Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Šta vas natera da zaobiđete neku članicu?

Koriscenje izraza kao sto su "bruka kako stoji dobro" i "fenomenalno"....Pa imam oci,ukusi su razliciti,a "bruka " je uglavnom u negativnom kontekstu,tj.neukusno. P.S. Jedanput naleteh u pretrazi na clanicu koja je_valjda_pokusavala da proda farmerke.Videlo se sve,neuredna kuhinja,zagorela serpa na sporetu,a farmerke vise kao krpa na stolu u zadnjoj sobi...e,stvarno.Mozga bez.
2018 12 03
Bojana slazem se skroz. Loki za 17 000- ja ti kupim lep sareni ofinger kod kineza za 300 din, 10 000 din za Gorenje vertikalnu peglu, i ostalo odemo negde da se napijemo! 😆 Ja sam u prvom momentu mislila da to sve ispusta paru, nista mi nije bilo jasno, seljanka 😁 Ja volim da peglam pod uslovom da mi daska stoji non stop rasirena na sred stana, mrzim da sklapam/rasklapam!!!
2018 12 03
> TinaKris: > Bojana slazem se skroz. > Loki za 17 000- ja ti kupim lep sareni ofinger kod kineza za 300 din, 10 000 din za Gorenje vertikalnu peglu, i ostalo odemo negde da se napijemo! 😆 > Ja sam u prvom momentu mislila da to sve ispusta paru, nista mi nije bilo jasno, seljanka 😁 > Ja volim da peglam pod uslovom da mi daska stoji non stop rasirena na sred stana, mrzim da sklapam/rasklapam!!! Mrzim da peglam, ali pored toga što mrzim to da radim poseban dodatak je to što ni ne umem hahahah.....sve što bi me rešilo te bede nije skupo hahaahhaa
2018 12 03
Kupi onda sušilicu za veš, ako već nemaš i peglanja neće biti, osim poneka košulja i posteljina ako si zaludna. Obožavam moju Spaseniju broj 3.
2018 12 03
Nervira me kada za predmet koji je slikan iz svih uglova, sa svim mogucim merama, traze dodatne slike kako stoji. Onda angazujem cerku da pozira u tome, napravim jos gomilu slika sa jos opisa (kakav je materijal na dodir i sl.,koji kvalitet cipke na skali od 1-10...ludilo kakva pitanja sve postavljaju)kao da sam ekspert za materijale. Onda se ne udostoje da kazu ni hvala, nista apsolutno. I mnogo me nervira kada stave za naslovnu fotografiju sliku sa neta, a predmet veze sa vezom nema sa tom slikom. Ni duzina, ni model,samo boja, i to ne uvek. Ne znam u cemu je tu trik...
2018 12 04
> Jelena2k18: > Mene ume strašno da odbije opis na profilu. Nisu ti zahtevi neki koje niko drugi nema, ali imam utisak kao da se članica dere i da je nervozna dok ih piše. Još kad napišu za šta sve daju negativnu, samo čekam da vidim "Ko mi pošalje poruku, dobija negativnu". Nije ovo ni za koga lično, dosta puta sam viđala drske opise. Hahahahahahaha ovo je tacno, bukvalno sam u strahu dal ce neko da mi da negativnu ako pogresno nesto napisem a kamoli ne odgovorim odmah ili nesto slicno, postali su jako bezobrazni sa tim davanjem negativnih ocena. A tek kad krenu sa zahtevima,ne salju robu bez uplate ako neko nema 10 pozitinih,a ona ima 4... i tako neke fore..
2018 12 04
> srebrna: > Kupi onda sušilicu za veš, ako već nemaš i peglanja neće biti, osim poneka košulja i posteljina ako si zaludna. Obožavam moju Spaseniju broj 3. Imam sušilicu za veš i osim za peškire, donji veš i slično izbegavam je maksimalno jer ume da smanji stvari. Mada, nezamenljiva je kad kupim za broj veće farmerke.
2018 12 04
Istina, naročito bio-cotton, mada sam se izverzirala vremenom i vadim veš kad je blago vlažan i vruć, nepresušen, samo ga lepo rukama posložim i ostavim preko noći da ispari vlaga i toplota i ujutru bude kao da je opeglan. Sve ide u nju osim košulja i nekih tako baš finih stvari. Za decu mi je spas, baš sam crkavala od peglanja. Super mi je i onaj program za produvavanje, mrzim kad izađem pa mi se jakna usmrdi na kafanu i cigarčine, pola sata produvavanja i bude extra. Probaj možda da eksperimentišeš, može mnogo da pomogne u svakodnevnom životu, pogotovo sa decom.
2018 12 04
> Jelena2k18: > Mene ume strašno da odbije opis na profilu. Nisu ti zahtevi neki koje niko drugi nema, ali imam utisak kao da se članica dere i da je nervozna dok ih piše. Još kad napišu za šta sve daju negativnu, samo čekam da vidim "Ko mi pošalje poruku, dobija negativnu". Nije ovo ni za koga lično, dosta puta sam viđala drske opise. Slazem se
2018 12 04
Odbija me to kad neka napise kopija ali ista ko original kopija je kopija original je original i ne moze biti KOPIJA kao ORIGINAL.
2018 12 04
> TinaKris: > BabyPink kakvo je ovo cudo i gde si kupila??? 😍 U Media Markt kosta 130 e. I dobra stvar, ali koga ne mrzi da koristi 😂 P.s. citam: " Susilica za ves mi smanji stvari" i 5 min. zamisljam onaj stalak za susenje i kako se to na njemu smanjuju stvari" ahahahaha e plavusa sam prava 😂
2018 12 04
Hvala BabyPink, ne vidi se slika ali znam da imaju te vertikalne pegle, doduse ne znam nikoga ko ima te jeftinije varijate da mi kaze da li su dobre. Meni bi trebala neka daska za peglanje koja se samo izvuce iz zida ili tako nesto 😆 Loki off-ovali smo ti temu maksimalno, ali ti neces da se ljutis 😊 P.s. sad se vidi slika, hvala puno 😊
2018 12 04
TinaKris slobodno off-ujte, bitno je da se ćaska i ne svađa, sve ostalo je super! ;) A kad smo kod pegle meni bi najviše odgovaralo da imam zasebnu prostoriju, a unutra robot po potrebi da pegla i pokretnom trakom dostavlja složene stvari! A ja samo da mu dopunjujem bateriju po potrebi. I isti jedan takav za brisanje prašine po kući.... :') :') :') :') :') :')
2018 12 04
> TinaKris: > Jaooo, a kad smo kod ludih opisa, sve to zavrsi u temi "Biseri mojih krpica" > 😂 > Stvarno skidam kapu pojedinim clanicama, rodjene za marketing, milina za citanje! Da li sam ikad završila na toj temi? Namerno se sprdam u nekim opisima. ;)
2018 12 04
Bug mi ne da da izmenim gornju poruku, a da ne nestane pola teksta. Trt. Elem, više puta su me članice pitale kako stoje stvari koje su npr. 44, a ja uglavnom nosim 38. Ne kažem da ne mogu da obučem, ali kako ćete išta zaključiti?
2018 12 04
1 2 ... 5 6 7 8