Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Šta vas natera da zaobiđete neku članicu?

> Debela_devojka: > Parket mi je prop'o i nije hoblovan već 15 godina, oprostite. Ali ću da obavim to hoblocanje, čim zgrnem lovu na MK :D Sto znaci vec za koji dan ,:)
2018 12 02
Pa, da :D možda i zamenim, ko zna,ahahaha
2018 12 02
> Debela_devojka: > Pa, da :D možda i zamenim, ko zna,ahahaha Tvoji komentari me uvek nasmeju.
2018 12 02
Nego da vas pitam, koliko ste voljne da cekate odgovor clanice kad kupujete nesto? Kad je trenutak da odustanete?
2018 12 02
> AppleRed: > > Debela_devojka: > > Pa, da :D možda i zamenim, ko zna,ahahaha > Tvoji komentari me uvek nasmeju. To mi je misija ;) a za kupovinu.. pa , zavisi, ako mi je nešto hitno, ne čekam, a ako je nešto must have , kad god došlo, dobrodošlo
2018 12 02
Nije hitno, ali ipak, bar poruka izvini, cim mogu ili slicno.
2018 12 02
Sačekaj dan, dva, ako ti se baš dopada stvarčica.. zo je dovoljno vremena. U kakvoj god da je neko gužvi, kapiram da će u dva, tri dana odvojiti minut za odgovor
2018 12 02
Eto ideje! Iznajmljujem čist pod za slikanje, u zavisnosti od toga koliko mi se sviDŽate odreDŽujem tarifu hahahhaah.... Što mi danas nešto ide ovo slovo DŽ. Da, to je slovo DŽ......verovali ili ne ,:) ,:) ,:) x-)
2018 12 02
> Debela_devojka: > Sačekaj dan, dva, ako ti se baš dopada stvarčica.. zo je dovoljno vremena. U kakvoj god da je neko gužvi, kapiram da će u dva, tri dana odvojiti minut za odgovor Vec proslo tri dana od obecanja sutra. ;)
2018 12 02
Što je toliki problem kada se nekome ne sviđa to slikanje odeće na podu? Ne napisah ništa loše. Ne sviđa mi se to, i to je sve. 😊😊😊
2018 12 02
Uzgred, nisam uopšte ni gledala gde vas nekolicina slikate svoje stvari, niti me se to tiče. Od Debele sam ranije uzimala nekoliko stvari koje su bile slikane na podu, i ne vidim da im je bilo šta falilo, jer to se svakako pere. Samo kažem da ne volim tako nešto da vidim, ali ne i da ne bih uzela takve stvari. Zar nije tema upravo o tome? 😊😊😊
2018 12 02
Mene licno automatski odbije kada clanica ne zeli da posalje dodatne slike. A npr na profilu ima samo iz par uglova slikano. To mi je znak da postoji neki feler i da se tako prikriva :)
2018 12 02
To je zato Plavojka, sto si devica u horoskopu 😂 Ja isto nisam cepidlaka, ne ocekujem savrsenstvo ako je predmet koriscen, pa se retko razocaram. Jednom sam se samo uplasila zbog haljine kojom je, izgleda, prljav pod brisan, ali se oprala 😂 Da ste mi samo videli izraz lica kad sam je ugledala 😅
2018 12 02
> jacaikaja: > To je zato Plavojka, sto si devica u horoskopu 😂 > Ja isto nisam cepidlaka, ne ocekujem savrsenstvo ako je predmet koriscen, pa se retko razocaram. Jednom sam se samo uplasila zbog haljine kojom je, izgleda, prljav pod brisan, ali se oprala 😂 Da ste mi samo videli izraz lica kad sam je ugledala 😅 Jesam Devica u horoskopu, ali daleko od toga da očekujem savršenstva (ni sama nisam takva), niti sam cepidlaka. Samo mi nešto godi oku, a nešto ne. 😊😉
2018 12 02
Lady nista licno,kao sto tebi to smeta,nekome ne smeta ,a smeta nam nesto drugo...Upravo je o tome i tema...Evo jedna clanica je spomenula i dodatne slike....Recimo ja vise ne saljem dodatne slike,ako sam slikala prednj i zadnji deo,i ako slika nije mutna.....Vec vise puta mi se traze dodatne slike ,iako su svi uglavi islikani...Tada postavim pitanje,kog tacno dela hoce jos fotografija,posto ne znam sta bi vise slikala...Sa druge strane uglavnom bude muk....Ko hoce da zezne uvek moze da sakrije ostecenje,i da"pegla" fotografije u fotosopu...
2018 12 02
1 2 3 4 5 6 7 8