nesto mnogo dopadne. Slika sa neta koja veze nema sa predmetom, nije cak ni slican model, vec samo lepa, dobro obucena manekenka koja treba da skrene paznju. Nicim izazvano spopadanje u inboxu (ne mislim na obavestenja o popustima i sl.) tipa pogledaj to i to, zahvalim se i nista ne pogledam. Kako u svakodnevnom zivotu tako i ovde na forumu ili u direktnoj komunikacije trudim se da zaobidjem navalentne, nadmene, osione osobe, koje ne cene tudje, ali zato cene svoje vreme. Svadljive, tvrdoglave bez mogucnosti ikakvog dogovora, prosto su samo besne i ponose se time. I na kraju osobe koje misle da ako sam precutala nesto da nisam ukapirala 8-)
2018 12 03
BabyPink kakvo je ovo cudo i gde si kupila??? 😍
2018 12 03
Tina imaš i u emmezeti i takvim radnjama nije skupo nešto oko 15.000din u proseku. Planiram da ga uzmem jer je lak za korišćenje i sklopi se ta šipka. Na paru je...
2018 12 03
Uuuuu ekstra tema.Uglavnom prljavstina,djubre ispod noktiju i sl.😀😀😀😀
2018 12 03
> lokibg: > Žuti Duel i beli Cocolino......samo ih rotiram. > Lady, eto vidiš kako čovek lako pogreši u proceni.... Dešava se Loki.... Živ čovek greši, šta da se radi. 😉😊
2018 12 03
Živ čovek da, ali ja nikada! Hahahaha.....šalim se, šalim se, mada.... 8-) 8-) ;) ,:)
2018 12 03
Šališ se samo, znam... hehehe ;) :) Rak si ti ipak. ;) :D :D
2018 12 03
iskljucivo zvucni brendovi na profilu,sa uplatom unapred je prvi big no no, i slikanje odece i obuce sa bjuti filterima me zasmeje namrtvo x-)
2018 12 03
1 2 ... 4 5 6 7 8