Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Novi trend PRODATO

Držim "Prodato" dok članica ne preuzme pošiljku i javi se, odnosno potvrdi da je sve ok. Posle toga brišem. Trenutno su mi tri stvari označene kao prodate - dama ih je platila, ali dogovor je da ih lično preuzme kada dođe u Beograd ili njena kćerka kada bude u mogućnosti. Dok stvari ne preuzme, ja ih držim na profilu označene kao prodate, jer to stvarno i jesu.
2019 01 11
Tako je, Milice.🙂 Nekad od uplate do preuzimanja prodje i po više dana. Meni je devojka uplatila za duksericu još pre Nove godine, a tek juče je došla po nju. Ja ne mogu da obrišem predmet kad neko uplati, nego kada se javi da je sve u redu i da je kupac zadovoljan.🙂 Često čitamo na temama “Brže-bolje požurila da obriše predmet, da se ne bi videlo koliko se opis razlikuje od pravog stanja”. Bolje ovako: neka stoji, dok kupac ne javi da je sve OK i da predmet odgovara opisu na profilu.😉
2019 01 12
> emilyy: > Ja ne mogu da obrišem predmet kad neko uplati, nego kada se javi da je sve u redu i da je kupac zadovoljan.🙂 > Često čitamo na temama “Brže-bolje požurila da obriše predmet, da se ne bi videlo koliko se opis razlikuje od pravog stanja”. > Bolje ovako: neka stoji, dok kupac ne javi da je sve OK i da predmet odgovara opisu na profilu.😉 Baš iz tog razloga i ja čekam da se javi pa tada brišem.
2019 01 12
Sa tim se slažem, dok se ne potvrdi preuzimanje i stanje predmeta stoji na profilu. Mislim da tako većina članica i radi.
2019 01 12
> NinaKg: > > Keikoo: > > Meni nije ništa slađe nego kad obrišem predmet koji je prodat :') Za koji će mi na profilu prodat predmet, pravi gužvu i zabunu. > Što bi ja volela da brišem svaki dan 😂 Hahaha ko ne bi voleo da ima takav promet haha
2019 01 12
> mokelem: > Poslednjih 10 dana sam > poslala isto toliko i poruka ZELIM ako ne i vise, i ili nisam dobila odgovor ili sam dobila odgovor PRODATO > Od kada je trend da se kada se nesto proda ostavlja cena ????!!!$$$&&&@@@ Sad sam upravo htela ovu temu da pokrenem. Evo vec treci put mi se to desava, takodje od clanica koje sam kupovala sam primetila da nisu obelezile ili brisale prodate artikle... nimalo mi nije jasno, jako je iritantno i to sto kazes - poslala sam clanici pre mesec dana poruku i nije odgovorila, danas saljem opet da pitam za majicu i ona kaze prodato je. Stvarno vise, kakve su to glupe fore -_- Ja kad prodam nesto, stoji PRODATO dok ne preuzme kupac i posle brisem... ko voli nek ostavlja PRODATO na profilu al nek obelezi onda, stvarno koji su to fazoni
2020 03 03
Logično mi je kod predmeta, kojeg je više njih stavilo u omiljene, u slučaju da se proda, držati ga još par dana na sajtu sa naznakom prodato, kao neki vid obaveštenja za one kojima se dopao. Mislim, ja bih tako uradila, ako ikad uspem nešto da prodam od odeće, na ovom sajtu. ☺ Za one koji ostave prodat (popularniji) predmet sa cenom je taj predmet koristan za privlačenje kupaca na profil, ali u suštini je kontraefekat veći, jer će samo iznervirati prave potencijalne kupce.
2020 03 07
tri predmeta od jutros, tri upita prodavcima, sva tri odgovora - prodato. jedan je označio da je prodato nakon našeg dijaloga, mada je predmet, navodno, prodat još prethodnog dana, druga dva predmeta se i dalje nude, regularno.
2020 05 28
...i, rekordni četvrti put, upavo. :@
2020 05 28
sve bih ja to prijavila adminu, da postoji :D
2020 06 02
Milsim da se predmeti koji su oznaceni kao prodati brisu automatski posle nekih desetak dana .
2020 06 08
1 2