Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Šta vas natera da zaobiđete neku članicu?

> TinaKris: > Nisam generalizovala, uostalom to je moj licni dozivljaj kada dodjem na sajt za prodaju garderobe i vidim npr koznu jaknu ispod koje vire samo gole grudi. > Takve slike su mi prosto neprimerene za sajt, ko ce sta da obuce kad izlazi je potpuno druga stvar. Tu se slazem, ja vecinu svojih predmeta slikam da se vidi kako to zapravo stoji. Naravno da je nepristojno slikati koznu jaknu na takav nacin ili bilo sta drugo. Drago mi je da tako razmisljate, nesporazum :")
2018 12 01
> lokibg: > Esperansa, mislim da je TinaKris htela da napravi razliku između onog što deluje jeftino i vulgarno. Atraktivno nije jeftino, nema tu ničeg negativnog. > Ali kad se pređe ona tanka linija ukusa, onda hoće da bude i mučno i smešno i tužno, a po pravilu deluje i prljavo i jeftino u svakom smislu. MIslim da je na takve oglase mislila, barem sam ja tako shvatila.... Loki, ti poznajes moje rezone, strukturu licnosti, hvala sto si me demantovala <3
2018 12 01
Bitno je da se nesporazumi otklone ;)
2018 12 01
> MiciZara: > > LadyBlye: > > Plus: Slika sa neta, a u opisu piše: "Isto ovakvo samo u plavoj boji". 😁😁😁 Hit! 😁😁😁 > Ahahah da.... Niti volim da vidim odeću slikanu na podu. Miiisliimmmm.... 🙄🙄🙄
2018 12 01
@Loki, lepo ti je baba govorila "cega se pametan stidi...", amin!
2018 12 01
> LunaLuBeka: > @Loki, lepo ti je baba govorila "cega se pametan stidi...", amin! Uh da znaš kakve je još baba bisere imala....nikad omašila nije. x-)
2018 12 01
Uh kad vidim sliku predmeta a u pozadini haos,prljavo,vrata na gardaroberu vise,fioke do pola otvorene...A da ne pricam o opisima profila... ne radim ovo ne radim ono... e pa ni ja ne zelim da se bakcem sa tobom,dodje mi da posaljem u inbox!!!!
2018 12 01
Opisi me definitivno opredeljuju da li da gledam dalje. Slede utisci pa onda fotografije. Moram da priznam da nisam imala loša iskustva ali biram saradnike 😇💕
2018 12 01
Ja, vala, slikam po podu, imam nov tepih po kom se dete valja, pa ako moze ona, moze i garderoba 😄 Da mi je izgreban parket, ne bih slikala na istom, ali slikam i na parketu. Izvini GospaPlavuso, ali cistim pod, majke mi 😂 Smatram neukusnim razna polugola islikavanja i izbacivanja odredjenih atributa u prvi plan (sem ako im nije cilj saradnja sa Bankarom ili traze mozda nekog *dasu* na sajtu)..ali s obzirom da mnoge devojke traze da vide kako stoji, jasno mi je.. *Evo, draga, ovako stoji* ..pa kupe da bIDNu i one sexy.. mozda se prenese odredjena energija 😎 Sto se tice izbegavanja, bude mi nekad nesto sumnjivo, ali ako sam zapela, nema veze.. ne dajem skupocene stvari u razmeni i ne kupujem na veliki iznos, pa kud puklo- da puklo (prevarila me devojka u razmeni skoro, nije poslala svoje.. i nadjem taj iznos na ulici, koliko sam svoj predmet cenila 😄)
2018 12 02
@jecaikaja, da znas isto, ako se to moze nazvati "srecom", pupu, sto bi babe rekle 😁 i ja je imam, ako poklonim ili dam vise u razmeni, odmah mi se vrati na dugoj strani. Mozda se i vodim onom tvojom logikom "ne ocekujem novo", ako tako ne pise, pa sam generalno zadovoljna. Hahaha, fotkala sam i ja na podu, imala sam jedan coskic, gde svetlost pada lepo i gde mogu realno da prikazem boju, a i blogovi puni takvih fotki, ne izgleda neuredno i strokavo uopste kad je to lepo drvo i cisto, bude super pozadina kao kontrast.
2018 12 02
Ja isto slikam na podu! Sveže hoblovan i prelakiran parket, pa još hrastov-što da se ne pohvalim malo hahahaaha....šalim se. Deca mi se igraju na tom istom podu, čistiji je od mnogih stolova i kreveta koje sam viđala. Slikam i na pločicama u kupatilu i nemam problem sa tim pošto kupatilo perem bukvalno svakodnevno ;)
2018 12 02
Prepoznaju se, ne moram ih zaobilaziti...
2018 12 02
Kad kupujem gledam da to budu devojke iz mog grada.. Zbog ličnog preuzimanja... Tada barem vidim predmet i njegovo stanje.. Isto sve što prodajem to se može i lično pogledati, bez ikakvih obaveza da se i kupi.. Slikanje po podu, parketu mi ne smeta jer svakako operem stvar koju kupim.. P. S. I ja sam slikala jedne farmerke na istom..
2018 12 02
Ne samo da slikam na patosu,nego je dosta puta i pas pored ,:) Tako da uvek, kada saljem stvari,psece dlake idu gratis :') Stvari koje saljem ,posto stoje u kesama,u spajzu,nisu ni mirisljave ,a ni ispeglane....Neke budu ,ispeglane i mirisljave koje mi stoje i dalje u ormanu....Sustina je ako mi se neko ucini strokav na fotografiji,pitam se u kakvom je stanju stvar,jer ako ne moze da odrzava licnu higijenu,ne verujem da je u stanju i stvari da sacuva..Svakako peremo stvari kada nam stignu,to da li mirise na budj,duvan itd mi ne smeta,ali kada vidim ovo sto sam prethodno napisala,uvek se bojim da je stvar ofucana..Takodje preterano ulickane fotografije me odbijaju....
2018 12 02
Parket mi je prop'o i nije hoblovan već 15 godina, oprostite. Ali ću da obavim to hoblocanje, čim zgrnem lovu na MK :D
2018 12 02
1 2 3 4 5 6 7 ... 8