Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Šta vas natera da zaobiđete neku članicu?

Lady opušteno, nikome to ne smeta, samo iznosimo stavove i obrazlažemo. Hoću da kažem u svoje ime niti želim da ti promenim mišljenje niti pokušavam da te ubedim da mi svratiš na profil jer sve i da uradiš to čisto sumnjam da imamo sličan ukus pa da te smatram potencijalnim kupcem. Vice versa podrazumeva se .... ;)
2018 12 02
> lokibg: > Lady opušteno, nikome to ne smeta, samo iznosimo stavove i obrazlažemo. Hoću da kažem u svoje ime niti želim da ti promenim mišljenje niti pokušavam da te ubedim da mi svratiš na profil jer sve i da uradiš to čisto sumnjam da imamo sličan ukus pa da te smatram potencijalnim kupcem. Vice versa podrazumeva se .... ;) 👍👍👍
2018 12 02
Lady,niko nije spominjao nikakve komplekse...Svako ima nesto sto mu smeta i to je to....Svima kojima saljem unapred spomenem da ce biti i psecih dlaka.Otkud znam mozda nekome to strasno smeta,ne znam.Mi zivimo sa psom,dugodlakim i to nam je negde normalno...A takodje 90% stavari koje posaljem je takodje i izguzvano...Ne kazem da je pohvalno i da me bas briga,ali stvarno nemam vremena za lickanje,a svakako uvek razmisljam da kome god posaljem,taj ce svakako i da opere,a naravno i da ispegla posle toga....
2018 12 02
👍😊
2018 12 02
Ja ne peglam nista, tako da mnoge stvari ne okacim, jer se moraju opeglati za slikanje. Ili ih islikam dok su sveze osusene i neizguzvane, pa posaljem relativno izguzvane..sta da im radim, prodajem jeftino, jer ne mogu da cifram, nisu mi ni fotke najbolje, ali ko hoce, kupice, opeglace kosulju i bice mu super 😉 Inace, susim sakoe i kosulje na ofingeru, zbog nepeglanja 😅
2018 12 02
> jacaikaja: > Ja ne peglam nista, tako da mnoge stvari ne okacim, jer se moraju opeglati za slikanje. Ili ih islikam dok su sveze osusene i neizguzvane, pa posaljem relativno izguzvane..sta da im radim, prodajem jeftino, jer ne mogu da cifram, nisu mi ni fotke najbolje, ali ko hoce, kupice, opeglace kosulju i bice mu super 😉 Inace, susim sakoe i kosulje na ofingeru, zbog nepeglanja 😅 Takođe. 😁😁😁
2018 12 02
Nikada nista nisam prodala a da nije cisto , ispeglano kako najbolje mogu. Nije mi tesko zaista, tako i da mi uzasno smeta kada mi neko posalje izguzvanu stvar jer deluje kao krpa. Srecom to mi se desilo mozda dva puta , cak mislim i da je peglano ali se u transportu i pakovanju izguzvalo zbog sastava materijala. Ja to smatram svojom obavezom i postovanjem kupca.
2018 12 02
Ja sam.par puta svojim peglerskim umećem uništila stvarčice, a i pegla mi nije nešto ok, moram kupiti novu, tako da ne ispeglam uvek sve, iako bih želela, alie strah da nešto ne upropastim..bolje i izgužvano, nego sprženo :D
2018 12 02
odbija me arogancija prodavca u opisu predmet ili profila... previse ogranicenja i odmah stav: ne moze ovo, ne moze ono, nemojte me pitati za ovo , nemojte me pitati za ono.. ok, necu ni za predmet da te pitam:))
2018 12 02
Slazem se sa vecinom napisanog. Zaista odbija kad neko prvo naglasi da nece zamene ,da su cene fiksne,ili da povecavaju cene svog artikla u razmeni itd. Licno imam jedan uslov a to je da ne slikam stvari na sebi jer ili su mi male ili velike ili ne nosim to ili mi ne stoji pa nece verno prikazati kako stvar izgleda a clanice i dalje traze da slikam kako stoji na meni .... I onda sam odvojila jedan ceo dan i trazila po netu stvari iste ili slixne mojim na nekom modelu da napravim kolaz ne bi li clanicama koje to zahtevaju bilo lakse,naravno uvek saljem dodatne slike i merim svasta na toj stvari o kojoj se raspituje,ponekad to mogu brzo ponekad za dan,dva zavisi od mojih obaveza. Sajt je za druzenje,kupoprodaju,razmenjivanje ne moramo bas da prosipamo bonton ili da samaramo nekulturom dovoljno je samo da budemo onakvi kakvi bi smo bili da je to stvarno nas butik koji nije virtuelan. Sta znam,mozda gresim ali ja tako mislim. :-)
2018 12 02
Svaka čast svima vama koje uspešno baratate peglom. 👍👍👍😊😊😊 Meni je pegla "neprijatelj N°1", definitivno. 😁😁😁 I, generalno ne volim stvari koje moraju da se peglaju. Možda nešto ono tzv. "nagrubo peglanje", ali od toga zaista ništa više. 😉😊😁
2018 12 02
Ma, peglanje unistava garderobu, pogledajte stvarcice koje su vise puta peglane jacom temperaturom, to konac na savovima jedva drzi, o printu da ne pricam. Pa, ono preskakanje ako su kamencici, diskici.. uglacate pored... Ja sortiram stvari za pranje na beli praskasti, perwol crni, zeleni, beli..uzela i roze za vunu 😄 Steta da ih peglom upropastim 😂 Naravno, nisam sazvakano nikad poslala, to bi bilo nepristojno, ali prosto nije peglom predjeno 😉
2018 12 02
Uvek koristim Duel Selection I ljubičasti Lenor. E, sada, članica BubamaraSD me je posavetovala (nakon mog pitanja, naravno) da umesto ljubičastog Lenora koristim žuti Duel. Koristila sam ga ranije, ali sam ipak ostala verna plavom i ljubičastom Lenoru, ali razmišljam da se "vratim" na žuti Duel. Stvari ne da mirišu preeeleeepo, nego je ono bukvalno fantazija mirisa!!! 😊😊😊 Loki, uz onaj tvoj komentar, "zaintrigirala" si me da pogledam stvari na tvom profilu, i najiskrenije- imaš prelepih stvari koje da su u mojoj veličini sasvim sigurno je da bih ih uzela, ali meni 'volikoj "ogromnoj" uz xl veličinu koju nosim, sve mi je malo... Najiskrenije, "bacila sam oko" na one "zlaćane" patikice, pa sada- videćemo već... 😉😊😊😊
2018 12 02
Odbijaju me clanice u podforumu trazim. Svaki dan traze a zamislite nisu nasle😮😮ti im ponudis ono sto traze one ni hvala nekazu,onda sutra opet vidis trazim
2018 12 02
> LadyBlye: > Uvek koristim Duel Selection I ljubičasti Lenor. E, sada, članica BubamaraSD me je posavetovala (nakon mog pitanja, naravno) da umesto ljubičastog Lenora koristim žuti Duel. Koristila sam ga ranije, ali sam ipak ostala verna plavom i ljubičastom Lenoru, ali razmišljam da se "vratim" na žuti Duel. Stvari ne da mirišu preeeleeepo, nego je ono bukvalno fantazija mirisa!!! 😊😊😊 I ja samo zuti duel☺☺ najbolji
2018 12 02
1 2 3 4 5 6 7 8